هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در بروز رسانی و از بین رفتن انجمن
با سلام
من موقع بروز رسانی با ارور های عجیب غریب روبرو میشم و نمیتونم بروز رسانی کنم و فایل Upload هم upload نمیشود رو هاست چه جوری به ورژن قبل برگرد.نم و پشتیبانم رو Upload کنم

اراور زیر رو بهم میده :

Warning: require_once(/home/storeapp/domains/appleseed.ir/public_html/forum/inc/config.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/storeapp/domains/appleseed.ir/public_html/forum/install/upgrade.php on line 41

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/storeapp/domains/appleseed.ir/public_html/forum/inc/config.php' (include_path='.:/usr/local/php5/lib/php') in /home/storeapp/domains/appleseed.ir/public_html/forum/install/upgrade.php on line 41

در یک روز، اگر شما با هیچ مشکلی مواجه نمی‌شوید، می توانید مطمئن باشید که در مسیر اشتباه حرکت می‌کنید.

Ariyan Afshar - Apple Seed Co

پاسخ
و در انتها با این ارور

Fatal error: Call to undefined method datacache::update_threadprefixes() in /home/storeapp/domains/appleseed.ir/public_html/forum/install/upgrade.php on line 598

در یک روز، اگر شما با هیچ مشکلی مواجه نمی‌شوید، می توانید مطمئن باشید که در مسیر اشتباه حرکت می‌کنید.

Ariyan Afshar - Apple Seed Co

پاسخ
آیا شما شما قبل از اینکه نصب کنید فایل کانفیگ رو ویرایش کردید؟
در غیر این صورت فایل ها را دوباره آپلود کنید و یا دوباره دانلود و آپلود کنید
اولین قالب برای نسخه 1.8 مای بی بی
First 18
پاسخ
من نزدیک دو هقته هست همش میگم ولی کسی جواب نمیده من وقتی وارد انجمنم می شم میگه وارد شدید ولی وارد نمی شه همینطور ادمین دوستم میرفت در کانفیگ هاستم ادرس سایتم مینوشت درت میشد من نمیدونمکدوم قسمت بیزحمت راهنمایی بفرمایید
به ایمیلم بفرستین
s.badjo@yahoo/.comگه بی زحمت هر کسی میدونه ب
پاسخ
(۱۳۹۱/۹/۲۳، ۱۴:۰۴:۵۲ عصر)kafel نوشته است: من نزدیک دو هقته هست همش میگم ولی کسی جواب نمیده من وقتی وارد انجمنم می شم میگه وارد شدید ولی وارد نمی شه همینطور ادمین دوستم میرفت در کانفیگ هاستم ادرس سایتم مینوشت درت میشد من نمیدونمکدوم قسمت بیزحمت راهنمایی بفرمایید
به ایمیلم بفرستین
s.badjo@yahoo/.comگه بی زحمت هر کسی میدونه ب

سلام
من هم همین مشکل را داشتم آقای مصطفی مشکل را حل کرد.
همچنین بروزرسانی را سعی کنید خودتون انجام ندهید(نظرشخصی) به کسی که استاد این کار هست بسپارید. من همین کار را کردم.
[تصویر:  baner-iranshahrsaz.com.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۵۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۰۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۰۵ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سفارش بروز رسانی و نصب پلاگین p30danesh 4 2,091 ۱۳۹۲/۲/۱۶، ۱۶:۱۱:۵۳ عصر
آخرین ارسال: mhy
  ایجاد مشکل بعد از بروز رسانی به نسخه ۱.۶.۶ djary 3 2,186 ۱۳۹۰/۱۱/۲۸، ۰۰:۳۰:۵۴ صبح
آخرین ارسال: HOssE!N-B

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان