هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راه اندازی آپلود سنتر برای اعضای فروم
با سلام و احترام

خواهش می کنم به این سوال حداقل پاسخ دهید.
بنده برای فرومم اپلود سنتر می خوام راه اندازی کنم. برای همین می خوام هاستم رو ارتقاء بدم که فضای کافی برای عکس داشته باشه.
حالا برای این منظور چطور باید آپلود سنتر رو راه اندازی کنم؟

با تشکر فراوان
پاسخ
آپلودسنتر راه اندازی کردن که کاری نداره
شما منظور رو درست برسون ، فقط اعضای سایتت باید آپلود کنن؟ اینش سخت میشه فیکس کرد با انجمن

اگر یه آپلودسنتر میخوای راه بندازی که همه اپلود کنن یا عضوا
مولتی هاستر یا کلیجا هستش عالین
اسکریپتشونو دانلودو نصب کن. فقضا هم یک گیگ کافیه! مگه بازدید سایتش شما اندازه ایران فروم که نگران فضایی! همون یک گیگ هم کافیه
من یک ساله 10 گیگ الکی پول میدم سه تا آپلودسنتر و هرچی اسکریپت نصب کرده اخرش 2 و نیم گیگ فضا گرفته با این همه فایلی که توش اپلود شده روی 20 تا اهنگ آپلود میکنن
پاسخ
با سلام و احترام

ترجیهاً فقط اعضاء بتونن آپلود کنن. راستش فضای هاست من الان 200MB هستش. می خوام به هاست 5 گیگ ارتقاء بدم. 2 گیگ برای من کافیه. ولی خوب هاست با چنین مشخصاتی نیست .
ممنون می شم اگر هر دو روش رو بفرمایید. دقیقاً مراحل کار رو بفرمایید.

با تشکر فراوان
پاسخ
Mihanwebhost.com

از اینجا بخرید !
احترام مثل لباس میمونه به بعضی‌‌ها میاد ، به بعضی‌‌ها نمیاد .....

پاسخ
با سلام و احترام خدمت شما

ممنون. دوست گرامی، من هاست دارم و می خوام ارتقاء بدم. مشکل خرید ندارم. اگه بتونید برای راه اندازی آپلودسنتر کمک بفرمایید ممنون می شم.

با تشکر فراوان
پاسخ
اینجا توضیحاتی داده شده:
http://kleefa.ir/forums/showthread.php?tid=19
پاسخ
 سپاس شده توسطaquarius (۱۳۹۲/۲/۱۲، ۱۷:۵۲:۰۹ عصر)
با سلام و احترام خدمت شما

متاسفانه از آموزش های فروم مذکور چیزی متوجه نشدم. متاسفانه کسانی که آموزشها رو قرار می دهند، با توجه به دانش خودشان آموزش ها را ارائه می دهند و مقدار زیادی از نکات آموزشها رو در ذهنشان مرور کرده و نمی نویسند. در صورتی که می بایست آموزش ها طوری باشد که به صورت قدم به قدم هر کسی با هر دانشی بتواند از آن بهره ببرد.

با تشکر فراوان
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۶:۲۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۰۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۷:۵۹ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] مجتمع کردن مای بی بی با آپلود سنتر mh_nox 2 2,547 ۱۳۹۰/۱۱/۴، ۰۱:۲۴:۱۲ صبح
آخرین ارسال: elmi1413

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان