هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک : ارور در هنگام بالا آمدن انجمن
سلام دوستان
موقع نصب پلاگین ویرایشگر اشتباها یه فایلو حذف کردم و بعد انجمن بالا نمیاد و این ارورو میده.
ورِن انجمنم هم آخرین ورِن مای بی بی هست 1.6

این هم ارور:
Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/springdl/public_html/forum/inc/class_parser.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/springdl/public_html/forum/index.php on line 22

کسی میتونه کمکمون کنه؟

قبلا از همکاریتون خیلی ممنونم.
پاسخ
سلام دوستان
موقع نصب پلاگین ویرایشگر اشتباها یه فایلو حذف کردم و بعد انجمن بالا نمیاد و این ارورو میده.
ورِن انجمنم هم آخرین ورِن مای بی بی هست 1.6

این هم ارور:
Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/springdl/public_html/forum/inc/class_parser.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/springdl/public_html/forum/index.php on line 22

کسی میتونه کمکمون کنه؟

قبلا از همکاریتون خیلی متشکرم.

دوستان کسی نیست منو کمک کنه.
اگر این کمک کردن هزینه هم داشته باشه پرداخت میکنم.
پاسخ
سلام

چه فایلی رو حذف کردی؟ از همین پلاگین بود فایلش؟

آدرس انجمن؟
پاسخ
سلام
مشکل اینجاست که خودمم نمیدونم چه فایلی رو حذف کردم اگر میدونستم مجدد ریپایر میکردم.
ولی هرچی بوده بعد از خالی کردن تراش پیش اومده و هرچیه مربوط به فایل باز کردن فارومه

راستی نسخه مای بی بی من هم اینه:
1.6.9

http://springdl.ir/forum
اینم آدرسش
پاسخ
با درود
فایل inc/functions.php را دوباره آپلود کنید ببینید فرقی میکند یا نه .
پاسخ
نه تغییری نکرد
پاسخ
مث اینکه نیوک نصب کردی...
پاسخ
هات ادیتور نصب کردی ؟ اگر پاسخ بلی هست , خط 22 از فایل ایندکس را بگذار ببینم چی هست .
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۳۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۵۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۲۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان