هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

نظرسنجی: آیا با این طرح موافقید؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
بله
85.71%
12 85.71%
خیر
14.29%
2 14.29%
در کل 14 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گرو ه پلاگین نویس مابی بی ایران
با سلام خدمت کاربران عزیز ، از دوستانی که تمایل دارند در زمینه پلاگین نویسی فعال باشند دعوت می کنم که در صورت تمایل گروه پلاگین نویسی مابی بی ایران را بصورت حرفه ای شروع کنیم یعنی در هر ماه حداقل 10 پلاگین .
کسانی که تمایل دارند در این تاپیک اعلام کنند و سطح پلاگین نویسی خود و زبان های تحت وبی را که مسلط هستند بنویسند ، مثال :
1. مصطفی شبرالی
2. پلاگین نویسی که شما باید نظر دهید( البته اگر نمونه کار دارید بزارید)
3. زبان ها و فناوری هایی که مسلط هستم :
الف ) HTML
ب )CSS
ج ) Php
د ) javascript
ه ) Ajax
م )Jquery

در ضمن بحث حاشیه در این تاپیک معادل محرومیت ، البته سوال پلاگین نویسی اشکال نداره .
کسانی که می خواهند شرکت کنند اول مطمئن شوند ، اگذ پس از اعلام آمادگی فعالیت انجام ندهد معادل محرومیت.
طرح ها را بنده می دهم ، و باید در موقع مقرر تحویل داده شود .
اگر در نوشتن پلاگین مشکل شد ، می تونید مطرح کنید در ضمن کتاب آموزش پلاگین نویسی نوشته خودم را پیوست کردم .
کسانی که تمایل تازه شروع کنند با خوندن این کتاب پس از آمادگی طرحی متانسب باسطح پلاگین نویسی داده خواهد شد.
با تشکر .

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   آموزش پلاگین نویسی مابی بی.pdf (اندازه: 211.16 KB / تعداد دفعات دریافت: 367)
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۸/۲۷، ۰۱:۴۴:۲۸ صبح) ، baxe rapper (۱۳۹۱/۸/۲۷، ۰۲:۱۳:۲۱ صبح) ، S_N (۱۳۹۱/۸/۲۷، ۰۲:۲۱:۵۳ صبح) ، mahpishoni (۱۳۹۱/۸/۲۷، ۰۵:۵۵:۳۹ صبح) ، ms83 (۱۳۹۱/۸/۲۷، ۱۰:۳۴:۰۶ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۸/۲۷، ۱۱:۱۲:۳۴ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۸/۲۷، ۱۲:۳۵:۳۱ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۱/۸/۲۷، ۱۳:۱۳:۱۵ عصر) ، diyarbikasan (۱۳۹۱/۸/۲۷، ۱۳:۳۹:۴۷ عصر) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۱/۸/۲۷، ۱۶:۲۷:۱۵ عصر) ، what? (۱۳۹۱/۸/۲۷، ۲۱:۱۰:۴۵ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۸/۲۷، ۲۳:۱۶:۵۳ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۸/۲۸، ۲۱:۴۶:۱۰ عصر) ، Pars (۱۳۹۱/۹/۱، ۱۹:۲۶:۲۹ عصر) ، ofpersia (۱۳۹۱/۹/۳، ۱۶:۵۹:۳۰ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۱/۹/۴، ۰۰:۲۳:۵۱ صبح) ، Hi.joker (۱۳۹۲/۱/۷، ۰۰:۰۸:۵۳ صبح) ، استاد (۱۳۹۲/۱/۸، ۱۶:۴۳:۳۱ عصر) ، wwedni (۱۳۹۲/۱/۱۶، ۱۹:۱۸:۴۹ عصر) ، Ahma (۱۳۹۲/۲/۵، ۲۳:۳۷:۲۶ عصر) ، kamran0080 (۱۳۹۲/۷/۲۳، ۰۱:۲۶:۱۵ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۹/۱۳، ۱۱:۵۸:۱۴ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۵/۷/۲، ۲۲:۵۱:۳۵ عصر)
بنده کاملا موافقم! فکر بسیار عالی و جالبی هستش.

از دوستان توانمندی که وقت کافی دارند, خواستارم از این طرح استقبال کنند که موجب بالارفتن رتبه مای بی بی ایران در الکسا و گوگل و... میشود.
البته اقا مصطفی بنده به دلیل مشکلات زندگی و... فعلا نمیتوانم به گروه بیایم ولی اگر مایلید میتونم تو این کار کمکتون کنم.Wink
پاسخ
 سپاس شده توسطmypgr.ir (۱۳۹۱/۹/۱، ۱۹:۲۰:۴۵ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۹/۱، ۲۱:۱۲:۴۴ عصر) ، S_N (۱۳۹۱/۹/۴، ۰۱:۴۶:۵۵ صبح) ، yasan100 (۱۳۹۱/۱۲/۱۷، ۱۳:۲۳:۵۴ عصر)
درود
آموزشتون خيلي خوبه، اگر بتونيد php رو هم به طور خلاصه و مفيد آموزش بديد فكر كنم هر كسي بتونه براي نياز هاي ساده خودش پلاگين بنويسه.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Mo (۱۳۹۱/۹/۱، ۱۹:۲۷:۵۶ عصر) ، mahpishoni (۱۳۹۱/۹/۱، ۲۰:۲۱:۵۰ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۹/۱، ۲۱:۱۲:۴۷ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۹/۱، ۲۲:۴۳:۵۷ عصر) ، S_N (۱۳۹۱/۹/۴، ۰۱:۴۶:۵۰ صبح)
به نظر من هر دو خوبه!ولی تک نفری ممکن نیست! کادر مدیریت و افراد توانا باید کمک کنند.
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۹/۱، ۲۱:۱۲:۵۴ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۹/۱، ۲۲:۴۴:۳۶ عصر) ، S_N (۱۳۹۱/۹/۴، ۰۱:۴۶:۴۸ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۲/۴/۶، ۰۰:۵۳:۴۸ صبح)
من هم اعلام آمادگی میکنم برای درس پس دادن به مصطفی عزیز و آموزش دادن به دوستانHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطmypgr.ir (۱۳۹۱/۹/۳، ۱۶:۴۳:۱۱ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۹/۳، ۱۷:۰۴:۰۳ عصر) ، S_N (۱۳۹۱/۹/۴، ۰۱:۴۶:۴۴ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۲/۴/۶، ۰۰:۵۳:۵۵ صبح)
(۱۳۹۱/۹/۱، ۱۹:۲۶:۲۵ عصر)Pars نوشته است: درود
آموزشتون خیلی خوبه، اگر بتونید php رو هم به طور خلاصه و مفید آموزش بدید فكر كنم هر كسی بتونه برای نیاز های ساده خودش پلاگین بنویسه.

با تشکر ، آموزش php در سایت موجوده ، اگر دوستان هم احساس نیاز می کنند اعلام کنند ، در خدمتم.

(۱۳۹۱/۹/۲، ۰۱:۵۸:۴۶ صبح)baxe rapper نوشته است: من هم اعلام آمادگی میکنم برای درس پس دادن به مصطفی عزیز و آموزش دادن به دوستانHeart
با تشکر ، شما لطف دارید، تا چندی دیگر منتظر می مانم اگر کسی دیگر اعلام آمادگی نکرد کار را با شما جلو می برم، البته کمی عرضه ها رایگان کمتر خواهد شد.
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۹/۳، ۱۷:۰۳:۵۷ عصر) ، S_N (۱۳۹۱/۹/۴، ۰۱:۴۶:۴۳ صبح)
اقا مصطفی
به نظر بنده اول بایدphp در حدی که در سطح پلاگین است به طور کامل از همون ابتدایی ترین تا متغیرها و کدهای پیچیده ای مثل وصل شدن به درگاه های پرداخت و... آموزش داده شود وبعد از آن آموزش به کاربردن انها در پلاگین داده شود تا بقول جناب نجفی پور هرکس بتواند برای نیازهای خود پلاگین بنویسد. برای هر قسمت هم فایلpdf و حتی اگر هم شد فیلم اموزشی تهیه شود تا آموزشی بدست آید ناب ناب!Blush

روی کمک بنده نیز حساب باز کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطS_N (۱۳۹۱/۹/۴، ۰۱:۴۶:۴۱ صبح) ، mhy (۱۳۹۱/۹/۴، ۱۱:۱۵:۵۲ صبح)
(۱۳۹۱/۹/۳، ۲۳:۴۰:۲۲ عصر)KAMRANASD نوشته است: اقا مصطفی
به نظر بنده اول بایدphp در حدی که در سطح پلاگین است به طور کامل از همون ابتدایی ترین تا متغیرها و کدهای پیچیده ای مثل وصل شدن به درگاه های پرداخت و... آموزش داده شود وبعد از آن آموزش به کاربردن انها در پلاگین داده شود تا بقول جناب نجفی پور هرکس بتواند برای نیازهای خود پلاگین بنویسد. برای هر قسمت هم فایلpdf و حتی اگر هم شد فیلم اموزشی تهیه شود تا آموزشی بدست آید ناب ناب!Blush

روی کمک بنده نیز حساب باز کنید.

دوست عزیز ، شما درست می گید ، آموزش php در وب فراوان هست ، ولی به شرطی که کاربران خود مایل باشند ، ینده این تاپیک را برای کاربرانی که در زمینه پلاگین نویسی راه افتادند ایجاد کردم که متاسفانه انگار زیاد علاقه ایی ندارند .
پاسخ
 سپاس شده توسطS_N (۱۳۹۱/۹/۴، ۰۱:۴۶:۳۷ صبح) ، mhy (۱۳۹۱/۹/۴، ۱۱:۱۵:۴۵ صبح)
نه اتفاقا بالعکس اقا مصطفی خیلی ها به جرئت میتونم بگم 90 درصد از افراد علاقه دارند اما همان طور که گفتم نمیتونن چیز زیادی سر در بیارن.pdfشما برای کاربرانی است که phpرو در سطح خوبی برخوردارند.اشکالی نداره ما هم از 0 شروع میکنیم.زحمت زیاد داره ولی نتیجش ثمر بخشهHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطS_N (۱۳۹۱/۹/۴، ۰۱:۴۶:۲۴ صبح) ، mhy (۱۳۹۱/۹/۴، ۱۱:۱۵:۳۰ صبح)
سلام .
من ه یک پلاگین نویس برای مای بی بی نیاز دارم .
کسی هست ؟Huh

بزرگترین انجمن شرلوک هولمز ، پوآرو و کارآگاهان دیگر !
+ بخش نویسندگی !

Cool
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۴۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۳۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۰۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان