هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سؤال: اقدام مفید برای داشتن وضعیت مناسب در جستجوگرها؟
باسلام خدمت دوستان
این سؤالی هست که در ذهن من وجود داره و یکی از دوستان هم توی خصوصی از من همین رو پرسیده بودند:
ما بالاخره برای اینکه توی موتورهای جستجو بیایم در صدر جدول و نیز روز به روز رنک ما در گوگل و سایر موتورهای جستجو و همچنین در الکسا بالا بره چه کنیم ؟

الان بفرض، من پلاگین متاتگ رو نصب کردم
آیا نیاز هست پلاگین نقشه ی سایت رو هم نصب کنم ؟
کلا غیر از "ارائه ی مطالب ناب" آیا راهکار دیگری نیاز هست ؟
اصلا یک چندگانگی در این زمینه وجود داره، چرا که یکی نوشته بیایید با 15000 تومان براتون نصب کنم، یکی گفته برید فلان سایت براتون بسازه، یکی پلاگین گذاشته، بالاخره چه کنیم حالا ؟

اصلا اینها واقعا تاثیری داره یا نه ؟

ممنون
myavarahmadi سابق
پاسخ
دوست عزیز برای ایندکس شدن تو گوگل چند تا روش هست یکیش اینه
که من ازش جواب گرفتم یکی نصب گوگل سو هست و دیگری پلاگین برچسب شاید راهای دیگری هم باشه در مدت 2 ماه کاربرام به 296 تا رسیدن به علت بیکفایتی خودم و پشتیبانی هاست بیخودم فرومم رو از دست دادم و دارم از صفر شروع میکنم.موفق باشیHeart.
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۰/۱۰/۱۴، ۰۷:۴۵:۲۲ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۰/۱۴، ۰۷:۵۳:۵۸ صبح)
عزیز به نظر من تنها راهش سایت مپ دلایلش هم خیلی واضح
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
(۱۳۹۰/۱۰/۱۴، ۰۷:۲۸:۲۹ صبح)myavarahmadi نوشته است: ما بالاخره برای اینکه توی موتورهای جستجو بیایم در صدر جدول و نیز روز به روز رنک ما در گوگل و سایر موتورهای جستجو و همچنین در الکسا بالا بره چه کنیم ؟
این هم یک روش دیگر: http://www.bertina.us/images/download/ad...ertina.pdf
آدرس فروم: در حال بررسی سیستم‌های انجمن‌ساز کدباز مختلف از جمله AEF ،SMF،phpBB ،MyBB و... هستم. احتمالاً تا انتشار MyBB v2 صبر خواهم کرد!
پاسخ
شما سایت مپ رو نصب کن
مطالب خوب و بروز بذار و فعالیت فروم رو ببر بالا
فعالیت زیاد باشه گوگل سریعتر ایندکس میکنه
بقیه کارا دیگه به ایده های شما برای چرخوندن فروم و جذب و حفظ کاربره بستگی داره.
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۰/۱۰/۱۴، ۱۴:۱۷:۳۴ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۵۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۲۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۳۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان