هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسدود کردن کلیه ip های استفاده شده از یک کابر بصورت یکجا
با سلام

من یکی از کاربرهی سایتم رو محروم کردم و مشاهده کردم در قسمت ای پی هاش تعداد زیادی ای پی بود که باهاشون وارد سایت میشد و اینقدر زیادن که فرصتی ندارم تا یکی یکی اونا ببندم ایا راهی هست که بشه کلیه اون ای پی هرو یکجا مسدود کرد ؟ با تشکر
پاسخ
درود
بله راهی هست شما چند شماره از ای پی ایشون رو مسدودو کن. و بعدش ستاره بزارمنظور یک ستاره هست خود به خود کل رنج ای پی میبنده
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
ممنون از پاسختون منظور از ستاره چجوری بود اگر ممکنه یک ای پی رو که به همین روش اینجا مثال بزنید و اینکه در همون قسمت بستن ای پی اینکارو باید انجام داد؟
پاسخ
193.12.*
به این صورت میشه رنج ای پی 193.12 به بعد هر چی. باشه بسته میشه بله تو همون قسمت هست
درود
.....

پاسخ
راستش این کاربر از ای پی های شبیه به هم استفاده نکرده میخاستم بدونم با این کار دیگر ای پی های کاربران دیگر مسدود نشه
پاسخ
خوب این دیگه بر میگرده به. بخش ای اس پی ببینید ش کت مبین و ایرانسل طوری که برخی اوقات ای پی یکسان به کاربران خود میده و شرکتهای دیگه هر شخص برخی اوقات یک ای پی دارد ولی نه نگرانش نباشید
درود
.....

پاسخ
ببین عزیز من ، مسدود کردن ISP اشتباست.

همین الان من هر بار مودم رو خاموش روشن کنم IP من تغییر میکنه اما دو رگه IP من همیشه ثابته مگر خودش شرکت ADSL تغییر بده ، ولی همیشه دو رگه اول ثابیته

شما دو رگه اول ISP منو بن کنی ، خیلیا ممکنه دو رگه اول IP شو این باشه و اشتباهی مسدود شن

لیست IP های ایشون رو برای من خصوصی کنید ، تا بگم چطوری مسدود کنین Wink من سایت کل کل دارم زیاد هستن خرابکار که کاری کردم رنگ سایتمو نتونستن ببین دیگه Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۵۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۰۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۰۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان