هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل ثبت‌نام و و کپی رایت فارسی ساز
با سلام

۱. خواهشمندم یک نگاهی با تالار من بیاندازید و راهنمائی کنید که چرا کسی نمی‌تواند ثبت‌نام کند و این اخطار برای چیست.

۲. من از فارسی ساز سایت شما استفاده میکنم. هم در مدیریت و هم در قالب، چرا در پائین سایت نشان مای بی بی ایران نمی‌آید.

ممنون

آدرس تالار :

http://talar.nimeharf.com/
پاسخ
1- این بخش را چک کنید:
http://community.mybbiran.com/post-131.html#pid131
2-طراح قالب در کدنویسی یادش رفته کپی رایت مای بی بی ایران رو بذاره و این مربوط به قالب هست!
پاسخ
 سپاس شده توسطsco1385 (۱۳۹۱/۹/۲، ۱۷:۰۰:۲۲ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۹/۲، ۱۸:۰۴:۳۴ عصر)
این خطا را میدهد. در ارور ها نگاه کردم ولی راه حلی ارائه نداد.

من از ورژن 1.6.2 به 1.6.8 ارتقائ دادم.

الان تالار کار میکند و مشکل چندانی ندارد.

یک ایراد همین ثبت نام است.

کد:
MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1054 - Unknown column 'remember' in 'field list'
Query:
INSERT INTO mybb_users (`username`,`password`,`salt`,`loginkey`,`email`,`postnum`,`avatar`,`avatartype`,`usergroup`,`additionalgroups`,`displaygroup`,`usertitle`,`regdate`,`lastactive`,`lastvisit`,`website`,`icq`,`aim`,`yahoo`,`msn`,`birthday`,`signature`,`allownotices`,`hideemail`,`subscriptionmethod`,`receivepms`,`receivefrombuddy`,`pmnotice`,`pmnotify`,`showsigs`,`showavatars`,`showquickreply`,`showredirect`,`tpp`,`ppp`,`invisible`,`style`,`timezone`,`dstcorrection`,`threadmode`,`daysprune`,`dateformat`,`timeformat`,`regip`,`longregip`,`language`,`showcodebuttons`,`away`,`awaydate`,`returndate`,`awayreason`,`notepad`,`referrer`,`referrals`,`buddylist`,`ignorelist`,`pmfolders`,`warningpoints`,`moderateposts`,`moderationtime`,`suspendposting`,`suspensiontime`,`coppauser`,`classicpostbit`,`usernotes`,`remember`) VALUES ('emtehan','16d031a399a13ada984b892a33929f43','Uv3j44pr','yZq82SmV8iN1CoSLlZePOiSeLIDSXmBQeDaM4G4GWFR5Bupjm5','shervin.ershadian@gmail.com','0','./images/avatars/php.gif','remote','5','','0','','1353586938','1353586938','1353586938','','0','','','','','emtehan, proud to be a member of تالار گفتمان شریعتی since Nov 2012.','1','0','0','1','0','1','0','1','1','0','1','0','0','0','0','3.5','2','linear','0','','','31.58.136.146','523929746','','1','0','0','0','','','0','0','','','','0','0','0','0','0','0','0','','1')
Please contact the MyBB Group for support.

لطفا راهنمائی کنید
پاسخ
برای سؤال 1: آیا سرور عوض کردید؟ آیا در قالب تغییراتی داده اید؟
در هر حال یکی اینکه فایلهای مربوط به member.php رو دوباره آپلود کنید
و کار دیگه اینکه جداول دیتابیستون رو یک بار repair بکنید ببینید مشکل حل میشه یا نه؟

موفق باشید
myavarahmadi سابق
پاسخ
با سپاس

از دیتابیسی که از سرور قبلی داشتم، در سرور جدید سایت را ایجاد کردم.

نام سرور قبلی را در دیتابیس با کوئری کامل تغییر دادم.

فایل member.php را که گفتید آپلود کردم، تاثیری نداشت.

دیتابیس را در پی اچ پی مای ادمین در کنترل پنل ریپر کردم و متاسفانه تاثیری نداشت.

ممنون از پاسخ

منتظر راهنمائی هستم.
پاسخ
(۱۳۸۸/۵/۲۲، ۲۰:۰۷:۳۶ عصر)Pars نوشته است:
خطای MySQL 1054
بانک اطلاعاتی: MySQL
خطای SQL :1054- ستون ناشناخته loginattempts در field list
جستجو: SELECT loginattempts FROM mybb_users WHERE LOWER(username)='username' LIMIT 1
اطلاعات: زمانی این اتفاق روی میدهد که شما از MySQL استفاده می کنید و پس از آپلود تمامی فایل های جدید سعی دارید از نسخه ی 1.4.3 به نسخه ی 1.4.4 ارتقاء دهید اما فرمان ارتقاء را صادر نمی کنید. در نسخه ی 1.4.4 ستون جدیدی به نام loginattempts برای امکانات امنیتی بیشتر و جدید تر به جدول کاربران شما اضافه شده است. این خطا نشان می دهد که فایل member.php نسخه ی 1.4.4 سعی دارد ستون loginattempts را در نسخه ی 1.4.3 بانک اطلاعاتی پیدا کند ولی فایل وجود ندارد. برای حل این مشکل به آدرس install/upgrade.php/. بروید و 1.4.2/1.4.3 را از لیست انتخاب نمایید.

[تصویر:  14031404.png]

-------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------

مترجم: امیر میرزاباقری (Mazda)
منبع: مای بی بی ایران MybbIran

درود
راه حل ذکر شده
حل این مشکل به آدرس install/upgrade.php/. بروید و 1.4.2/1.4.3 را از لیست انتخاب نمایید.
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۹/۳، ۱۳:۲۷:۳۱ عصر)
با تشکر از شما

من الان از نسخه 1.6.8 دارم استفاده می‌کنم، چطور برم و 1.4.4 رو انتخاب کنم.

با این کار شاید همه چی از دست بره.

منتظر می‌مونم شاید دوستان راه حل دیگری ارائه دهند. یا دیتابیس را از طریق دیگری اصلاح کنیم. ممنون
پاسخ
HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
دوست من از شما بعیدهHuhHuhHuhHuhHuh
دادا میگه اگر 1.4.3 هست الان میخوای به 1.4.4 تبدیل کنی این کار بکن و روی 1.4.3 قرار بدهExclamation
حالا که شما از 1.6.8 میخوای به 1.6.9 ارتقا بدی باید از توی جدولهای ذکر شده در ادرس ذکر شده نسخه 1.6.8 انتخاب کنیدBig Grin
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۹/۳، ۱۳:۲۸:۰۲ عصر)
با تشکر از شما

من متوجه منظورتان هستم.

قبلا این کار را کردم و از نسخه 1.6.2 به 1.6.8 ارتقاء دادم.

الان در قسمت مدیریت هم نسخه را 1.6.8 اعلام میکند.

نگران این هستم که با آپگرید دوباره تمامی تغییرات داده شده در تمپلیت‌ها و استایل‌ها از بین برود.

این مشکل در دو سرور وجود دارد.

در سرور دوم پوشه اینستال را آپلود کردم و طبق دستور شما فرمان آپگرید را اجرا کردم که صفحه آپگرید ظاهر شد و من شماره نسخه قبلی را انتخاب کردم و به صفحه بعد رفتم.

در صفحه بعد مرحله ریپیر دیتابیس را نشان میدهد:

Repairing Database Sequences
Performing necessary upgrade queries...

ولی کار ادامه پیدا نمیکند.

با تشکر
.
پاسخ
repair ديتابيس رو از phpmyadmin انجام بديد
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطsco1385 (۱۳۹۱/۹/۳، ۱۳:۲۶:۰۹ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۱/۹/۳، ۱۳:۲۸:۵۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان