هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چنین چیزی هست؟
یه پلاگین که وقتی از کسی نقل قول میگری از طریق پیغام خصوصی بهش خبر بدهHuh
پاسخ
من که تا بحال نشنیدم و ندیدم
تو سایت مادر دنبالش بگردید
نبوووود
به یکی از پلاگین نویس ها سفارش بدید براتون میسازن
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
 سپاس شده توسطironline (۱۳۹۱/۱۰/۴، ۱۶:۲۲:۱۱ عصر)
دوستان برای اینکه بدونید پلاگینی هست یا نه
همشه سعی کنید تو سایت مادر دنبالش بگردید ، فارسی سازیشونم کاری نداره
من نزدیک 15 تا پلاگین توپ تو سایت مادر پیدا کردم .
اونقدر پلاگینای خوب و مفید هست که دیگه به سایت های فارسی مای بی بی نمیرم.
پاسخ
 سپاس شده توسطironline (۱۳۹۱/۱۰/۴، ۱۶:۲۲:۰۹ عصر)
(۱۳۹۱/۱۰/۴، ۱۱:۵۸:۰۲ صبح)Plugins نوشته است: اونقدر پلاگینای خوب و مفید هست که دیگه به سایت های پارسی مای بی بی نمیرم.
مطمئنی همه پلاگین ها تو سایت مادره؟مطمئنی همه اموزش ها تو سایت مادره؟مطمئنی همه میتونن ازشون استفاده کنن و مطمئنی پشتیبانی میشن و قادر به سوال کردن و جواب فهمیدن هستند؟
شما نزدیک به 4 ساعت تو این یک ماهی که ثبت نام کردی تو همین سایت پرسه زدی،مگه شما نمیگی نمیای تو سایت های پارسی مای بی بی!!!!
نکته اخر:
ادرس انجمنتو درست کن،در دسترس نیست.
پاسخ
 سپاس شده توسطironline (۱۳۹۱/۱۰/۴، ۱۶:۲۲:۰۲ عصر)
بله که مطمئنم جناب
یجوری حرف میزنی شما انگار اینجا از سایت مادر بزرگتره! هیچ پشتیبانی در حد سایت مادر نیست و واقعا اونقدر اموزش و پلاگینای توپی پیدا کردم که هیچ سایت فارسی ندیدم.

خیلی پلاگینارو از مای بی بی ایران یا جای دیگه نصب کردم ارور داد اما از سایت مادر همونو گرفتم بدونه مشکل بالا اومد... اینه تفاوت سایت اصلی با اینجا.

موفق باشید.

پ.ن: بله دیگه نمیام سایتای پشتیبانی فارسی برای اموزش یا پلاگین... چون سایت مادر بهترش هست
لااقل چیزی حدود 50 برابر اینجا افزونه هست که هنوز قرارش ندادین شما در مرجع مای بی بی ایران. حالا قرارشم بدید ممکنه مشکل داشته باشه.
پاسخ
 سپاس شده توسطironline (۱۳۹۱/۱۰/۴، ۱۶:۲۱:۳۴ عصر)
کی پلاگین مینویسه و اگه بخواد چنین پلاگینی بنویسه چقد هزینش میشه؟Huh
پاسخ
(۱۳۹۱/۱۰/۴، ۱۳:۳۱:۰۳ عصر)Plugins نوشته است: بله که مطمئنم جناب
یجوری حرف میزنی شما انگار اینجا از سایت مادر بزرگتره! هیچ پشتیبانی در حد سایت مادر نیست و واقعا اونقدر اموزش و پلاگینای توپی پیدا کردم که هیچ سایت پارسی ندیدم.
كسي نگفت از سايت مادر بزرگتره!گفتم مطمئني همه چيز اونجاست؟اگه اونجاست اينجا چيكار ميكني ساعت ها!
ادرس سايتت؟
پاسخ
امان از حرف های خاله زنکی واقعا از گفتن این کلمه خجالت میکشم اما چیز دیگه ای نمیتونم در وصف این رفتار بگم
(۱۳۹۱/۱۰/۴، ۱۶:۲۲:۴۵ عصر)ironline نوشته است: کی پلاگین مینویسه و اگه بخواد چنین پلاگینی بنویسه چقد هزینش میشه؟Huh

دوست عزیز شما به مدیر Developer پیام خصوصی بفرستین یا رایگان یا با دریافت هزینه براتون میسازن Heart
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
با درود
افزونه ی هشدارهای من در اینجا مناسب کار شماست . البته ترجمه اش یه کم ایراد داشت که درستش کردم اما چون استقبال نشد دیگه قرار ندادم اگر خواستید و لازم داشتید دوباره درست شده اش را آپلود کنم . در ضمن این افزونه یک افزونه ی مکمل هم دارد که مجموع هشدارها را به 12 هشدار افزایش میدهد که اگر دوستان بخواهند ترجمه شده اش را هم قرار میدهم . در کل افزونه ی فوق العاده ای است . Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطironline (۱۳۹۱/۱۰/۵، ۰۰:۴۰:۱۲ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۱۰/۵، ۰۰:۴۲:۱۸ صبح)
(۱۳۹۱/۱۰/۵، ۰۰:۲۱:۰۸ صبح)میدوری نوشته است: با درود
افزونه ی هشدارهای من در اینجا مناسب کار شماست . البته ترجمه اش یه کم ایراد داشت که درستش کردم اما چون استقبال نشد دیگه قرار ندادم اگر خواستید و لازم داشتید دوباره درست شده اش را آپلود کنم . در ضمن این افزونه یک افزونه ی مکمل هم دارد که مجموع هشدارها را به 12 هشدار افزایش میدهد که اگر دوستان بخواهند ترجمه شده اش را هم قرار میدهم . در کل افزونه ی فوق العاده ای است . Heart

گفتی تو ترجمه ایراد داره منم نصب کردم ایراد داشت کل قالب بهم ریخت اگه میشه فایل درستش رو بزار
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۴۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۳۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۵:۱۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان