هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساخت دو انجمن روی یه هاست و دومین.
سلام:
دوستان من میخوام روی هاستم دوتا انجمن داشته باشم چجوری میتونم اینکارو کنم ؟که روی یه هاست و دامین دوتا انجمن داشته باشم مثلا انجمن همه چی کده و انجمن فلان
یه لینک بالای سر در باشه که نوشته باشه انجمن همه چی کده و وقتی وارد میشی بنویسه انجمن فلان
پاسخ
خب روی دو تا ساب دامین مجزا این کار رو انجام بدید و هر کدوم رو به یک دیتابیس جداگانه متصل کنید
myavarahmadi سابق
پاسخ
میشه کامل توضیح بدید یا لینک اموزشش رو بدید؟
پاسخ
الووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو؟
پاسخ
اموزش ساخت ساب دامین رو بنده در انجمن گذاشتم.جست و جو کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۹/۲، ۱۷:۴۰:۲۷ عصر)
لوازم مورد نیاز:
از توی پنل ادمین هاستتون دو تا ساب دامین تعریف میکنی ( به اسم های دلبخواه خودتون که ما اینجا بعنوان مثال میگیم به اسم h1 و h2)
بعد دو تا حساب دیتابیس ایجاد میکنید(به اسم d1 و d2)

حالا میریم سراغ نصب انجمن اول:
توی پوشه ی ساب دامین h1 (توی هاستتون) و فایلهای mybb که در اختیارتون هست رو آپلود کرده و سپس extract می کنید
حالا شروع به نصب mybb روی h1 میکنید، در هنگام نصب از شما مشخصات دیتابیس میخواد، در اینجا شما مشخصات دیتابیس d1 رو بهش میدید
و نصب به پایان میرسد

حالا میریم سراغ دومی:
همین مراحل رو مجددا تکرار میکنیم فقط اینکه قاعدتا این بار توی هاست میرید توی پوشه ی مربوط به ساب دامین دوم (یعنی مثلا h2)
و دوباره فایلهای mybb رو آپلود میکنید و سپس extract می کنید و نصب رو شروع می کنید
وقتی از شما مشخصات دیتابیس رو خواست بهش مشخصات دیتابیس دومی یعنی d2 رو میدید (یعنی اسم دیتابیس و پسوردش و ...)

و به همین سادگی نصب انجمن دوم هم به پایان میرسه
این بصورت خلاصه ش بود اگه دقیقترش رو هم خواستید بفرمایید در خدمتم
موفق باشید
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۱/۹/۲، ۱۸:۳۰:۳۳ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۹/۲، ۲۲:۰۳:۲۱ عصر) ، rezandy (۱۳۹۱/۹/۳، ۲۰:۴۱:۴۳ عصر)
دوست من اگه بخوام به جای انجمن یه سایت مثه مثلا مای اف سی باز کنم چی میشه؟؟؟؟
پاسخ
دوست عزيز شما روي هر ساب دامين يا روي آدرس اصليتون ميتونين از سيستمهاي مختلف استفاده كنيد
برخي سايتها براي صفحه اصليشون از سيستمهاي مديريت محتوا مثل وردپرس يا جوملا استفاده ميكنن يا حتي كدنويسي ميكنن و اسكريپت اختصاصي براي خودشون مينويسن كهشما براي اين كارها يا بايد علمشو داشته باشيد يا هزينه ش رو به صاحب علمش بديد
درهرحال خيلي ها هم مثل همينجا يا سايت يه سري از دوستان براي صفحه اصليشون از پرتال استفاده ميكنن كه اگه بعنوان يه كاربر بهش نگاه كنيد تقريبا چيز خاصي از سيستمهاي مديريت محتوا كم نداره
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطbaxe rapper (۱۳۹۱/۹/۳، ۲۲:۲۲:۲۸ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۲۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۱۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۱:۳۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان