هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین edit-history-log مشاهده ویرایش موضوع(حذف شده یا اضافه شدن مطلب)
Thumbs Up 
درود خدمت دوستان،
[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: edit-history-log مشاهده ویرایش موضوع
نسخه:1.0
[تصویر:  info.png] عملکرد:اطلاع از کلمات و یا موضوعات حذف شده ,اضافه شده در مطلب که توسط کاربر ویرایش میشود.
[تصویر:  user.png] نویسنده:Starpaul20
[تصویر:  d.png] معرفی:18th December 2010
به روز رسانی:6th January 2011
[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت
[تصویر:  photos.png] نمونه:پیوست شده
لینک افزونه: http://mods.mybb.com/view/edit-history-log
من رو سرور خودم تست نکردم اگر کلمات فارسی رو ساپورت نکرد تیبل پلاگین رو از دیتابیس به utf8 تبدیل کنید.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

.zip   persian Edit History Log.zip (اندازه: 12.64 KB / تعداد دفعات دریافت: 142)
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۹۰/۲/۳، ۱۱:۲۱:۲۱ صبح) ، flaov (۱۳۹۰/۲/۳، ۱۲:۴۳:۵۹ عصر) ، carrow (۱۳۹۰/۲/۳، ۱۴:۲۹:۰۱ عصر) ، arakueed (۱۳۹۰/۲/۳، ۱۷:۱۵:۱۳ عصر) ، peymanpbl (۱۳۹۰/۲/۳، ۱۸:۲۲:۱۹ عصر) ، parsilu (۱۳۹۰/۲/۳، ۲۲:۰۴:۴۵ عصر) ، persiavip (۱۳۹۰/۲/۴، ۱۳:۰۴:۲۳ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۲/۲۱، ۲۰:۲۵:۳۳ عصر) ، rizesh (۱۳۹۰/۲/۲۳، ۱۱:۲۳:۰۸ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۴/۱۴، ۱۲:۰۳:۱۵ عصر) ، darya1012 (۱۳۹۰/۱۲/۲۵، ۰۳:۴۴:۳۷ صبح) ، S_N (۱۳۹۱/۸/۹، ۰۳:۴۷:۳۸ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۲/۴/۲۲، ۰۲:۱۴:۲۲ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۲۰، ۱۳:۲۹:۵۶ عصر)
من نصبش کردم
بعد از فعال سازی وقتی میرم قسمت UTF-8 پیغام ارور میگیرم
که فایل

admin\modules\tools\tools_edithistory.lang.php
موجود نیست!!!!!
پاسخ
خوب اون رو آپ کن دیگه Big Grin
پاسخ
لینک اصلی پلاگین؟
چرا کامل معرفی نمی کنید؟

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
نقل‌قول: لینک اصلی پلاگین؟
از بابت اشتباهم عذر خواهی میکنم جناب پارس ولی لینک نویسنده رو زدم
نقل‌قول: چرا کامل معرفی نمی کنید؟
نخابیده بودم کم بود خواب حواسمو پرت کرده بود Dodgy
ویرایش شد !!!
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۹۰/۲/۴، ۱۳:۱۰:۱۰ عصر)
(۱۳۹۰/۲/۳، ۱۷:۵۸:۵۴ عصر)YaseR نوشته است: خوب اون رو آپ کن دیگه Big Grin

خب نبود تو فایل زیپی که دانلود کردمBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
فهمیدم
تو پوشه بندی پلاگین اشتباه کردی
فایل language جاش اشتباهه
باید فایل های داخل پوشه english رو که ترجمه کرده میریختی تو پوشه persian نه کل پوشه رو!!!
پاسخ
سلام

من این پلاگین رو نصب کردم و چند سالی هم از اون استفاده میکنم اما الان مدتیه مقایسه ویرایش با متن قبلی رو نشون نمیده

قبلا نشون میداد که چه کلماتی ویرایش شده است الان که برای مقایسه کلیک میکنیم صفحه سفید میاد چیی نشون نمیده

ایراد از کجا میتونه باشه ؟ چند تا پلاگین رو هم غیر فعال کردم که شاید از اون ها باشه و لی باز نشد دوباره حذف کردم و نصب کردم باز هم نشد .

میتونید راهنمایی کنید ؟
ممنون
پاسخ
سلام
یه سوال فنی :
اینو فقط برای مدیر کل نشون میده دیگه درسته؟! کاربرا و ناظما که نمیتونن ببینن درسته؟!!!Huh
پاسخ
(۱۳۹۲/۶/۱۶، ۱۱:۵۵:۲۴ صبح)mgt1234 نوشته است: سلام
یه سوال فنی :
اینو فقط برای مدیر کل نشون میده دیگه درسته؟! کاربرا و ناظما که نمیتونن ببینن درسته؟!!!Huh

یکاره خیلی ساده.برای اینکه تجربه هم کنید راحت با یه کاربر تست توی انجمنتون وارد بشید و ملاحضه کنید.Wink
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۲۰، ۱۳:۳۳:۰۰ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۲۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۳۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۴۸ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگینGo to Full Reply/Edit(پاسخ و ویرایش کامل) Doodoo 0 2,770 ۱۳۹۱/۳/۲۲، ۱۰:۱۸:۴۴ صبح
آخرین ارسال: Doodoo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان