هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد قانون کپی رایت ؟
Question 
اگر آیکون باز و بسته بودن انجمن و **انجمن دارای ارسال‌(های) تازه می‌باشد**یا نمی باشد *از یک قالب دیگه برداریم !قانون کپی رایت را لغو کردم ؟
[تصویر:  xqauauuoxx9vfdj6hvpn.png]

انحمن تخصصی و سرگرمی دوستانه
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۹/۶، ۲۳:۱۰:۲۸ عصر)
خیر Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۹/۷، ۰۱:۲۵:۰۳ صبح)
مرسی ،

آخه من هیچوقت نفهمیدم چرا باید نا مترجم عوض کنن که همه تویه پوسته هاشو پلاگین هاشون مینویسن،اگر کسی قادر به انجام کاری باشه خب میره به نام خودش یه بهتر رو انجام میده اگر نداره بازم عوض کردنش چه فایده داره اونکه کاری بلد نیس تا سودی ازش ببره ؟
سوالم برا همین بود تا یه وقت ندونسته حقه کسی ضایع نشه
البته خیلی موارد دیگه هم هست که زیاد سر در نمیارم بازم سپاس

پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۹/۷، ۰۱:۲۵:۰۵ صبح)
البته بستگی به سازنده داره!!

خیلی از آیکون ها هستن که کپی رایت دارن، درسته که به راحتی میتونیم اونها رو برداریم و در سایتمون استفاده کنیم ولی سازنده ها اکثرا در سایتشون شرایط استفاده از محصولاتشون رو مینویسند. اگر تعداد آیکون هایی که کپی میکنید زیاده بهتره اجازه بگیرید و یا لینک بدید به سایتشون
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۹/۷، ۰۱:۲۵:۱۰ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۱/۹/۷، ۰۲:۵۹:۱۰ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۱/۹/۷، ۰۹:۴۲:۳۱ صبح) ، ahmadb (۱۳۹۱/۹/۷، ۱۲:۲۴:۰۳ عصر)
حتی برای استفاده از 1 تصویر کوچک ساده هم، باید از صاحب یا طراح آن اجازه بگیرید. مگر این‌که توضیح داده باشند که این تصاویر رایگان هستند.
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۹/۷، ۰۹:۴۲:۳۵ صبح) ، ahmadb (۱۳۹۱/۹/۷، ۱۲:۲۴:۱۲ عصر)
آیکون که من میگم همون پروانه اس توی خیلی از قالب ها هست (حتی قالب های رایگان همینجا )

پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۹/۷، ۱۳:۲۷:۰۳ عصر)
مشکلی ندارد دوست منCool
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۹/۷، ۱۳:۲۵:۴۴ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۰۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۴۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۲۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان