هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین نمایش پربازدیدترین پروفایلها
با سلام
دوستان من یه مدته دنباله یه پلاگین واسه نمایش پربازدیدترین پروفایلهای انجمن هستم. یعنی چیزی که مثله آماری که پایین انجمن میزنه, پربازدیدترین پروفایلها رو هم بزنه با تعداد دفعاتی که نمایش داده شده. تا حالا که چیزی پیدا نکردم! نه تو اینجا نه تو سایتهای انگلیسی. کسی میتونه کمکم کنه؟
پاسخ
اینکه تعداد بازدید از پروفایل رو بزنه هست پلاگینش
اما تو امارگیر پایین سایت بیاد نیست
پاسخ
آره اونو نصب دارم. اما میخوام مثل پلاگین برترین ارسال کننده ها, پربازدیدترین پروفایلها تو آمار سایت نشون داده بشه.
پاسخ
خب این پلاگین پر بازدید کننده پروفایلو بذارید ما هم استفاده کنیم!Angel
تازه شروع کردیم
   14%

پاسخ
(۱۳۹۱/۸/۲۵، ۲۳:۲۸:۵۴ عصر)arsham نوشته است: خب این پلاگین پر بازدید کننده پروفایلو بذارید ما هم استفاده کنیم!Angel

آرشام جان همونطور که دوستان گفتن پلاگینی به اسم پربازدیدکننده ترین پروفایل وجود نداره و باید نوشته بشه
اما اونچه که دوستان گفتن مبنی بر اینکه پلاگینی وجود داره که بازدیدهای انجام شده از پروفایل رو نشون میده رو میتونید در تاپیک پلاگین آخرین بازدیدکنندگان از پروفایل Last Visitors in Profile مشاهده کنید
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطarsham (۱۳۹۱/۸/۲۷، ۰۱:۵۶:۴۲ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۹/۲، ۲۲:۰۳:۰۵ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۴۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۰۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۳۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان