هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیام گروهی برای کاربران
سلام خسته نباشیدمیخاستم وقتی لینک فعال سازی انجمن برای کاربران میره یه سری صحبت من هم برای کاربران بره چطورمیتونم تنظیم کنم درانجمنم میشه راهنماییم کنید؟؟؟؟Huh
پاسخ
درود
ابتدا آدرس انجمن را در امضای خود قرار دهید.
سپس در مورد درخواست بیشتر توضیح بدید من که متوجه نشدم
سوم اگه منظورتون دست کاری ایمیل های خودکار هستش جستوجو بفرمایید پیدا میشه
با سپاس
یا علی
انجمن داشتم که فعلاً حذف شد.اما بزودی دوباره راه اندازی می کنم
shamsipour.ir
پاسخ
جستجو Tongue
[تصویر:  ahvkmt43whphpkwf5g3.gif]
پاسخ
با درود
اگر میخواهید داخل فروم خودتان در زمان ارسال ایمیل چیزی بنویسید به آدرس

پیکربندی ----> زبان ها ------> پارسی - Persian -----> گزینه ها ---->ویرایش متغییر های زبان ----> redirect_registered_activation <----member.lang.php

ولی اگر میخواهید ایمیل شما حاوی مطالب شما باشد به آدرس

پیکربندی ---->زبان ها ------> پارسی - Persian -----> گزینه ها ----> ویرایش متغییر های زبان ----> email_activateaccount <---- messages.lang.php

بروید و دستکاری های لازم را انجام و سپس ذخیره کنید اگر وارد نیستید از دستکاری بخش های دیگر خودداری کنید . Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطmahpishoni (۱۳۹۱/۹/۱۲، ۰۱:۲۳:۰۸ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۹/۱۲، ۰۲:۳۸:۲۲ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۵۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۵۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۷:۳۶ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  غیر فعال کردن امکان ارسال و دریافت پیام خصوصی برای کاربران عادی uniqueeng 1 1,669 ۱۳۹۴/۱/۸، ۰۰:۲۸:۰۸ صبح
آخرین ارسال: محمد محمدی
  افزودن گروهی کاربران در انجمن hackking 7 3,171 ۱۳۹۲/۹/۷، ۱۲:۴۵:۱۴ عصر
آخرین ارسال: K@Z3M
  درخواست تغییر دسترسی گروهی از کاربران darya1012 2 1,558 ۱۳۹۲/۳/۲۰، ۱۰:۱۷:۵۰ صبح
آخرین ارسال: darya1012
  پیام خصوصی برای کاربران تازه وارد janahihits 5 4,290 ۱۳۹۰/۱۲/۷، ۱۶:۲۹:۳۰ عصر
آخرین ارسال: janahihits
  پیام خصوصی برای کاربران تازه وارد (تایید مدیریت) only-only 9 5,969 ۱۳۹۰/۱۲/۵، ۱۵:۲۷:۱۶ عصر
آخرین ارسال: kamyar96
  ممانعت از ارسال پیام خصوصی برای کاربران تازه عضو jorji 3 2,806 ۱۳۹۰/۲/۳، ۰۳:۵۶:۰۰ صبح
آخرین ارسال: ZEUS

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان