هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در خواست طراحی پوسته ی حرفه ای با پرداخت هزینه
سلام دوستان من برای سایتم یک قالب اختصاصی میخام طراحی بشه با قیمت مناسب و پشتیبانی حداقل تا یکی دو ماه تا حداقل اگه مشکلی داشت برطرف کنه و یک نمونه مد نظرم هست که این پوسته پوسته ی ویبی هست هر کدوم از دوستان که واقعا میتونه طراحی کنه و وارده تو این کار توی همین تاپیک اعلام کنه تا نمونه رو براش بفرستم و قیمت رو برام پ.خ کنه ممنون
[تصویر:  13708924851.gif]

جهت ورود به سایت کلیک کنید
پاسخ
(۱۳۹۲/۲/۱، ۲۰:۵۶:۱۵ عصر)fhrst_name1221 نوشته است: سلام دوستان من برای سایتم یک قالب اختصاصی میخام طراحی بشه با قیمت مناسب و پشتیبانی حداقل تا یکی دو ماه تا حداقل اگه مشکلی داشت برطرف کنه و یک نمونه مد نظرم هست که این پوسته پوسته ی ویبی هست هر کدوم از دوستان که واقعا میتونه طراحی کنه و وارده تو این کار توی همین تاپیک اعلام کنه تا نمونه رو براش بفرستم و قیمت رو برام پ.خ کنه ممنون

هر طراحی که مد نظرتون باشه امکان طراحیش هست

قیمت مناسب چفدر هست؟

طرحتون رو بفرستید برام تا قیمت بدم خدمتتون، پشتیبانی 1 ماهه و 2 ماهه و N ماهه هم قابل ارائه هست
پاسخ
درود
پیغام خصوصی ارسال شد دوسته عزیزBlush
پاسخ
up و همچنان منتظر...
[تصویر:  13708924851.gif]

جهت ورود به سایت کلیک کنید
پاسخ
منم همین مشکل رو دارم و امیدواریم یکی مشکل ما رو حل کنه
http://community.mybbiran.com/thread-137...#pid106644
فروشگاه پخش پلاستیک و کلمن آب جهان
ترجمه زبان واژه ای است مفهومی که در امر ترجمه مورد استفاده قرار میگیرد و این عمل توسط یک مترجم انجام میپذیرد
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۱۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۲۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۵:۳۰ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قالب برای فیلم و سریال با پرداخت هزینه MORDR3D 1 1,901 ۱۳۹۲/۵/۸، ۲۲:۱۹:۵۵ عصر
آخرین ارسال: mellat
Smile درخواست طراحی و تکمیل قالب وردپرس با پرداخت هزینه vahidlb 0 1,808 ۱۳۹۲/۵/۱، ۱۲:۲۰:۲۶ عصر
آخرین ارسال: vahidlb
  درخواست طراحی قالب اختصاصی با پرداخت هزینه parham1 5 4,847 ۱۳۹۲/۱/۳۱، ۲۱:۵۳:۰۳ عصر
آخرین ارسال: majid01
  درخواست قالب اختصاصی برای سایت بازی با پرداخت هزینه h.afkhami 0 1,864 ۱۳۹۱/۱۱/۱۹، ۱۸:۱۹:۰۱ عصر
آخرین ارسال: h.afkhami

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان