هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در بازخوانی اطلاعات انجمن بعد از هک شدن سایت
Exclamation 

حدود 1 هفته پیش سایت مارو هک کردن و کل اطلاعات داخل پوشه فروم پاک شد ولی اطلاعات دیتابیس سالمن
حالا برای اینکه اطلاعات روی دیتابیس رو بتونم برگردونم باید چی کار کنم؟
انجمن رو که دوباره نصب می کنم روی دیتابیس مربوطه فرمت نام جدول ها اینه : به طور مثال mybb_users
ولی توی اطلاعات قبلی دیتابیس فرمت جدول ها اینه : user
تفاوت های دیگه ای هم وجود داره در صورتی که من همان نسخه 1.6.3 رو دوباره نصب کردم نمی دونم چرا اینجوری شده
ممکنه از این باشه که نسخه انجمن من قدیمیه؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
درود
شما اگر دیتابیس سالم دارید
می توانید در بخش phpmyadmin دیتا بیس خود را ایمپورت نمایید
موفق باشید
پاسخ
شما مای بی بی رو اپلود کن
داخل پوشه inc فایل config رو باز کن و اطلاعات دیتابی قبلی مای بی بی رو وارد کن و دیتابیستو همونطور که دوستمون گفتن ایمپورت کن(اگه نتونستی بده پشیبانی سرور یا مدیرای خوب مای بی بی ایران) انجام بدن
فک کنم مشکلت حل بشه

پاسخ
(۱۳۹۱/۱۲/۱۵، ۰۱:۳۰:۳۱ صبح)emir.yanliz نوشته است: شما مای بی بی رو اپلود کن
داخل پوشه inc فایل config رو باز کن و اطلاعات دیتابی قبلی مای بی بی رو وارد کن و دیتابیستو همونطور که دوستمون گفتن ایمپورت کن(اگه نتونستی بده پشیبانی سرور یا مدیرای خوب مای بی بی ایران) انجام بدن
فک کنم مشکلت حل بشه

من این کارایی که گفتیت رو انجام دادم اطلاعات دیتابیس رو تو فایل config.php زدم بعدش دیتابیس هم که سالم بود لازم به ایمپورت دوباره نبود الان وقتی آدرس سایت رو میزنم این خطا رو میده :
MyBB has experienced an internal error and cannot continue.

Error Type:
MyBB Error (42)
Error Message:
Your board has not yet been upgraded. Please do so before attempting to browse it.
آدرس انجمن :
kralmedia.asia/Forum
پاسخ
خب میگه هنوز اپگریدش نکردی
اموزش اپدیت نسخه رو پیدا کن تو سایت
اینجوری مای بی بی با دیتابیست ست میشه

پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۱۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۰۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۸:۰۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان