هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] بــانــکــ 1.9
سلام 
من قبلا این پلاگین را خریداری کرده ام و الان تصمیم به دریافت آپدیت آن را دارم ولی دکمه پرداخت مجددا فعال است، آیا برای دسترسی به فایل ها باید خرید انجام شود با تشکر
پاسخ
(۱۳۹۹/۳/۲۵، ۰۷:۵۵:۳۰ صبح)botimal نوشته است: سلام 
من قبلا این پلاگین را خریداری کرده ام و الان تصمیم به دریافت آپدیت آن را دارم ولی دکمه پرداخت مجددا فعال است، آیا برای دسترسی به فایل ها باید خرید انجام شود با تشکر
خیر نیازی به پرداخت مبلغ اضافی نیست. پست مورد نظر برای شما مجددا قابل مشاهده شد.
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۹/۳/۲۵، ۱۷:۴۷:۳۶ عصر)
من قبلا این فایل را خریده ام چرا الان دسترسی ندارم؟ به جای لینک دکمه پرداخت برای بنده نمایش داده می شود
به دنبال یک برنامه نویس حرفه ای مای بی بی و php کار هستم. پیام خصوصی بدید
پاسخ
(۱۳۹۹/۴/۱۹، ۱۶:۳۴:۳۵ عصر)nokte نوشته است: من قبلا این فایل را خریده ام چرا الان دسترسی ندارم؟ به جای لینک دکمه پرداخت برای بنده نمایش داده می شود
مشکل برطرف شد.
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۹/۵/۹، ۱۱:۱۲:۳۶ صبح)
سلام

وقتی میزنم روی نصب و فعالسازی این صفحه میاد:

بعد میرم صفحه پلاگین ها نوشته فعالسازی                        حذف

روی فعال سازی میزنم فعال میشه!

همه بخش ها و تنظیماتش درسته ولی میرم پیکربندی که تنظیماتش رو انجام بدم این ارور ها میاد:

مشکل کجاست؟
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
پاسخ
(۱۳۹۹/۷/۱۴، ۲۰:۵۲:۱۴ عصر)MISTER نوشته است: سلام

وقتی میزنم روی نصب و فعالسازی این صفحه میاد:

بعد میرم صفحه پلاگین ها نوشته فعالسازی                        حذف

روی فعال سازی میزنم فعال میشه!

همه بخش ها و تنظیماتش درسته ولی میرم پیکربندی که تنظیماتش رو انجام بدم این ارور ها میاد:

مشکل کجاست؟
با سلام،
این مشکل به‌خاطر به‌روز شدن نسخه‌های PHP و mySQL است.
برای حل این مشکل، فایل‌های پلاگین را مجددا از ارسال اول دریافت کنید (بسته‌ی کامل)

با احترام
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۹/۸/۲۴، ۲۰:۱۱:۲۰ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۹/۸/۲۴، ۲۳:۰۲:۰۰ عصر) ، MISTER (۱۳۹۹/۸/۲۷، ۲۳:۵۷:۲۱ عصر)
سلام وقتی از صفحه پرداخت برمیگردم به سایت مزینه تراکنش معتبر نیست و لی از حساب پول کم میشه
انجمن من
http://forum.semeng.ir
پاسخ
(۱۳۹۹/۹/۲۵، ۰۹:۳۹:۲۹ صبح)vahid2star نوشته است: سلام وقتی از صفحه پرداخت برمیگردم به سایت مزینه تراکنش معتبر نیست و لی از حساب پول کم میشه
با سلام،

منظور شما این انجمن هست یا انجمن خودتان؟
اگر منظورتان این انجمن هست، که پرداخت شما به صورت کامل انجام شده و پلاگین برای شما قابل دریافت است.
اگر منظورتان انجمن خودتان است، لطفاً اعلام کنید که شما از کدام درگاه پرداخت استفاده می‌کنید؟

با احترام
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۹/۹/۲۶، ۱۱:۴۵:۲۸ صبح)
انجمن خودم
من از کابران قدیمی این سایت هستم
و افزونه بانک رو چند سال پیش خریده بودم  و مجدد الان خریم
و چند هفته بود که این مشکل به وجود آمده
درگاه زرین پال استفاده میکنم
انجمن من
http://forum.semeng.ir
پاسخ
(۱۳۹۹/۹/۲۶، ۰۲:۱۲:۰۶ صبح)vahid2star نوشته است: انجمن خودم
من از کابران قدیمی این سایت هستم
و افزونه بانک رو چند سال پیش خریده بودم  و مجدد الان خریم
و چند هفته بود که این مشکل به وجود آمده
درگاه زرین پال استفاده میکنم
با سلام،

درگاه زرین‌پال به دلیل حملات DDoS از دیروز دچار مشکل شده است لطفاً طی روزهای آینده مشکل را بررسی کنید.

همچنین درصورتی که قبلاً پلاگین را خریداری کرده‌اید، لزومی به خرید مجدد نیست. لطفاً اطلاعات لازم برای عودت وجه را از طریق پیام خصوصی ارسال کنید.

با تشکر
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان