هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم دسترسی به صفححه اصلی انجمن و بخش مدیریت
سلام دستان و اساتید
من چند روزی هست که mybb رو نصب کردم ، و سایت اصلیم رو هم از جوملا استفاده می کنم ، چند روز پیش که با mod_security مشکل داشتم که مدیر سرو خاموشش کرد و یه فایل .htaccess در روت انجمن گذاشت. الآن صفحه اصلی سایتم با کلی ارور باز میشه و مجبور دم ببندم. قبلا وقتی این ارورها می اومد برای سایت اصلی با تعمیر پایگاه داده حل می شد ولی الآن حل نمیشه .
وقتی می خوام وارد صفحه مدیریت بشم این ارور رو میگیره :
Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@royeshweb.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

و وقتی می خوام هم برم به صفحه اصلی این ارور رو میده :

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1030 - Got error 28 from storage engine
Query:
SHOW COLUMNS FROM mybb_users LIKE 'thxcount'

خواهشا راهنمایی کنید ، چندتا سوال پرسیدم تا حالا کسی جواب نداده. کممممممممممممممک
پاسخ
برای پشتیبانی باید از پارسی ساز اینجا استفاده کنید
در صورت استفاده آدرس سایت رو بزارید تا دوستان بررسی کنند
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
من مای بی بی رو نصب کردم وقتی یوزر پسورد میدیم وارد می شه خودش اتوماتیک خارج می شه میگه وارد شدین به صفحه اصلی ولی واردنمی شه لطفا راهنمایی کنید
پاسخ
دوست عزیز بفرمایید:
http://community.mybbiran.com/thread-111...ight=login
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۵۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۲۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۳۴ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در پنل مدیریت انجمن و دسترسی pezhvakgame 14 3,632 ۱۳۹۳/۴/۲۵، ۰۸:۳۷:۲۳ صبح
آخرین ارسال: mohana

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان