هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین تنظیمات اضافه برای پلاگین هشدار های من MyAlerts
خب سر زدیم یکم گیج کننده بود ، الان تشکر،سپاس اضافه شده یا خیر؟ لینک دقیقا همان قسمت رو بدید ممنون میشم که باید چیکار کنیم.
پاسخ
عاليه كارتون حرف نداره واقعا دستتون درد نكنه خيلي راحت نصب و تنظيماتش انجام شد
فقط اگر براي يادداشت پروفايل و سپاس هم هشدار ميداد عالي ميشدHeart
انجمن بيا تو كل

http://bia2kal.ir/forum/[/align]
پاسخ
نقل‌قول: خب سر زدیم یکم گیج کننده بود ، الان سپاس،سپاس اضافه شده یا خیر؟ لینک دقیقا همان قسمت رو بدید ممنون میشم که باید چیکار کنیم.
این آدرس هایی که دادم تقریبا آخرین کار در رابطه با پلاگین هشدارها هستند . من در لوکال آزمایش کردم و چون بنده خدا شرح زندگانیشو آورده بود تو پلاگین دیگه دنبال چند و چون و کارایی پلاگین نرفتم . یکی از اعضای اینجا پلاگینی درست کرده بودند که در اینجا در رابطه اش صحبت شده ولی اثری از خود پلاگین نیست . در آن زمان که بود من آزمایش کردم خوب بود اما نیاز به بروزرسانی داشت بابت چند ایراد کوچک ( چپ چین شدن و چند ایراد مختصر ).به هر حال اگر نیاز به این کار دارید و حوصله سرو کله زدن با پلاگین خارجی رو ندارید با هم میهن خودتون میتونید تماس برقرار کنید . Heart
پاسخ
با درود.
پلاگین نویسی در تخصص من نیست . در جهت راه انداختن کار خودم یک مقدار کارهایی انجام میدهم نه در سطح حرفه ای . در اینجا هم نخودی هستم Big Grin . در ضمن من برای کار از کسی هزینه ای هم دریافت نمیکنم . چون خدمت به هم میهن را افتخار خودم می دانم . Heart
در جهت پیشبرد کار شما , این پلاگین رو آزمایش کنید . ThanksList یک مقدار ایراد جزیی دارد امید که در سایت شما ایرادی نداشته باشد . ولی با کمی خلاقیت می شود کارهایی را انجام داد . بخصوص که طراح این پلاگین هم سایتش رو بسته و رفته دنبال کارهای دیگر. ( اگر ایشان بودند میشد با راهنمایی ایشان کار را به سر انجام رساند ) Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطMyBulletian (۱۳۹۲/۳/۲۶، ۱۸:۲۶:۱۱ عصر) ، number-one (۱۳۹۲/۷/۳۰، ۲۳:۲۷:۰۹ عصر)
اشکلات این افزونه فعلا
چپ چین هستش
و نمیشه صفحه بندی کرد!
حتما باید تنظیمات برای این پلاگین گذاشته میشد توسط نویسنده

که تعداد تشکرها در هرصفحه تعیین بشه
ایا جاهایی که از سوی ما تشکر صورت گرفته شده یا خیر نمایش داده بشه یا نه

بحرحال الان که همرو یک جا نشون میده حساب کنین یه ربع طول میکشه اون همه تشکر دریافت شده سایت مارو در یک صفحه نمایش بده!!

یکی راست چین یکی هم صفحه بندی همین دو مشکل حل شند قابل استفاده میشه هرچند دومیه ضروری تره و تا حل نشه واقعا امکان استفاده ازین افزونه نیست

باز سپاس از شما بابت معرفی این افزونه.
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۰۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۲۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۴۱ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Heart پلاگین هشدار های من MyAlerts میدوری 19 14,312 ۱۳۹۳/۹/۲۱، ۰۲:۳۹:۴۱ صبح
آخرین ارسال: محمد تی ام
  پلاگین اعلانات من - MyAlerts Amin Yaghubi 4 4,497 ۱۳۹۲/۹/۸، ۰۰:۰۲:۴۸ صبح
آخرین ارسال: Amin Yaghubi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان