هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هدیه‌ی MyBBIran به کاربران به مناسبت نوروز
درود،
به اطلاع کاربران می‌رساند به مناسبت فرارسیدن نوروز، به تمام کاربران انجمن(به جز کاربران محروم) میزان 1000 تومان، موجودی بانک اهدا شد.
پیشاپیش، فرارسیدن نوروز را به شما تبریک می‌گوییم و برای شما در سال جدید، آرزوی موفقیت و شادکامی داریم.
با سپاس،
تیم مدیریت MyBBIran
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Mo (۱۳۹۱/۱۲/۲۹، ۲۰:۳۲:۰۵ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۱/۱۲/۲۹، ۲۰:۳۲:۵۷ عصر) ، arz2013 (۱۳۹۱/۱۲/۲۹، ۲۰:۴۰:۰۹ عصر) ، Rezakashefi (۱۳۹۱/۱۲/۲۹، ۲۰:۴۲:۳۸ عصر) ، kabus (۱۳۹۱/۱۲/۲۹، ۲۰:۵۸:۴۹ عصر) ، Hi.joker (۱۳۹۱/۱۲/۲۹، ۲۱:۱۵:۴۰ عصر) ، Sohrabmw (۱۳۹۱/۱۲/۲۹، ۲۱:۲۲:۳۱ عصر) ، Farhoodi (۱۳۹۱/۱۲/۲۹، ۲۱:۲۹:۲۸ عصر) ، ArashEbrahimi (۱۳۹۱/۱۲/۲۹، ۲۱:۳۹:۳۳ عصر) ، moh3nia (۱۳۹۱/۱۲/۳۰، ۱۷:۲۰:۵۸ عصر) ، Pishro (۱۳۹۱/۱۲/۳۰، ۱۷:۲۵:۰۴ عصر) ، hashemihesam (۱۳۹۱/۱۲/۳۰، ۱۷:۳۳:۲۸ عصر) ، baxe rapper (۱۳۹۱/۱۲/۳۰، ۱۸:۰۵:۲۵ عصر) ، vampire (۱۳۹۱/۱۲/۳۰، ۱۸:۰۸:۱۹ عصر) ، mosa1656 (۱۳۹۱/۱۲/۳۰، ۱۸:۴۳:۵۰ عصر) ، messi72 (۱۳۹۱/۱۲/۳۰، ۱۹:۳۵:۵۲ عصر) ، jojome (۱۳۹۱/۱۲/۳۰، ۱۹:۴۵:۵۰ عصر) ، yeganeh64 (۱۳۹۱/۱۲/۳۰، ۲۱:۲۳:۰۵ عصر) ، استاد (۱۳۹۲/۱/۱، ۰۰:۱۷:۲۱ صبح) ، yasan100 (۱۳۹۲/۱/۱، ۰۰:۳۷:۱۰ صبح) ، what? (۱۳۹۲/۱/۱، ۰۰:۴۹:۲۰ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۲/۱/۱، ۰۲:۲۳:۱۸ صبح) ، lab (۱۳۹۲/۱/۱، ۰۹:۲۲:۲۳ صبح) ، darya1012 (۱۳۹۲/۱/۱، ۰۹:۴۱:۱۱ صبح) ، etown (۱۳۹۲/۱/۱، ۱۱:۴۷:۲۴ صبح) ، mohammad_ali (۱۳۹۲/۱/۱، ۱۱:۵۳:۰۰ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۲/۱/۱، ۱۲:۴۸:۰۶ عصر) ، sir_rahim (۱۳۹۲/۱/۱، ۱۵:۳۶:۵۳ عصر) ، behnam22 (۱۳۹۲/۱/۱، ۱۸:۲۱:۳۶ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۲/۱/۱، ۱۹:۴۸:۴۱ عصر) ، hady (۱۳۹۲/۱/۱، ۲۱:۰۰:۰۲ عصر) ، 3asopas (۱۳۹۲/۱/۱، ۲۱:۰۷:۱۳ عصر) ، yahova (۱۳۹۲/۱/۲، ۱۰:۳۱:۰۱ صبح) ، AhooraGC (۱۳۹۲/۱/۲، ۱۳:۰۴:۴۹ عصر) ، hastijoon (۱۳۹۲/۱/۲، ۱۶:۱۸:۲۶ عصر) ، Night (۱۳۹۲/۱/۲، ۱۷:۰۷:۵۴ عصر) ، emir.yanliz (۱۳۹۲/۱/۲، ۲۱:۵۵:۴۸ عصر) ، Hamedi (۱۳۹۲/۱/۲، ۲۲:۰۱:۲۷ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۲/۱/۲، ۲۳:۲۹:۲۱ عصر) ، p0172i (۱۳۹۲/۱/۳، ۰۹:۴۸:۱۹ صبح) ، FunSeT (۱۳۹۲/۱/۳، ۱۳:۱۳:۳۶ عصر) ، mahpishoni (۱۳۹۲/۱/۳، ۱۴:۴۳:۳۶ عصر) ، jacksonmagic (۱۳۹۲/۱/۳، ۱۶:۴۰:۳۷ عصر) ، mehdiastro (۱۳۹۲/۱/۳، ۱۸:۲۲:۱۶ عصر) ، m2_dr (۱۳۹۲/۱/۳، ۱۹:۰۱:۱۹ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۲/۱/۴، ۱۳:۲۷:۱۹ عصر) ، sajjad74 (۱۳۹۲/۱/۴، ۱۸:۲۳:۲۸ عصر) ، 2error (۱۳۹۲/۱/۵، ۱۳:۵۰:۱۲ عصر) ، alireza013 (۱۳۹۲/۱/۵، ۱۴:۲۵:۳۱ عصر) ، seyyed28 (۱۳۹۲/۱/۵، ۱۸:۲۲:۳۵ عصر) ، - LORD - (۱۳۹۲/۱/۵، ۲۲:۲۵:۰۳ عصر) ، Shahim (۱۳۹۲/۱/۶، ۱۴:۳۴:۲۳ عصر) ، majid1605 (۱۳۹۲/۱/۷، ۰۰:۰۶:۴۹ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۲/۱/۷، ۰۹:۲۷:۵۳ صبح) ، arsham (۱۳۹۲/۱/۷، ۱۶:۲۱:۳۷ عصر) ، adnan (۱۳۹۲/۱/۷، ۱۹:۲۵:۰۱ عصر) ، حسین پور (۱۳۹۲/۱/۷، ۱۹:۵۹:۴۴ عصر) ، vahab021 (۱۳۹۲/۱/۷، ۲۱:۳۸:۲۷ عصر) ، maneoo (۱۳۹۲/۱/۷، ۲۳:۴۰:۴۲ عصر) ، amir_shafati (۱۳۹۲/۱/۸، ۱۳:۰۲:۲۶ عصر) ، 84510980 (۱۳۹۲/۱/۸، ۱۳:۴۳:۵۵ عصر) ، elmi1413 (۱۳۹۲/۱/۹، ۰۸:۵۱:۵۵ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۲/۱/۹، ۱۵:۲۵:۲۵ عصر) ، reza536 (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۰۹:۰۲:۱۸ صبح) ، irspca (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۱۲:۰۷:۲۵ عصر) ، king92 (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۱۲:۵۰:۱۵ عصر) ، aminravari (۱۳۹۲/۱/۱۳، ۰۱:۳۹:۰۵ صبح) ، HST (۱۳۹۲/۱/۱۳، ۰۹:۵۸:۰۱ صبح)
سلام
پوزش از این که اینجا می نویسم.
من بعد از مدت ها وارد انجمن شدم و دیدم یه پیام خصوصی دارم که بعنوان هدیه 1000 تومان به مبلغ بانک شما افزوده شده...
تا جایی که یادم میاد یه زمانی چیزی به اسم VIP داشتین که با پرداخت مبلغی افراد می تونستند به اون بخش دسترسی پیدا کنن.
بعد VIP رو برداشتین و بانک رو فعال کردین.

منم کاربر VIP بودم به همین دلیل یه مبلغی رو به موجودی بانکم اضافه کردین ولی الان اثری از اون مبلغ نیست...
اين همه خوني كه دنيا بر دل ما مي كند
جاي ما هر كس كه باشد ترك دنيا مي كند
هر زمان گويم كه فردا ترك دنيا مي كنم
چونكه فردا مي رسد امروز و فردا مي كنم

[تصویر:  mahdinews_ir.gif]

شارژ رایتل را از راتل تهیه کنید!!!
با irUR لینک دومتری رو بکن چند حرفی!
پیشنهاد می کنم به این موضوع هم سری بزنید: دامنه های فروشی من - ارزشمند و ملی
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۴۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۳۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۸:۴۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان