هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست معرفی نرم افزار برای ارسال پیام انبوه
سلام

من با هر برنامه ای کار می کنم، توی تنظیماتش گیر می کنم و پس از یک مدت کشتی گرفتن قید ارسال پیام انبوه را می زنم تا چند ماه بعد که دوباره هوس ارسال پیام انبوه می کنم و دوباره همین ماجرا تکرار میشهSad

هاستم میگه حداکثر 200 تا ایمیل در ساعت می توانید ارسال کنید و خودشان برنامه phplist را پیشنهاد دادند.

بعد از کلنجار یک دو ساعته برای نصب آن، باز هم در مراحل انتهایی که باید توی فایل ها تغییر ایجاد کرده و بعد یک کرون جاب تعریف کرد، گیج شدم

و باز هم کار نصف و نیمه ماندHuh

می خواستم بدونم سایر دوستان از چه نرم افزاری برای ارسال پیام انبوه استفاده می کنند؟

اگر یک برنامه ساده که برای ما آماتورها کار کردن و نصب کردنش آسان باشه معرفی کنید، ممنون میشم.

(از گزینه پیام انبوه پنل مدیریت نمی خوام استفاده کنم، چون برای یک سری ایمیل خاص قصد ارسال پیام دارم)

Heart
پاسخ
با درود
از خود سرویس های ایمیل ( یاهو , جی میل و ... ) میتوانید بی دردسر ایمیل انبوه ارسال کنید . Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۱/۹/۲۷، ۰۲:۵۴:۳۲ صبح)
(۱۳۹۱/۹/۲۷، ۰۲:۳۵:۱۸ صبح)میدوری نوشته است: با درود
از خود سرویس های ایمیل ( یاهو , جی میل و ... ) میتوانید بی دردسر ایمیل انبوه ارسال کنید . Heart

با سپاس از شما دوست گرامی.

اوایل این کار را کردم، یعنی اومدم ایمیل اصلی سایتم را به یکی از اکانت های گوگلم وصل کردم و بعد از طریق جیمیلم و تحت عنوان ایمیل سایتم،

تعدادی فرستادم که خیلی هم نبود ولی گوگل دیگه اجازه ارسال ایمیل را نداد و همه را موقع ارسال برگشت می زند. (زیر 100 تا ایمیل بود)

الان یک ایمیل به هاستم زدم (نت افراز)، و راهنمایی کردن که چیکار کنم، تست می کنم اگر باز هم حل نشد، مطرح می کنم.

Heart
پاسخ
دوست عزیز جدیدا Google سرویس ایمیل انبوه خودش رو به روز کرده و تنظیمات جدیدی داره که شما میتونید با ورود به Option جیمیلتون اونا رو تنظیم کنید...به طور مثال درگاه Php email گوگل رو تنظیم کن که هیچکدوم رو فیلتر نکنه در اینصورت اگر ایمیل سایتت رو هم روی Php mailer قرار بدید بدون محدودیت میتونید با سایتتون از طریق Gmail ایمیل انبوه ارسال کنید...
اگر در اینترنت یافت نکردید پیام خصوصی دهید تا آموزشش رو قرار بدم
با تشکرBig GrinHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۱/۹/۲۷، ۱۱:۱۸:۵۴ صبح)
با درود
نیازی به وصل شدن به جایی ندارید .
من bcc در gmail را توضیح می دهم . بقیه مانند همین است. در gmail بعد از این که compose mail را فشار دادید در زیر قسمت to یک گزینه add bcc است. اگر آن را بزنید یک کادر هم برای bcc اضافه می شود. ایمیل هایی که می خواهید نمایش داده شود را در قسمت to یا cc اضافه کنید ولی اگر می خواهید ایمیل دوستان تان مخفی بماند از bcc استفاده کنید و آدرس ایمیل آن ها را در bcc بنویسید و با کاما آن ها را از هم جدا کنید. در یاهو ( yahoo mail ) یک گزینه show bcc در سمت راست قسمت to هست. outlook 2003 یک گزینه view دارد که از طریق آن می توانید bcc را پیدا کنید. در اوت لوک 2007 یک ایمیل بنویسید و از قسمت options آیکون bcc را پیدا کنید . در هات میل که خود من اسفاده میکنم گزینه ی Show Cc & Bcc را کلیک کنید . بقیه هم به همین ترتیب هستند . البته تعداد بالا در یکبار قابل انجام نیست و در چند مرحله باید انجام گیرد . ارسال بیشتر , کار حرفه ای تلقی میشود و باید هزینه کنید . من خودم برای اطمینان صد ایمیل را دو بار و هر بار پنجاه ایمیل ارسال میکنم . Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۱/۹/۲۷، ۱۴:۵۵:۲۹ عصر)
(۱۳۹۱/۹/۲۷، ۱۳:۴۳:۵۱ عصر)میدوری نوشته است: با درود
نیازی به وصل شدن به جایی ندارید .
من bcc در gmail را توضیح می دهم . بقیه مانند همین است. در gmail بعد از این که compose mail را فشار دادید در زیر قسمت to یک گزینه add bcc است. اگر آن را بزنید یک کادر هم برای bcc اضافه می شود. ایمیل هایی که می خواهید نمایش داده شود را در قسمت to یا cc اضافه کنید ولی اگر می خواهید ایمیل دوستان تان مخفی بماند از bcc استفاده کنید و آدرس ایمیل آن ها را در bcc بنویسید و با کاما آن ها را از هم جدا کنید. در یاهو ( yahoo mail ) یک گزینه show bcc در سمت راست قسمت to هست. outlook 2003 یک گزینه view دارد که از طریق آن می توانید bcc را پیدا کنید. در اوت لوک 2007 یک ایمیل بنویسید و از قسمت options آیکون bcc را پیدا کنید . در هات میل که خود من اسفاده میکنم گزینه ی Show Cc & Bcc را کلیک کنید . بقیه هم به همین ترتیب هستند . البته تعداد بالا در یکبار قابل انجام نیست و در چند مرحله باید انجام گیرد . ارسال بیشتر , کار حرفه ای تلقی میشود و باید هزینه کنید . من خودم برای اطمینان صد ایمیل را دو بار و هر بار پنجاه ایمیل ارسال میکنم . Heart

من خودم هم با همین روش می فرستادم (به علاوه تغیییری که در پست بالا توضیح دادم یعنی گیرنده موقع دریافت ایمیل را از طرف سرور سایت

دریافت می کرد و ایمی از جی میل یا یاهو نمی دید)

ولی فکر کنم، یکبار حدود 100 تا با هم فرستادم که این اتفاق برای آن افتاد.
پاسخ
 سپاس شده توسطمیدوری (۱۳۹۱/۹/۲۷، ۱۵:۱۷:۵۵ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۳۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۱۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۵۶ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست معرفی نرم‌افزار goldenaxis 2 2,466 ۱۳۹۰/۱۲/۱۷، ۱۷:۱۷:۵۰ عصر
آخرین ارسال: arianik

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان