هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل انتقال به هاست جدید
سلام من بکاپ گرفتم از انجمن و داخل یک هاست جدید و آدرس جدید ریختم همچنین SQL رو هم درست کردم و از قسمت کانفیگ تغییرات رو دادم همچنین در قسمت setting آدرس جدید سایت رو دادم اما بازم سایت بالا نمیاد لطفا سایت رو ببینید

www.mashhadmob.com
پاسخ
خب فعلا پلاگین MyAnimatedFavicon رو غیرفعال کنید تا بعد !!
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطmiladka (۱۳۹۱/۹/۱۳، ۱۸:۵۲:۱۳ عصر)
لطفا ببینید الان سایت چجوری اومده بالا !!!!!!!!!!

www.mashhadmob.com
پاسخ
خب من هم همون رو دیدم دیگه که گفتم اون پلاگین رو فعلا غیرفعال کنید
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطmiladka (۱۳۹۱/۹/۱۳، ۱۸:۵۲:۰۷ عصر) ، lab (۱۳۹۱/۹/۱۳، ۲۲:۱۴:۵۴ عصر)
غیر فعال شد درست شد من فقط یک مشکل دارم بعد از آپدیت ادیتورم مثل اینجا منوهای کشوییش باز نمیشه مثلا بر روی تغییر رنگ کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته یا بر روی اندازه متن اصلا کار نمیکنه
پاسخ
(۱۳۹۱/۹/۱۳، ۱۸:۵۲:۰۲ عصر)miladka نوشته است: غیر فعال شد درست شد من فقط یک مشکل دارم بعد از آپدیت ادیتورم مثل اینجا منوهای کشوییش باز نمیشه مثلا بر روی تغییر رنگ کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته یا بر روی اندازه متن اصلا کار نمیکنه
حل مشکل Editor در Firefox
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۹/۱۳، ۱۹:۱۴:۰۰ عصر)
سلام من انجمن خودمو به دامنه جدید انتقال دادم البته از پشتیبانی هاستم خواستم و اونا زحمت کشیدن و انجام دادن . نت افزار هاست منو داده و خداییش هم خوبه و راضی هستم . خلاصه بگذریم من تو آدرس قبلیم که www.anjoman.arayeshgahi.com بود تو ساب دامین anjoman یک سری فیلم و عکس داشتم که از لینکشون تو انجمن استفاده کردم . حالا که به دامنه جدید منتقل کردم آدرس لینک ها تو دیتا بیس همه عوض شده و آدرس جدید جایگزین شده اما آدرس فیلم ها و تصاویر اصلاح نشه و حالا من باید یکی یکی تمام لینک ها رو اصلاح کنم تا بعد از حذف ساب دامین anjoman تو دامنه www.arayeshgahi.com فیلم ها و تصاویر از بین نره . نمی دونم تونستم مشکلمو واضح بگم یا نه ؟

منظورم اینه که از کجا میشه لینک های ثبت شده در ارسال های مدیر و کاربرها که برای تصاویر یا فیلم داده شده بود از دامنه قبلی به دامنه جدید بطور یکجا همه با هم تغییر کند و صلاح شود . در کدام فایل باید دنبال لینک های ثبت شده گشت و یکجا اصلاح کرد .
كار هر بز نيست خرمن كوفتن گاو نر مي خواهد و مرد كهن
پاسخ
ببخشید با پشتیبانی هماهنگ کدم درست کرد جا داره اینجا از نت افزار تشکر کنم که واقعا عالی خدمات میدن .
كار هر بز نيست خرمن كوفتن گاو نر مي خواهد و مرد كهن
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۶:۳۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۱۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۱۲ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چطوری انجمنم رو از هاست قبلی به هاست جدید انتقال بدم؟؟ mehdirazi 3 2,414 ۱۳۹۱/۵/۲۷، ۱۴:۲۶:۱۰ عصر
آخرین ارسال: Doodoo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان