هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سیستم پرداخت به ازای دانلود Mybb (برای پارس پال و زرین پال)
ممنون حل شد.

فقط یه مساله داره و اونم اینکه آدرس صفحه راهنما رو چه زمانی که آدرس میگذارم و چه مربع، عمل نمیکنه و میره به لینک زیر:

http://hamyary.ir/www.vafadownload.ir

و یک مشکل دیگر که تازه کشف شد

وقتی یک بار خریداری میشه، دفعه بعد با هر نام کاربری که بیای، مینویسه اطلاعات تراکنش موردنظر یافت نشد! Dodgy
پاسخ
Thumbs Up 
(۱۳۹۱/۱۰/۱۲، ۲۳:۳۵:۱۶ عصر)mohsenazizi نوشته است: ممنون حل شد.

فقط یه مساله داره و اونم اینکه آدرس صفحه راهنما رو چه زمانی که آدرس میگذارم و چه مربع، عمل نمیکنه و میره به لینک زیر:

http://hamyary.ir/www.vafadownload.ir

و یک مشکل دیگر که تازه کشف شد

وقتی یک بار خریداری میشه، دفعه بعد با هر نام کاربری که بیای، مینویسه اطلاعات تراکنش موردنظر یافت نشد! Dodgy

قسمت راهنماش رو حل کردمBig Grin اشتباهی آدرس سایت خودم رو نوشته بودم...عبارت جایگزین رو از اول از صفحه اول از آموزش کپی کن درست شد

قسمت دوم هم نمیدونم مربوط به کدوم سیستم میشه؟...سیستم پارسپال یا زرین پال؟ بگو تا بررسی کنم...فکر نکنم اینطور بشهUndecided
با تشکر

بررسی شد...متاسفانه فقط زرین پال این مشکل رو داره و از هر کد آسان پرداخت شما فقط میتونید یک بار استفاده کنید ولی در پارسپال اینطور نیست....حالا زرین پال هم برای اینکه درست بشه باید یه درخواست درگاه بدی و یه کم هم برا درست کردن صفحه پرداختش باید کدنویسی بشه که در اسرع وقت سعی میکنم این کارو انجام بدم...به هر حال فعلا دوستان میتونن از پارس پال استفاده کنن...تازه سیستمش امنتر بوده و تمام اطلاعات مشتری رو دریافت میکنه
با تشکر و عذرخواهیHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطmohsenazizi (۱۳۹۱/۱۰/۱۵، ۰۲:۴۰:۴۷ صبح) ، bfitness (۱۳۹۱/۱۰/۱۶، ۱۹:۱۹:۴۶ عصر)
درود دوست عزیز!
واقعا آموزش خوبی بود!
ولی یه مشکل خیلی خیلی جدی داره!
وقتی کسی پول رو واریز می کنه بر می گرده به لینک دانلود می تونه اون لینک رو برا همه بده!
پس باید به فکر ارسال متود پست و سپس دانلود فایل با شرط if پی اچ پی باشید.
اگه خواستید می تونم کمکتون کنمHeart
اولین قالب برای نسخه 1.8 مای بی بی
First 18
پاسخ
ممنونم من خودم یه پلاگین ساختم در انجمنم نصبه میتونید برید ببینید
فقط این دستورات if برای پست رو نداره که بجاش لینک دانلود رو در صفحه ای جدید به کاربر میده
در ضمن همین دستوری که شما گفتین هم یکی میتونه دانلود کنه و در جایی دیگه آپلود کنه لینکشو به همه بده
برای جلوگیری از اینکار باید محصول رو لایسینس دار و کددار کرد
با تشکرHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطوحشی (۱۳۹۲/۵/۵، ۰۱:۰۵:۵۱ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۵۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۴۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۵:۲۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان