هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل نمایش ادیتور
به نظر من که پلاگین خوبی نیست ! چون قبلا هم کلی روش کار شد ولی باز copy & paste مشکل داشت !
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
(۱۳۹۲/۱/۱۰، ۲۱:۲۴:۱۷ عصر)adminn نوشته است: به نظر من که پلاگین خوبی نیست ! چون قبلا هم کلی روش کار شد ولی بار copy & paste مشکل داشت !

من کاری به copy & paste ندارم من می گم دوبار نمایش داده می شود Angry
پاسخ
عزیز دل دوستان تو صفحه ی یک گفتن چرا پکر میشی ! اجرا کن ببین عمل میکنه یا نه !
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
---------

پاسخ
(۱۳۹۲/۱/۱۰، ۲۱:۳۱:۴۰ عصر)adminn نوشته است: عزیز دل دوستان تو صفحه ی یک گفتن چرا پکر میشی ! اجرا کن ببین عمل میکنه یا نه !

نقل‌قول: قالب ها و پوسته ها > قالب ها > پوسته مورد نظر > Show Thread Templates ی> showthread_quickreply

دو تا کار می تونید بکنید متغییر رو پیدا کنید و پاک کنید البته پلاگین رو ندارم نمی دونم متغییر داره یا نه
از مسیر بالا
خب متغیرش را از کجا پیدا کنم شما بگو!!!!!
نقل‌قول: راه دوم :
این کدهای سلام اون قسمت هست جای گزین کنید و پلاگین رو یه بار دیگه فعال و غیر فعال کنید

کدهای سلام دیگه چیه؟با چی جایگزین کنم
نقل‌قول: لبته فکر کنم دوتا textarea هست یکیشو پاک کنی درست میشه
ببین اگه دوتا بود پاکش کن یکی رو
بیشتر توضیح دهید منظورت را متوجه نشدم
پاسخ
(۱۳۹۲/۱/۱۰، ۱۷:۲۱:۱۰ عصر)amir.01 نوشته است: قالب ها و پوسته ها > قالب ها > پوسته مورد نظر > Show Thread Templates ی> showthread_quickreply

دو تا کار می تونید بکنید متغییر رو پیدا کنید و پاک کنید البته پلاگین رو ندارم نمی دونم متغییر داره یا نه
از مسیر بالا

راه دوم :
این کدهای سلام اون قسمت هست جای گزین کنید و پلاگین رو یه بار دیگه فعال و غیر فعال کنید

البته فکر کنم دوتا textarea هست یکیشو پاک کنی درست میشه
ببین اگه دوتا بود پاکش کن یکی رو
کد:
<textarea style="width: 100%; padding: 4px; margin: 0;" rows="8" cols="80" name="message" id="message" tabindex="1"></textarea>

فک نکنم با این روش حل بشه !

چون تو بخش پیام خصوصی و بقیه قسمت ها هم دو تا هست !

پس دو تا امکان هست !
1. برا هر بخش دو تا متغیر گذشاته شده ! و یا دو تا textarea گذاشته شده که فک نکنم چون پلاگین یه بار فعال بشه هم این ماجرا هست !

2. پلاگین با یه متغیر دو تا ادیتور میذاره ! و درنتیجه پلاگین خوبی نیست !

من به دوستمون ادیتور CKeditor
رو پیشنهاد میکنم !

[تصویر:  29609-1343760603-newthread.png]

دانلود
---------

پاسخ
اگه کسی می توانم مشکلم را حل کنهHeart به پلاگین دیگه ای نیاز ندارمConfused
پاسخ
واقعا تو این انجمن به این بزرگی کسی نمی تواند مشکل ما را حل کنه؟Huh
پاسخ
درود
در صورت تمایل دسترسی پیام خصوصی شود تا بررسی کنم Wink
درود