هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سال نو و همکاری با مای بی بی ایران
با درود
با درود خدمت دوستان گلم
اول از همه بگم دوست ندارم بگین باز شروع شد و... من بشم ادم خوبه و ...
من خودم به شخص در سال جدید قصد دارم فعالیت رو در مای بی بی ایران بیشتر کنم و کدورتهایی که بین چندتا از مدیران دارم رو کنار بگذارم
تا بتونیم فضای جدیدی رو تو سال جدید ببینیم
من از تمامی کسانی که در سال قبل و سالهای قبلی از دست من ناراحت شدند عذرخواهس میکنم و امیدوارم منو ببخشند
که انشاالله بتونیم با همت و کار و تلاش مای بی بی را بالا ببریم و اگر مدیران دیگر هم با من کدورتی دارند منو ببخشند و همدیگرو هم ببخشند تا بتوانیم باهام در سال جدید شروعی دوباره برای مای بی بی ایران داشته باشیم
همینجا هم از مهدی جان خواهش میکنم با برگشتش به مای بی بی مارو خوشحال کنه و با این کار عیدی خوبی به ما بدهد
سال نو پیشاپیش به تمامی کاربران مای بی بی ایرن تبریک میگم HeartBlush
ببخشید اگر طولانی شدWink
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Mo (۱۳۹۱/۱۲/۲۹، ۱۷:۲۷:۲۹ عصر) ، Pars (۱۳۹۱/۱۲/۲۹، ۱۹:۲۷:۴۴ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۹۱/۱۲/۳۰، ۲۱:۲۰:۲۶ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۲/۱/۱، ۱۰:۱۷:۲۴ صبح) ، s2f (۱۳۹۲/۱/۱، ۱۴:۱۵:۵۰ عصر) ، the wolf (۱۳۹۲/۱/۱، ۱۷:۲۱:۱۴ عصر) ، emir.yanliz (۱۳۹۲/۱/۲، ۲۱:۵۶:۲۱ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۲/۱/۲، ۲۳:۵۰:۲۳ عصر) ، amir.01 (۱۳۹۲/۱/۱۲، ۱۹:۲۱:۰۲ عصر) ، mhy (۱۳۹۲/۱/۱۲، ۱۹:۲۵:۱۶ عصر)
درود

بنده هم عید باستانی رو به همه تبریک میگم.

عیدی بنده هم فعالیت بیشتر و بهتر !Big Grin

همچنین آموزش های ویژه ای از جملهhtml-cssو... در سال آینده!Blush
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۱۲/۲۹، ۱۷:۳۱:۲۹ عصر) ، amir.01 (۱۳۹۲/۱/۱۲، ۱۹:۲۴:۲۹ عصر) ، mhy (۱۳۹۲/۱/۱۲، ۱۹:۲۵:۲۸ عصر)
درود
سال نو رو پیشاپیش به همه کاربران مای بی بی ایران تبریک میگم Heart
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۱۲/۲۹، ۱۷:۳۶:۴۲ عصر) ، amir.01 (۱۳۹۲/۱/۱۲، ۱۹:۲۴:۲۳ عصر) ، mhy (۱۳۹۲/۱/۱۲، ۱۹:۲۵:۳۳ عصر)
من هم به نوبه خودم سال جدید رو کاربران عزیز تبریک میگم.
با آرزوی موفقیت برای همه.
نخستین پشتیبانی دیسکاز در ایران discuz.ir

نخستین انجمن شطرنج ایرانیان Irchess.ir

انجمن پیشرو Pishroforum.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطmazloom (۱۳۹۱/۱۲/۳۰، ۲۱:۴۵:۰۳ عصر) ، amir.01 (۱۳۹۲/۱/۱۲، ۱۹:۲۴:۲۰ عصر) ، mhy (۱۳۹۲/۱/۱۲، ۱۹:۲۵:۴۲ عصر)
درود, سال نو بر همه دوستان مبارک Heart
( در موردش فکر میکنم )
پاسخ
 سپاس شده توسطmypgr.ir (۱۳۹۱/۱۲/۳۰، ۲۱:۲۹:۲۳ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۱/۱۲/۳۰، ۲۳:۰۱:۵۰ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۲/۱/۱، ۱۰:۱۷:۴۴ صبح) ، amir.01 (۱۳۹۲/۱/۱۲، ۱۹:۲۴:۱۷ عصر) ، mhy (۱۳۹۲/۱/۱۲، ۱۹:۲۵:۴۴ عصر)
HeartHeartHeart
امیدوارم که انجمن مای بی بی مثل همیشه بالا بره

منم تو این ایام که برنامه مسافرتم کنسل شد سعی کردم برگردم با مای بی بی تا جایی که از دست بر میاد کمک کنم به دوستان !

اگه یهو فعالیتم کم میشه و دوره ای میام ببخشیدم کارم زیاده نمی رسم

دوستتون دارم Heart
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۲/۱/۱۲، ۱۹:۲۵:۵۱ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۲/۱/۱۲، ۱۹:۵۵:۵۰ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۵۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۴۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۱۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان