هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالب بسیار زیبای نئون(محصول وفا دانلود)
Rainbow 
با سلام و درودی دیگر خدمت دوستان و کاربران و مدیران خوب مای بی بی ایرانHeart
پس از 1 ماه مسدودیت که دستمزد زحمات و کارهای من تو این انجمن بود و لطفی از طرف مدیران خوب این انجمن بود خواستم یه پوسته زیبا که کار خودم هست رو بهتون معرفی کنم که مطمئنا خوشتون خواهد اومد:
امروز یکی از سری طراحی های بی نظیر وفا دانلود را مشاهده خواهید نمود. قالب نئون دارای جذابیت بسیار زیاد همراه با ترکیب رنگ دلنشین سبز و سفید و سیاه میباشد. تابش نور در تمام سطوح این قالب حتی در جدول ها به چشم میخورد. از جمله ویژگی های عالی این قالب میشود به نمونه های زیر اشاره نمود:

1-دارای header جی کوئری که با حرکت موس بر روی لوگو ، لوگو جابجا می شود و همچنین با تکان دادن موس در صفحه تابش نور موضع خود را تغییر میدهد.

2-دارای پروفایل کاربری tab بندی شده ، از خصوصیات بسیار عالی این قالب این است که بدون نیاز به پلاگین خاصی پروفایل ها تب بندی شده اند.

3-دارای Sidebar box یا جعبه اخبار جی کوئری در کنار فروم ها میباشد(بدون نیاز به نصب پلاگین) که با زدن دکمه ای در بالای آن ظاهر و پنهان میشود(بستگی به سلیقه فرد)

4-دارای پست بیت عمودی زیبا بدون نیاز به تنظیمات یا نصب پلاگین

5- تمامی دکمه های این قالب Css میباشد و با رفتن به روی آن ها تابش نور زیبایی را مشاهده خواهید کرد.

فونت تمام قالب فونت فارسی B koodak میباشد که در صورتی که دوستان فونت دیگری رو مد نظر داشتند میتونند در پاسخ به همین تاپیک مطرح کنند تا براشون تغییر بدم.
همچنین پک قالب فوق حاوی فایل فوتوشاپ logo.psd میباشد که شما با استفاده از آن میتوانید لوگوی مورد نظر خود را هماهنگ با قالب طراحی کرده و برای آن قرار دهید.

[تصویر:  plugin_add.png] نام پوسته: نئون
نام طراح: حمیدرضا وفائیان
فایل های همراه: فایل فوتوشاپ logo.psd برای طراحی لوگو
تاریخ طراحی: 1392/11/21
قیمت: 5000 تومن
طریقه پرداخت: دو درگاه زرین پال و پارس پال (تمامی بانک های عضو شتاب)

اسکرین شات:

برای پرداخت مبلغ و سپس دریافت پوسته به صورت اتوماتیک روی آیکون زیر کلیک کنید:

[تصویر:  pay_per.png]
پاسخ
 سپاس شده توسطemir.yanliz (۱۳۹۱/۱۱/۲۷، ۰۰:۲۷:۲۸ صبح) ، the wolf (۱۳۹۱/۱۱/۲۷، ۰۲:۰۱:۳۲ صبح) ، arsham (۱۳۹۱/۱۱/۲۷، ۱۶:۲۶:۵۴ عصر) ، adnan (۱۳۹۲/۳/۱۹، ۱۲:۴۱:۰۹ عصر) ، BLUE STAR (۱۳۹۳/۶/۱۷، ۱۰:۵۶:۵۸ صبح)
دادا كاش يه دمو انلاين ميذاشتي
پاسخ
آنلاین گذاشتن قالب خیلی خوبه ولی متاسفانه بنده هاستم فقط 50 مگابایته و برای آنلاین گذاشتن قالب باید تو یه پوشه جدا نصب بشه مای بی بی که من جا ندارمSad
ولی مطمئن باشید که خیلی قالبش تمیزه و حرفی برای گفتن نذاشتهHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۰۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۵۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۳۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان