هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک برای تغییر ادیتور
سلام.
من تازه یه انجمن زدم و آدرس هم bigforum.ir هست.
همه جای انجمن گشتم ولی نتونستم جواب سوالم رو پیدا کنم.شاید ندیدم جواب رو
میخوام ادیتور سایتم رو تغییر بدم.هر کاری کردم تغییر نکرد.نمیدونم چرا؟
میخوام مثل همینجا بشه.ادیتور های مای بی بی اصلا شبیه ویبولیتین نیستن.مثلا اندازه فونت رو زیاد میکنم به این صورت size=large] نیس[/.size] مینویسه ولی در ویبولیتین فونت بزرگتر میشه.
از کسایی که میتونن برام این کارو انجام بدم ممنون میشم.آدرس انجمن رو میدم خودش برام نصب کنه.فقط قبلش بگه تا پسورد رو بهش بدم.
میخوام یه ادیتور مثل ویبولیتین نصب بشه
پاسخ
اینو دانلود و نصب کنید

http://community.mybbiran.com/thread-13122.html
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۲/۱/۵، ۰۱:۰۲:۰۰ صبح) ، bignet (۱۳۹۲/۱/۵، ۱۳:۵۲:۲۳ عصر) ، reza-m (۱۳۹۲/۵/۶، ۲۳:۵۰:۵۴ عصر)
با با ایول.
دمت گرم.اعصابم دیگه بهم ریخته بود.نمیدونستم چیکار کنم.مرسی
فقط یه چیزی!
چرا فونت tahoma نداره؟آموزشش رو سرچ کردم و انجام دادم ولی اضافه نشد.چرا؟
پاسخ
همین هم هست شکر کن - انشاالله در آینده اضافه خواهد شد
پاسخ
کسی اگه کمکی ازش بر میاد بگه.برای اینکه فونت تاهوما رو به ادیتور بیارم.طبق آموزش های این انجمن رفتم.حتی کدهاشم موجود بود ولی بازم بالا نمیاره
پاسخ
دوست عزیز این ادیتور با اون یکی ها فرق داره
پاسخ
کسی نیست یه ادیتور فئق پیشرفته مثل سایت bigforum.ir
بهم بده؟؟؟از همه نظر کامله ولی مشکل کپی پیست داره.اگه کسی مشکل کپی رو حل کنه خیلی با مرامه.چون ادیتور مثل این ندیدم
پاسخ
لینک دانلودش رو میدید بهم؟؟؟؟؟

در ضمن این ادیتور به ادیتور سایتم نمیرسه.چیکار میتونم بکنم که ادیتورم مشکل کپی کردنش درست بشه؟؟؟؟؟
پاسخ
مال منم مثل سایت my-bb.ir هست.ولی مشکل کپی داره.میخوام بدونم کسی میتونه رفعش کنه؟؟؟؟؟چون ادیتور کاملی هست
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۴۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۳۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۱۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان