هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین شما باید تشکر کنید
من وارد حساب کاربریم میشم میخوام پلاگین رو دانلود کنم همش میگه وارد حساب کاربری شو یوزر پسورد میزنم بازم میگه وارد شو Huh Confused

میشه راهنماییم کنیدSad
پاسخ
f5 رو بزنید در اون موقع درست میشه
پاسخ
 سپاس شده توسطSaharNazI (۱۳۹۲/۶/۱۵، ۱۶:۴۰:۰۵ عصر)
از کمکتون خیلییییییییییییییییییییی ممنونم Heart
پاسخ
دوستان میشه یه کمک دیگه بهم بکنید؟
شناسه انجمنی که میخوام لینکها یا ضمیمه هام قبل تشکر مخفی باشه از کجا پیدا کنم؟
منظور همون شماره هاییه که تو ستون ترتیب گذاشته؟ HuhConfusedSad ببخشیدا من زیاد وارد نیستم همکارمم نیست ازش بپرسم
پاسخ
(۱۳۹۲/۶/۱۵، ۲۲:۵۱:۰۱ عصر)SaharNazI نوشته است: دوستان میشه یه کمک دیگه بهم بکنید؟
شناسه انجمنی که میخوام لینکها یا ضمیمه هام قبل تشکر مخفی باشه از کجا پیدا کنم؟
منظور همون شماره هاییه که تو ستون ترتیب گذاشته؟ HuhConfusedSad ببخشیدا من زیاد وارد نیستم همکارمم نیست ازش بپرسم

http://alwayskorean.ir/2/showthread.php?...4#pid96314
با توجه به ادرس انجمن خودتون اگر روی لینک بالا کلیک کنید و دقت کنید میبیند که نوشته 222 این شناسه این تایپیک هست.
به همین ترتیب برای تایپیک های دیگه.
برای تالار ها هم یکم دقت کنید همینجوری هست.اگر ایرادی بود بفرمایید.
پاسخ
 سپاس شده توسطSaharNazI (۱۳۹۲/۶/۱۵، ۲۳:۱۱:۱۳ عصر)
دست گلتون درد نکنه ممنونمHeartHeart
چشم اگه سوالی داشتم مزاحمتون میشمBlush
پاسخ
میشه تنظیم رو جوری گذاشت که فقط برای مطلب هایی که لینک دانلود میزاریم این پیغام بیاد چون این که گذاشتیم برای همه مطالب میزنه باید تشکر شه
پاسخ
 سپاس شده توسطSaharNazI (۱۳۹۲/۶/۱۹، ۱۷:۴۴:۱۷ عصر)
نقل‌قول: میشه تنظیم رو جوری گذاشت که فقط برای مطلب هایی که لینک دانلود میزاریم این پیغام بیاد چون این که گذاشتیم برای همه مطالب میزنه باید تشکر شه

شما مي توانيد تنظيماتي را اعمال كنيد كه در پلاگين موجود باشد

اگر تنظيمات درخواستي شما موجود نباشد بايد از نويسنده پلاگين درخواست اين تنظيمات را دهيد تا براي شما ايجاد گردد.

باتشكر
برای کمک در کنار شما هستم 
پاسخ
 سپاس شده توسطSaharNazI (۱۳۹۲/۶/۱۹، ۱۷:۴۲:۴۷ عصر) ، reza17967 (۱۳۹۲/۶/۱۹، ۱۷:۴۴:۳۶ عصر) ، sirafnet (۱۳۹۲/۶/۲۱، ۱۳:۴۲:۰۰ عصر)
شما اگر می خواهید تنها مطالب خاصی از یک انجمن از این پلاگین بهره ببرند شما باید مطالب را در تگ مربوطه پلاگین قرار دهید.
پاسخ
 سپاس شده توسطSaharNazI (۱۳۹۲/۶/۱۹، ۱۷:۴۴:۰۸ عصر) ، reza17967 (۱۳۹۲/۶/۱۹، ۱۷:۴۴:۴۱ عصر) ، Rezakashefi (۱۳۹۲/۶/۱۹، ۱۷:۵۱:۴۷ عصر) ، M A H D I (۱۳۹۲/۶/۱۹، ۲۳:۳۵:۵۵ عصر)
سلام و خسته نباشید !
من فقط یک مشکل دارم شناسه هارو چه زوری باید بزارم ؟
مثلا شناسه ی دوتا از تالار ها : 457,458 اینطوری باید بزارم ؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان