هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین هشدار های من MyAlerts
Heart 
پلاگین هشدار های من MyAlert
درود خدمت دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: هشدار های من MyAlerts
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.02
[تصویر:  user.png] نویسنده: euantor
[تصویر:  d.png] معرفی: 10th october 2012
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: 16th October 2012
[تصویر:  user.png] ترجمه: میدوری ( اصلاح شده در تاریخ 4 دیماه 1391 )

[تصویر:  info.png] عملکرد: روشي ساده براي آگاهي از هشدار ها و اخطار ها در سيستم ماي بي بي

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت

توجه یکم : پلاگین PluginLibrary هم باید آپلود شود . این پلاگین نیازی به نصب و فعال سازی ندارد و فقط باید در سیستم شما موجود باشد .
توجه دوم : من در لوکال و پوسته دیفالت و چند پوسته دیگری که داشتم آزمایش کرده ام . ولی ممکن است روی بعضی پوسته ها درست کار نکند.

[تصویر:  photos.png] نمونه:
پیوست شده است

[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   MyAlerts_Persian.zip (اندازه: 24.48 KB / تعداد دفعات دریافت: 139)

.zip   2571-1350489162-PluginLibrary-11.zip (اندازه: 43.57 KB / تعداد دفعات دریافت: 100)

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://mods.mybb.com/view/myalerts

منبع : http://community.mybb.com/thread-127444-...#pid922586

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۱/۹/۲۱، ۲۱:۴۰:۰۴ عصر) ، lab (۱۳۹۱/۹/۲۲، ۰۰:۴۳:۳۸ صبح) ، p30danesh (۱۳۹۱/۹/۲۲، ۲۰:۱۰:۱۱ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۹/۲۳، ۲۱:۲۷:۵۱ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۱/۹/۲۴، ۱۴:۱۳:۰۷ عصر) ، ironline (۱۳۹۱/۱۰/۵، ۰۰:۴۴:۳۲ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۱۰/۵، ۰۱:۰۲:۵۱ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۱۰/۷، ۱۲:۴۱:۴۷ عصر) ، Plugins (۱۳۹۱/۱۰/۱۱، ۱۶:۵۲:۲۷ عصر) ، hichki (۱۳۹۱/۱۲/۱۷، ۰۳:۰۷:۳۰ صبح) ، reza.t.gh (۱۳۹۲/۵/۲۵، ۱۱:۰۹:۲۲ صبح) ، M A H D I (۱۳۹۲/۶/۱، ۱۹:۳۴:۰۵ عصر) ، majid01 (۱۳۹۲/۷/۸، ۱۲:۵۸:۴۹ عصر) ، ofpersia (۱۳۹۲/۸/۸، ۱۴:۲۹:۲۲ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۲/۲۴، ۱۰:۰۶:۲۲ صبح) ، navidahanj (۱۳۹۳/۴/۳، ۱۹:۵۳:۱۱ عصر) ، hamid18 (۱۳۹۳/۹/۱۴، ۰۴:۰۷:۴۰ صبح) ، Pishro (۱۳۹۳/۹/۲۱، ۰۴:۰۹:۴۰ صبح)
سلام
بعد از نصب این ارور رو میدهد:
Warning [2] require_once(/home/danesh/domains/p30danesh.ir/public_html/forum/inc/plugins/MyAlerts//Alerts.class.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory - Line: 151 - File: inc/plugins/myalerts.php PHP 5.2.17 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/myalerts.php 151 errorHandler->error
/inc/plugins/myalerts.php 151 myalerts_activate
[PHP] myalerts_activate
/p30danesh.ir/modules/config/plugins.php 394 call_user_func
/p30danesh.ir/index.php 523 require

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/danesh/domains/p30danesh.ir/public_html/forum/inc/plugins/MyAlerts//Alerts.class.php' (include_path='.:/usr/local/php5/lib/php') in /home/danesh/domains/p30danesh.ir/public_html/forum/inc/plugins/myalerts.php on line 151
پاسخ
 سپاس شده توسطمیدوری (۱۳۹۱/۹/۲۳، ۰۱:۲۹:۰۱ صبح) ، mhy (۱۳۹۱/۹/۲۳، ۲۱:۲۷:۵۴ عصر)
با درود
در تماس با نویسنده پلاگین , ایشان گفتند که فایل ها درست آپلود نشده اند و اخطار مربوط به درست نبودن myalerts.class.php است . لطفا دوباره آپلود کنید .
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۹/۲۳، ۲۱:۲۷:۵۸ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۱/۹/۲۴، ۱۴:۱۳:۴۰ عصر)
اگه میشه مشکلاتشو حل کن
ترجمه درست کنHeart
ممنون میشمHeart
پاسخ
آقا من این پلاگین رو نصب کردم، یه بخشیش ایراد داره که اگه بگید کجاش رو ویرایش کنم خیلی خوب میشه.
اینجایی که تو عکس معلومه رو میگم:

[تصویر:  2l0zyrehtks94we5fyso.png]

همونطور که تو عکس معلومه، آیکون هاش رفته سمت چپ. اگه بگید کجا رو ویرایش کنم ممنون میشم.
با سپاس
پاسخ
(۱۳۹۱/۱۰/۵، ۱۹:۲۶:۱۴ عصر)دونده آزاد نوشته است: آقا من این پلاگین رو نصب کردم، یه بخشیش ایراد داره که اگه بگید کجاش رو ویرایش کنم خیلی خوب میشه.
اینجایی که تو عکس معلومه رو میگم:

[تصویر:  2l0zyrehtks94we5fyso.png]

همونطور که تو عکس معلومه، آیکون هاش رفته سمت چپ. اگه بگید کجا رو ویرایش کنم ممنون میشم.
با سپاس
با درود
در پوسته مورد استفاده -----> ویرایش پوسته ----> alerts.css ----> سه دستور نخست که با .usercp_nav_myalerts شروع میشود .
سه دستور no-repeat left center را no-repeat right center کنید . Heart

(۱۳۹۱/۱۰/۵، ۰۰:۵۴:۳۲ صبح)ironline نوشته است: اگه میشه مشکلاتشو حل کن
ترجمه درست کنHeart
ممنون میشمHeart
تا جایی که من پیگیری کردم این پلاگین ایرادی ندارد به جز اروری که در هنگام فعال کردن افزونه میدهد آنهم در زمانی به اندازه ی یک دهم ثانیه که به چشم نمی آید ( به نویسنده ی افزونه اعلام کرده ام ) و مشگلی ندارد . نسخه ی با ترجمه ی درست را هم جایگزین کردم در پست یکم دوستانی که دانلود کردند و نسخه ی درست تر را خواستار باشند دوباره دانلود کنند . در ضمن این افزونه یک افزونه ی مکمل هم دارد که هفت هشدار را به افزونه اصلی اضافه می کند ( در جمع دوازده هشدار میشود ) در فرصت آتی در اینجا آپلود خواهم کرد . در سایت خودم هست . Heart
پاسخ
(۱۳۹۱/۱۰/۵، ۲۱:۱۰:۰۹ عصر)میدوری نوشته است: با درود
در پوسته مورد استفاده -----> ویرایش پوسته ----> alerts.css ----> سه دستور نخست که با .usercp_nav_myalerts شروع میشود .
سه دستور no-repeat left center را no-repeat right center کنید . Heart

درود
خودم اون بخش رو پیدا کردم و ویرایشش کردم ولی دقت نکرده بودم که وقتی یه تاپیک باز میکنم با اخطار
کد:
Fatal error: Call to a member function load() on a non-object in /home/pelaak8/domains/pelaak8.ir/public_html/forum/inc/plugins/myalerts.php on line 683
مواجه میشم.
دلیلش چیه؟ میشه درستش کرد؟ من این پلاگین رو میخوام...Rolleyes
چون وقتی که پلاگین فعال میشه دیگه نمیتونم هیچ تاپیکی رو باز کنم و همش با این اخطار مواجه میشم.
پاسخ
Heart 
(۱۳۹۱/۱۰/۵، ۲۳:۰۳:۵۸ عصر)دونده آزاد نوشته است: وقتی یه تاپیک باز میکنم با اخطار
کد:
Fatal error: Call to a member function load() on a non-object in /home/pelaak8/domains/pelaak8.ir/public_html/forum/inc/plugins/myalerts.php on line 683
مواجه میشم.
دلیلش چیه؟ میشه درستش کرد؟ من این پلاگین رو میخوام...Rolleyes
چون وقتی که پلاگین فعال میشه دیگه نمیتونم هیچ تاپیکی رو باز کنم و همش با این اخطار مواجه میشم.
در سایت مای بی بی ( انگلیسی ) در اینجا مطرح کنید خود نویسنده ی پلاگین , به شما پاسخ خواهد داد . در 33 صفحه من چیزی پیدا نکردم باید مطرح کنید تا راه کار را دریافت کنید . Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطدونده آزاد (۱۳۹۱/۱۰/۷، ۰۱:۱۴:۱۹ صبح)
(۱۳۹۱/۱۰/۶، ۰۰:۵۷:۳۳ صبح)میدوری نوشته است: در سایت مای بی بی ( انگلیسی ) در اینجا مطرح کنید خود نویسنده ی پلاگین , به شما پاسخ خواهد داد . در 33 صفحه من چیزی پیدا نکردم باید مطرح کنید تا راه کار را دریافت کنید . Heart

انگیسیم اصلا خوب نیست.Sad
میشه شما که اونجا پست دادید، مطرحش کنیدBlush یا حداقل متن انگلیسیش رو برام بنویسید من کپی پیست کنم اونجا؟Big Grin .
با سپاس
پاسخ
ایول هیچ ایرادی ندارهHeartHeartHeartHeartHeart
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پلاگین اعلانات من - MyAlerts Amin Yaghubi 4 4,495 ۱۳۹۲/۹/۸، ۰۰:۰۲:۴۸ صبح
آخرین ارسال: Amin Yaghubi
Heart پلاگین تنظیمات اضافه برای پلاگین هشدار های من MyAlerts میدوری 14 9,051 ۱۳۹۲/۳/۲۶، ۱۸:۳۵:۲۰ عصر
آخرین ارسال: MyBulletian

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان