هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در دانلود فایلهای پیوستی--کمک کنید
سلام و خسته نباشید
من انجمن را به 1.6.10 ارتقا داده ام و الان فایلهای پیوستی بعد از دانلود نمایش داده نمی شوند.همچنین فایلهای بندانگشتی
همه پلاگین ها را هم غیر فعال کردم ولی نشد.دسترسی را هم 777 گذاشتم.
[تصویر:  photos.png] نمونه:
http://www.iranshahrsaz.com/member.php?action=login
نام و رمز:mehman
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...n=lastpost

تمام تاپیک های مرتبط را هم خوندم ولی مشکلی را حل نکرد و تعدادی پلاگین را هم حذف کردم بازم نشد.
این را هم اضافه کنم که فایل pdf را باز میکنه
و اینکه قبل از ارتقا مشکلی نبوده است.
پاسخ
دوستان اگر میتونید کمک کنید...
[تصویر:  baner-iranshahrsaz.com.gif]
پاسخ
بعضی از فایلها را جایگزین کردم ولی بازم مشکل حل نشد.
پاسخ
اگر مطمئن هستید که مشکل به دلیل به‌روزرسانی بوده‌است راه‌های زیر را امتحان کنید:

-با پشتیبان‌گیری از انجمن، فایل‌های نسخه‌ی پیشین MyBB را جای‌گزین فایل‌های کنونی کنید و مشکل را بررسی کنید.

-تمام فایل‌های php مربوط به MyBB را باز کرده و مطمئن شوید فرمت آن‌ها UTF-8 Without BOM است. (این کار ممکن است زمان‌گیر باشد.)
پاسخ
 سپاس شده توسطiranshahrsaz (۱۳۹۲/۲/۷، ۱۲:۰۶:۰۳ عصر)
تشکر از شما
یکبار از 1.6.8 به 1.6.9 و در همان روز بدلیل انتشار 1.6.10 از نسخه 1.6.9 به 1.6.10 ارتقا یافت. حال فایل 1.6.8 را جایگزین کنم؟
و اینکه کدام فایلها بیشتر درگیرند تا همان ها را فقط جایگزین کنم؟
پاسخ
(۱۳۹۲/۲/۷، ۱۲:۰۲:۰۴ عصر)iranshahrsaz نوشته است: سپاس از شما
یکبار از 1.6.8 به 1.6.9 و در همان روز بدلیل انتشار 1.6.10 از نسخه 1.6.9 به 1.6.10 ارتقا یافت. حال فایل 1.6.8 را جایگزین کنم؟
و اینکه کدام فایلها بیشتر درگیرند تا همان ها را فقط جایگزین کنم؟

بهتر است همه‌ی فایل‌ها را با نسخه‌ای که در آن این مشکل وجود نداشت (چه 1609 چه 1608) جای‌گزین کنید.
* اگر پس از این کار با خطای عدم تطبیق پلاگین بانک روبه‌رو شدید، پلاگین را غیرفعال کنید تا بتوانید به انجمن دسترسی پیدا کنید.
ضمناً، سرور شما روی بدترین نسخه‌ی PHP (5.3) است و ممکن است این اشکالات بی ربط با این نسخه از PHP نباشد.
پاسخ
 سپاس شده توسطiranshahrsaz (۱۳۹۲/۲/۷، ۱۳:۱۶:۲۵ عصر)
تشکر بهترین یا نسخه بدون مشکل php کدام هست تا نصب شود.
پاسخ
(۱۳۹۲/۲/۷، ۱۳:۱۴:۳۸ عصر)iranshahrsaz نوشته است: سپاس بهترین یا نسخه بدون مشکل php کدام هست تا نصب شود.

بهترین نسخه درحال حاضر PHP 5.2.x است.
پاسخ
با تشکر از جناب آقای زنگنه
مشکل توسط ایشان و با بروزرسانی مجدد برطرف شد از ایشان تشکر میکنم و امیدوارم مای بی بی با وجود ایشان به اوج موفقیت برسد.
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۳۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۱۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۵۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان