هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست پلاگین ویرایش اعتبار
Rainbow 
سلام...
پلاگینی هست که بشه اعتبار رو ویرایش کرد؟مثلا" توهر صفحه از اعتبارا فقط 1 بار بشه اعتبار دادUndecided
پاسخ
درود
بنده که متوجه نشدم
متنش ویرایش بتونید بکنید!!!!!!
اگر منظور این بود پس

(۱۳۹۱/۹/۲، ۲۲:۰۲:۰۹ عصر)Amir_Sam نوشته است: مثلا" توهر صفحه از اعتبارا فقط 1 بار بشه اعتبار دادUndecided
چیهHuh
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
(۱۳۹۱/۹/۳، ۰۰:۱۶:۴۸ صبح)Doodoo نوشته است: درود
بنده که متوجه نشدم
متنش ویرایش بتونید بکنید!!!!!!
اگر منظور این بود پس

(۱۳۹۱/۹/۲، ۲۲:۰۲:۰۹ عصر)Amir_Sam نوشته است: مثلا" توهر صفحه از اعتبارا فقط 1 بار بشه اعتبار دادUndecided
چیهHuh
ینی اگه کاربری اعتبار دادخواست دوباره اعتبار بده صفحه ویرایش اعتبار براش بیاد..تا اینکه 1صفحه کامل بشه بعد بتونه اعتبار بدهUndecided
پاسخ
همونطور كه مدير عزيز گفتن سؤال مفهوم نيست اما اگر به عنوان تاپيكتون نگاه كنيم فكر كنم پلاگين rep logs كه جناب زنگنه گذاشته بودن امكان ويرايش تمامي اعتبارها رو از پنل مديريت داشت
موفق باشيد
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۹/۳، ۱۱:۰۸:۱۱ صبح)
نه مث اینکه متوجه حرفم نشدید!
منظورم خود کاربر وقتی بخواد 2بار اعتبار بده صفحه ویرایش اعتبار براش باز بشه...
یعنی با این حساب توهرصفحه فقط وفقط 1بار بشه اعتبار بدیUndecided
پاسخ
منظورش اینه وقتی به یه کاربر یک اعتبار دادیم نتونیم دوباره بهش اعتبار بدیم!
فقط بتونیم ویرایشش کنیم
مثل انجمن جنرال!
تازه شروع کردیم
   14%

پاسخ
 سپاس شده توسطAmir_Sam (۱۳۹۱/۹/۵، ۱۱:۱۵:۲۷ صبح)
'گزینه هایی برای تنظیم دادن اعتبار در ادمین پنل وجود داره--->کاربران و گروه ها --->گروه های کاربری-->انتخاب گروه و ویرایش گروه کاربری--->قسمت کاربران و دسترسی ها تنظیماتی برای اعتبار وجود دارد.
پاسخ
 سپاس شده توسطAmir_Sam (۱۳۹۱/۹/۵، ۱۱:۱۶:۱۱ صبح)
(۱۳۹۱/۹/۴، ۱۲:۰۴:۲۳ عصر)arsham نوشته است: منظورش اینه وقتی به یه کاربر یک اعتبار دادیم نتونیم دوباره بهش اعتبار بدیم!
فقط بتونیم ویرایشش کنیم
مثل انجمن جنرال!

آخ زدی تو خال !منظورم همینه
پاسخ
(۱۳۹۱/۹/۴، ۱۳:۴۲:۲۶ عصر)lab نوشته است: 'گزینه هایی برای تنظیم دادن اعتبار در ادمین پنل وجود داره--->کاربران و گروه ها --->گروه های کاربری-->انتخاب گروه و ویرایش گروه کاربری--->قسمت کاربران و دسترسی ها تنظیماتی برای اعتبار وجود دارد.

درسته همچین چیزی هست ولی من هر کاری کردم نشد
اون چیزی که میخواستم نشد
میشه تعدادشو کم کرد ولی نمیشه کاری کرد که وقتی یه بار به یکی اعتبار داد دوباره نشه بهش اعتبار داد!
تازه شروع کردیم
   14%

پاسخ
(۱۳۹۱/۹/۵، ۲۲:۵۳:۴۹ عصر)arsham نوشته است:
(۱۳۹۱/۹/۴، ۱۳:۴۲:۲۶ عصر)lab نوشته است: 'گزینه هایی برای تنظیم دادن اعتبار در ادمین پنل وجود داره--->کاربران و گروه ها --->گروه های کاربری-->انتخاب گروه و ویرایش گروه کاربری--->قسمت کاربران و دسترسی ها تنظیماتی برای اعتبار وجود دارد.

درسته همچین چیزی هست ولی من هر کاری کردم نشد
اون چیزی که میخواستم نشد
میشه تعدادشو کم کرد ولی نمیشه کاری کرد که وقتی یه بار به یکی اعتبار داد دوباره نشه بهش اعتبار داد!

خب نمیشه آموزش بذارید؟Huh
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۴۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۳۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۰۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان