هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست پلاگین های دعوت به موضوع و نقل قول و سپاس
درخواست پلاگین های دعوت به موضوع و نقل قول و سپاس
سلام به همه مدیران عزیز و زحمت کش.
من تازه وارد مای بی بی شدم.
به نظر سیستم کاملی اومد و بیشتر به دلیل راحت تر بودن نسبت به سایر این انجمن ساز رو انتخاب کردم.
چند روزه دنبال چند تا پلاگین میگردم پیدا نکردم ، یکم توضیح میدم حالا اگه قبلا گذاشتن من ندیدم لینکشو بدید ، اگه هم نیست لطفا طراحی کنید واسم .

1 . پلاگین دعوت به موضوع :
با این پلاگین میشه بعضی از دوستای صمیمیتو به اون پستی که دادی دعوت کنی ، همه کاربرا میتونند دعوت کنند ، با این تفاوت که به جز اونایی که دعوت شدند هم بتونند ببینند. حالا میخوام این هم باشه و یه لینک هم بالا کنار کنترل پنل کاربر باشه که وقتی روش کلیک کنی ، یه صفحه باز بشه مثل ( www.yourname.ir/forum/usertags.php ) حالا یا هر آدرس دیگه ، اگه بشه تنظیم کرد که خیلی بهتره ، تو این صفحه نشون بده که چه نام کاربری ، چه ساعتی ، ما رو به چه لینکی دعوت کرده ، حالا تو پست ها هم یه کادر باز بشه ، که کسایی که دعوت شدند رو نشون بده ، به نظرم جالبه .

2 . پلاگین نقل قول :
با استفاده از این پلاگین میشه کسایی که از پست های من یا هر نام کاربری ( متغیر ) از پستهای من یا هرکسی نقل کرد نشون بده ، یه لینک بالا کنار کنترل پنل درست بشه ، وقتی روش کلیک میکنی یه صفحه باز بشه ، که آدرسش رو بشه تنظیم کرد یا اینجوری باشه (www.yourname.ir/forum/comment.php ) ، تو این صفحه نشون بده که کی ، چه ساعتی ، از کدوم پست ما نقل قول کرده ، نصفی از متن نمایش داده بشه و نام کاربری کسی که از ما نقل قول کرده ، طرح جالبیه اگه بشه.

3 . پلاگین سپاس :
با استفاده از این پلاگین مثل دوتای بالایی یه لینک بالا کنار کنترل پنل کاربر درست میشه ، مثل بالایی ها وقتی روش کلیک کنی یه صفحه باز بشه که آدرسش رو بشه تنظیم کرد اگه نمیشه اینجوری باشه (www.yourname.ir/forum/Tanx.php ) ، تو این صفحه نشون بده که کی ، چه ساعتی ، از کدوم پست ما تشکر کرده .

اگه تو همه این ها مثل یک منو کشویی همه باز بشه که 3 تا لینک زیر هم باشند بهتره و جمع و جور تره .

راه کار :

1 . میشه به جای اینکه هر کدوم یه لینک جدا گانه داشته باشه ، مشه تو پروفایل کاربر باز بشه که هم اختصاصی باشه و هم دیگه باز قالب نخواد. به صورت تب باشه باز خیلی بهتره .
2 . میشه آجاکس باشه که به صورت آنلاین چک کنه هروقت جدید اومد خبر بده.

اگه کسی رایگان طراحی میکنه میتونه اختصاصی کنه . فقط لینک نزارید خیلی بد میشه.
اگه خود مای بی بی طراحی کنه که دیگه میشه اختصاصی مای بی بی.
اگه هم پولی میخواید طراحی کنید که مبلغ بگید.
اگه دوست دارید برای من اختصاصی طراحی کنید منم یکی از کار های زیر واستون انجمن میدم .
1 . تو تالارتون فعالیت میکنم .
2 . بنرتونو میزارم تو انجمن .
اگه جور دیگه طراحی میکنید که باز بگید من فکرامو بکنم جواب میدم.
پاسخ
کسی نیست جواب بده؟
پاسخ
پلاگین شماره 1 همون دعوت کاربر به دیدن موضوع خیلی جالب هست اگر این پلاگین وجود داره لطفا معرفی کنید.
پاسخ
سلام.
تمامی این امکانات در پلاگین MyAlert موجود هست
در این پلاگین ، مانند فــیــس بـــوک به شما آخرین اقدامات رو نشون میده، به طور مثال ، کاربرانی که از شما نقل قول انجام داده اند، همچنین کاربرانی که به شما اعتبار داده اند ، یا موضوعات شما که در اون پاسخ جدید اومده باشه و ... .
این پلاگین یک پلاگین مکمل هم داره با نام Mention Me که اگر در ارسالی از کاربری نام ببرید ، به کاربر مربوطه اطلاع داده میشه.
اگر پلاگین تشکر با MyAlert هماهنگ شده باشه ، تشکر رو هم نشون میده.
 برای اطلاعات بیشتر در مورد این پلاگین ، میتونید جستجو کنید و اطلاعات بیشتری کسب کنید.

[تصویر:  76041528073893930429.gif]

پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱۰/۲۱، ۰۰:۳۴:۱۲ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۰۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۵۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۳۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان