هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین آپلود سنتر فایل و عکس در ارسال مطلب
به نظر من بهترین راه اینه که هر سایتی واسه خودش یه آپلود سنتر داشته باشه و دیگه دغدغه عکس هم نداشته باشه
بابا هاست به این ارزونی دیگه ارزش نداره یکی بره جای دیگه عکس آپلود کنه و بعد یه مدت پاک بشه

خودتون روی سایتتون نصب کنید راحت
[تصویر:  g761l4tej5sj8z79kgbv.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطGh-Moradi (۱۳۹۲/۸/۱۶، ۰۲:۱۷:۰۹ صبح)
منم الان برای خودم یه آپلود سنتر گذاشتم
اولش سخته چون هم حجم پر میکنه هم ترافیک میگیره اما اگر زرمگ باشه میتونی برای تبلیغات پول در بیاری و هاستشو عوض کنی
فان 98
تــ مپا
برای هردو سایت نویسنده میپذیرم
ایمیل : rizeshawesome@gmail.com
پاسخ
 سپاس شده توسطissatis (۱۳۹۰/۳/۱۱، ۱۷:۳۶:۲۶ عصر)
دوستان اینقدر بی انصاف نباشید
متاسفانه برای هاست مشکل اساسی به وجود آمده بود و با صحبت های زیاد بالاخره روی یک هاست دیگه سویچ کردیم . تازه من گفته بودم که برای اختصاصی کردن این پلاگین برای هاست خودتون به من پیام خصوصی بدید چون بالاخره زندگی خرج داره و باید اون پلاگین را بخرید .
مدیران سایت ها نیز توجه داشته باشند که فایل های اساسی و مهم را نباید روی هاست های دیگر بریزند چون به هر حال ممکن است روزی این فایل ها و تصاویر حذف شوند .
در ضمن این پلاگین برای فایل هایی است که حجم آنها بیشتر از حجم تعریف شده برای مای بی بی شما ست و فایل های کوچکتر را باید ضمیمه کنید .
این پلاگین فقط به درد قراردادن عکس در پست ها می خورد .
اگر بخواهید مطمئن عمل کنید باید آن را از من بخرید و روی هاست خودتون داشته باشید .
من هم برای راحتی مدیران سایت ها که خودم هم یکی از اونا هستم این کار را به صورت رایگان کردم وگرنه هدف دیگری ندارم .

به هر حال هر کسی دوست داشت استفاده کنه و هر کسی هم که می خواست برای سایتش این پلاگین را بخره - البته قیمتش هم خوبه !!

درضمن کلیه فایل های قبلی هم درست شد .( یک روز فقط خراب بودا ببین چه خبر میشهAngel)
به دنبال یک برنامه نویس حرفه ای مای بی بی و php کار هستم. پیام خصوصی بدید
پاسخ
دوستان اینقدر بی انصاف نباشید
متاسفانه برای هاست مشکل اساسی به وجود آمده بود و با صحبت های زیاد بالاخره روی یک هاست دیگه سویچ کردیم . تازه من گفته بودم که برای اختصاصی کردن این پلاگین برای هاست خودتون به من پیام خصوصی بدید چون بالاخره زندگی خرج داره و باید اون پلاگین را بخرید .
مدیران سایت ها نیز توجه داشته باشند که فایل های اساسی و مهم را نباید روی هاست های دیگر بریزند چون به هر حال ممکن است روزی این فایل ها و تصاویر حذف شوند .
در ضمن این پلاگین برای فایل هایی است که حجم آنها بیشتر از حجم تعریف شده برای مای بی بی شما ست و فایل های کوچکتر را باید ضمیمه کنید .
این پلاگین فقط به درد قراردادن عکس در پست ها می خورد .
اگر بخواهید مطمئن عمل کنید باید آن را از من بخرید و روی هاست خودتون داشته باشید .
من هم برای راحتی مدیران سایت ها که خودم هم یکی از اونا هستم این کار را به صورت رایگان کردم وگرنه هدف دیگری ندارم .

به هر حال هر کسی دوست داشت استفاده کنه و هر کسی هم که می خواست برای سایتش این پلاگین را بخره - البته قیمتش هم خوبه !!

درضمن کلیه فایل های قبلی هم درست شد .( یک روز فقط خراب بودا ببین چه خبر میشهAngel)
به دنبال یک برنامه نویس حرفه ای مای بی بی و php کار هستم. پیام خصوصی بدید
پاسخ
به نطر من همه میتونن کاری رو که من کردم بکنن بی دردسر و کم خرج

http://khansarihaupload.gigfa.com
پاسخ
|آپلود سنتر ارتباط هیچگاه پاک نمیکنه
www.ertebat.in/up
پاسخ
سلام دوستان !

کسی میدونه چطور میشه این پلاگین را پاک کرد ؟
من نصب کردم روی انجمنم ولی وقتی فایلهایی که آپلود کرده بودم در قسمت پلاگین را پاک کردم هنوز دکمه آپلود فایل در ادیتورم هست !
از دیتابیس هم جدول ستینگ و ستینگ گروپ را گشتم و قسمتهایی که مربوط به این پلاگین بود را حذف کردم ولی بازم دکمه آپلود فایل هست !

از اساتیدی خواهش میکنم بفرمایید : چطور می شه این را غیر فعال کرد یا اینکه چطور میشه اون صفحه جدیدی که بعد از زدن دکمه آپلود فایل باز میشه را به جای دیگه ریدایرکت کرد !
مثلا به آپلودسنتری که روی هاست خود انجمن نصب کردم !
با تشکر
پاسخ
احتمالا تغییرات در قالب باقیمانده است.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
من روی نسخه 1.6.8 نصب کردم مشکل داره.
پاسخ
(۱۳۹۰/۲/۲۴، ۰۰:۰۸:۵۱ صبح)nokte نوشته است: [quote='1STAR' pid='37842' dateline='1305244247']
اپلود سنتر http://9kte.com فایلهایی که آپلود شن تا چه زمانی میمونن؟

در ضمن آپلود سنتر ایرانبلاگ تبلیغات و ... قرار میده ولی مال ما تبلیغ نداره و خیلی حرفه است و مثل آپلود سنتر های دیگه جواد نشده !!Wink

انگاري 6 تايي اومدي چون سايتت كه بسته است Big Grin Tongue
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۲۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۳۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۵۶ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست پلاگین برای آپلود عکس و فایل 1id 7 3,328 ۱۳۹۲/۱/۳۰، ۰۹:۱۲:۴۷ صبح
آخرین ارسال: Dr.Laptop

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان