هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل lastpost
درود,

وقتی روی عنوان تاپیک ها کلیک میکنم به انتهای آدرس آنها action=laspost اضافه میشه و یک صفحه سفید ظاهر میشه و تاپیک نشون داده نمیشه. چیکار باید بکنم که مشکل lastpost حل بشه و تاپیک نشون داده بشه؟
[تصویر:  ahooragc_banner.gif]
اهورا گیم سنتر
اخبار بازیها،دانلود بازیها، تریلر و عکس بازیها، نقد و بررسی بازیها، همه و همه در اهورا گیم سنتر
پاسخ
..::UP::..
اهورا گیم سنتر
اخبار بازیها،دانلود بازیها، تریلر و عکس بازیها، نقد و بررسی بازیها، همه و همه در اهورا گیم سنتر
پاسخ
با درود
شما در profilecomments.lang.php به آدرس forum/inc/languages/persian/profilecomments.lang.php در خط یکم ابتدای کد ها یک فضای خالی دارید پاک کنید اگر اخطار بعدی نداد مشگل شما حل شده است . پیش از این در اینجا و اینجا شرح داده بودم Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطahmadb (۱۳۹۱/۹/۱۴، ۱۴:۲۹:۱۱ عصر) ، emir.yanliz (۱۳۹۱/۹/۱۴، ۱۵:۲۳:۲۶ عصر) ، AhooraGC (۱۳۹۱/۹/۱۴، ۱۵:۳۰:۰۳ عصر) ، abdollatif (۱۳۹۱/۹/۱۵، ۰۲:۲۶:۳۸ صبح)
باتشکر از پاسختون. انجام دادم ولی نشد!

میخوام دیگه آخر آدرس تاپیک ها action=lastpost نیاد و مثل همین انجمن آی دی پست هارو نشون بده. مثل:

community.mybbiran.com/thread-12676-post-100481.html#pid100481
اهورا گیم سنتر
پاسخ
(۱۳۹۱/۹/۱۴، ۲۲:۵۳:۱۲ عصر)AhooraGC نوشته است: باسپاس از پاسختون. انجام دادم ولی نشد!

میخوام دیگه آخر آدرس تاپیک ها action=lastpost نیاد و مثل همین انجمن آی دی پست هارو نشون بده. مثل:

community.mybbiran.com/thread-12676-post-100481.html#pid100481
دوست من نخست اروری که در صفحه
http://forum.ahooragc.ir/showthread.php?tid=16
انجمنتون هست را با روش آموزش داده شده درست کنید بعد .... این ارور , گام نخست است بعد از این , ارور های دیگری هم هست که از آن بی خبرید . Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطAhooraGC (۱۳۹۱/۹/۱۵، ۰۰:۴۴:۴۶ صبح)
هیچ اروری در صفحه ای که دادید نیست! فقط امتیاز موضوع یکمی به هم ریخته. شما اگه میتونید در مورد همون موضوع lastpost راهنمایی ام کنید.
اهورا گیم سنتر
پاسخ
اینم شات از صفحه شما داغ داغ
http://www.parsigold.org/up/images/guiux...j6jd0v.jpg
اگر از نظر شما درست است که بحثی نیست . Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطAhooraGC (۱۳۹۱/۹/۱۵، ۰۱:۲۳:۵۷ صبح)
اون ارور فقط برای یه لحظه بود! پلاگین پ.خ خوش آمد گویی رو نصب کردم که ارور داد و سریعاً حذفش کردم. الان تنها مشکل من همون action=lastpost هست که مشکل خیلی بزرگی هست. کاربران نمیتونند تاپیک هارو مشاهده کنند!
اهورا گیم سنتر
پاسخ
ارور در تمام صفحه های پست های شما هنوز هم هست . به هر حال راه حل مشگل بزرگ شما تا نخواهید درست نخواهد شد و راهی جز همان که راهنمایی کردم ندارد . موفق باشید . Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطAhooraGC (۱۳۹۱/۹/۱۵، ۰۱:۲۳:۵۳ صبح)
ممنون مشکلم حل شد.Heart
اهورا گیم سنتر
پاسخ
 سپاس شده توسطمیدوری (۱۳۹۱/۹/۱۵، ۰۱:۱۶:۴۹ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۰۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۱۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۲۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان