هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{حالم رو بهم میزنند بعدش میگین چرا فعالیت نمیکنید}

درود
واقعا حالم داره بهم میخوره هم از خودم که ساده هستم و هم از بقیه دلیلش چیه:
اینه بنده یک پلاگین نوشتم به نام بستن پروفایل که همه میدونند
لینکش
http://community.mybbiran.com/thread-10915.html
جالبش اینه که این پلاگین تو سایت مرجع به نام بنده ثبت شده
http://mods.mybb.com/view/closeprofile
و ایشون که من قست دارم بگم کی هست
کاربر
http://community.mybbiran.com/user-5782.html
که تو انجمن ساپورت عضو پلاگین منو به نام خودش زده اینم خود پلاگین ایشون
http://iran-gap.ir/cp.txt
به نظر شما حال ادم نباید بهم بخوره
اینم لینکش تو سایت ساپورت
پیوست شده
دیگه چی بگم نمیدونم
جالبیش اینه که میگه با من به مشکل خورده وایشون پلاگین نوشته
درضمن منتظر شکایت باشند ایشون
به نظرم آقای پارس باید پیگیری کنند که ما داریم فعالیت میکنیم صبح تا شب تا سایت رو بالا بیاریم بعدش یکی میره و....
آقای نجفی لطفا توجه کنید

فایل‌(های) پیوست شده
.txt   dozdi.txt (اندازه: 133 bytes / تعداد دفعات دریافت: 20)
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطadnan (۱۳۹۱/۸/۶، ۱۱:۰۵:۰۷ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۸/۶، ۱۱:۰۸:۳۷ صبح) ، S_N (۱۳۹۱/۸/۶، ۱۵:۴۵:۵۲ عصر) ، freedl (۱۳۹۱/۸/۷، ۰۸:۵۰:۱۲ صبح) ، Behr☺uz (۱۳۹۱/۸/۷، ۱۰:۴۸:۱۰ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۱/۸/۷، ۱۲:۳۴:۱۹ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۸/۷، ۱۶:۱۲:۳۹ عصر) ، pdistb.ir (۱۳۹۱/۸/۷، ۱۶:۳۷:۰۳ عصر) ، majid1605 (۱۳۹۱/۸/۸، ۰۰:۲۲:۴۸ صبح) ، -ALI- (۱۳۹۱/۸/۸، ۱۴:۰۱:۲۹ عصر) ، a.armaney (۱۳۹۲/۱/۶، ۲۰:۱۳:۵۷ عصر) ، - LORD - (۱۳۹۲/۱/۶، ۲۰:۵۱:۳۹ عصر) ، reza17967 (۱۳۹۲/۱/۱۳، ۱۹:۵۰:۲۲ عصر) ، armanb (۱۳۹۲/۷/۱، ۱۶:۵۹:۳۷ عصر)
من یه دفعه قالب ادیتور ساختم برای مای بی بی افرادی که اسمشون رو نمی برم گفتن که از ما کپی کردی کلا سیستم من و اونا خیلی فرق داشت حالا یکی اومده پلاگین آقای محمد حسین عمیدی رو کپی کرده به نام خودش زده خودشم جالبه آورده می گه که با آقای محمد حسین عمیدی دعواشون شده بعدش آقای محمد حسین عمیدی قبول کردن که ایشون نوشتن. منم کد های ایشون رو که تو ما ی بی ب ی سا پ و ر ت بودش کپی کردم تو انجمن خودم آپلود کردم به آقای محمد حسین عمیدی دادم تا پیگیر بشن.
حالا از من دلگیر نشین من کپی نکردم من فقط کد هاشو تو انجمن خودم آپلود کردم آدرس کد ها:

http://iran-gap.ir/cp.txt
اولین قالب برای نسخه 1.8 مای بی بی
First 18
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۸/۶، ۱۱:۱۸:۰۱ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۸/۶، ۱۱:۲۶:۴۴ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۱/۸/۷، ۱۲:۳۵:۴۵ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۸/۷، ۱۶:۱۲:۴۴ عصر) ، S_N (۱۳۹۱/۸/۸، ۱۸:۳۹:۴۰ عصر)
حودتو ناراحت نکن دودو جان
بچه ای بیش نیست !Blush
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۸/۷، ۱۰:۲۹:۳۹ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۸/۷، ۱۱:۵۴:۳۱ صبح)
راست میگن داداش خودتو ناراحت نکن
منو تو اگه داریم واسه یه هدف تلاش میکنیم نباید خودمون رو درگیر این بچه بازیا بکنیم.بزار دلش خوش باشه که پلاگین تورو دزدیده.اونکه کوچیک میشه از تو که چیزی کم نمیشه داداش گلم
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۸/۷، ۱۰:۲۹:۳۷ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۸/۷، ۱۱:۵۴:۴۸ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۱/۸/۷، ۱۲:۳۵:۵۴ عصر) ، S_N (۱۳۹۱/۸/۸، ۱۸:۳۹:۳۶ عصر)
اقای عمیدی نمیشه با این ادما برخورد کرد؟
به نظر من چون ساکتید بدتر سواستفاده میکنند
الان تعداد مراجع رو ببینید
حالا من کاری ندارم ولی از اونطرف اونی که میشناسیدش
همونی که گفتم منو به خاطر پارسی ساز بن کرد
تاپیک زده بود میگفت یارو نصب قالب بلد نیست اومده مرجع میزنه
ببینید من تالار ویبولتینم داشتم...ببینید جرات ریپ و دزدی کارای اونارو ندارن
یه دلیل خاص داره حتما
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۸/۷، ۱۰:۳۰:۲۱ صبح)
شکایت بنده از ایشون در دادسرای عمومی تهران در حال پیگیری هست و به زودی مجازات سختی برای ایشون تعیین خواهد شد
چون میدونم اینجارو میخونند اعلام میکنم از 3 ماه تا 3 سال حبس بر اساس نظر قاضی محترم دادگستری برای ایشون صادر خواهد شد و از انجائیکه بنده درخواست اجرای وحدت رویه داشته ام قطعا 3 سال مورد نظر قاضی خواهد بود
عمیدی جان شما ارامش خودتون رو حفظ کنید
شاید بتونند از اعتماد و دل پاک مدیران اینجا سوء استفاده کنند ولی مطمئناً حریف هوش و ذکاوت این بزرگان نخواهند بود
با تقدیم احترامات
بهروز کشمیری
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۱/۸/۷، ۱۱:۵۵:۴۹ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۱/۸/۷، ۱۱:۵۸:۲۹ صبح) ، میدوری (۱۳۹۱/۸/۷، ۱۳:۳۷:۵۴ عصر) ، pdistb.ir (۱۳۹۱/۸/۷، ۱۶:۳۸:۵۳ عصر) ، -ALI- (۱۳۹۱/۸/۸، ۱۴:۰۲:۵۶ عصر) ، kineh (۱۳۹۲/۴/۲۱، ۲۱:۳۵:۵۳ عصر)
(۱۳۹۱/۸/۷، ۱۰:۵۲:۲۴ صبح)Behr☺uz نوشته است: شکایت بنده از ایشون در دادسرای عمومی تهران در حال پیگیری هست و به زودی مجازات سختی برای ایشون تعیین خواهد شد
چون میدونم اینجارو میخونند اعلام میکنم از 3 ماه تا 3 سال حبس بر اساس نظر قاضی محترم دادگستری برای ایشون صادر خواهد شد و از انجائیکه بنده درخواست اجرای وحدت رویه داشته ام قطعا 3 سال مورد نظر قاضی خواهد بود
عمیدی جان شما ارامش خودتون رو حفظ کنید
شاید بتونند از اعتماد و دل پاک مدیران اینجا سوء استفاده کنند ولی مطمئناً حریف هوش و ذکاوت این بزرگان نخواهند بود
با تقدیم احترامات
بهروز کشمیری
با درود
من کاملا با نظر دوستان موافقم و طرفدار شما هستم . در چند پست پیش از این هم شاهد چنین مطالبی بودم که شکایت میشود و رسیدگی میشود و زندان در کار است و چنین و چنان . داستانی برایتان بگویم , در نزدیکی منزل بنده رستورانی هست که طبق تشخیص اداره بهداشت و شهرداری و شورای شهر حکم تعطیل برایش گرفتیم ( برای پانزده مورد خلاف محرض و غیر قابل اصلاح ) من و یازده شاکی دیگر . اما ایشان با زرنگی کار را به دیوان عدالت اداری بردند که در آنجا با پرداخت مبلغ ده میلیون تومان در مقابل چشمان بنده ( هوش و زکاوت این بزرگان ) را خریداری کردند و رای مراجع ذکر شده که پس از شش سال دوندگی و پرونده بازی ما یازده نفر برای این کار بود را شکستند ( برای مسایلی از قبیل مشکل شما فکر کنم یک برگ چک پول پنجاه هزار تومانی کافی باشد ) . مطمئن باشید که اگر کار به پرونده بازی برسد داخل چرخه اداری خواهد شد و پس شکستن رای , حق شکایت برای طرف مقابل شما فراهم تر است همانطور که صاحبان رستوران از ما شکایت کردند !!!!!!! . به همین سادگی , اینجا ایران است . و اما در مورد صحبت های شما دوستان گرامیم , به نظر بنده شما کار خودتان را بکنید مطمئن باشید کسی که کپی میکند ادامه کار را بلد نخواهد بود و شما هستید که همیشه حرف اول را میزنید . و در صورت موفقیت همه به سراغ شما خواهند آمد نه شخص متقلب .
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۸/۷، ۱۳:۴۱:۱۳ عصر) ، pdistb.ir (۱۳۹۱/۸/۷، ۱۶:۳۹:۵۴ عصر) ، hichki (۱۳۹۱/۸/۷، ۲۱:۲۲:۵۷ عصر) ، khp (۱۳۹۱/۸/۷، ۲۲:۲۵:۵۵ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۲/۱/۶، ۲۱:۱۷:۳۰ عصر)
برای این مورد هست که من درخواست وحدت رویه دادم
نگران نباشید اگر قاضی همچین کاری انجام بده خودشو زیر سوال برده چون جرم ایشون نشر اکاذیب و بردن ابروی یک مسلمان است و رای های مشابه بسیاری ضمیمه پرونده شده تا طبق قوانین وحدت رویه حفظ شود
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۸/۷، ۲۳:۲۴:۵۰ عصر)
درود

والا ما هم خوشحال میشیم که بشه پیگیری کرد اما دوستمون درست میگه !

برادر بنده فوق لیسانس حقوق داره و در یک مرجع دولتی عظیم مشغول فعالیت هستش !

بعضی اوقات که صحبت میشه که میگه دولت نمیتونه اموالشو از مردم حتی حقشو بگیره ( تاکید می کنم حق ) حالا دخل و تصرف توی اموال خودش بماند !

بعد با این تفاسیر تصور میکنید میان برای حقوق یک پلاگین یا پوسته رسیدگی میکنن ؟؟؟

هزینه کاغذ بازی و احظاریه و تشکیل دادگاه و.... که برای دولت داره سر سام آوره !

و تعداد شکایات بی شمار ! به نظرم وقت گذاشتن بیخوده !

پیروز باشید
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۸/۷، ۲۳:۲۴:۳۴ عصر)
دوست خوب و مدیر گرامی آقای عمیدی

بنده از سالیانی است برای سیستم های محتلف اعم از وردپرس یا مای بی بی 1.4 پلاگین و افزونه ترجمه این موارد نوشته ام

هیچوقت دنبال حقم نبودم اینجام اعلام میکنم هرکه هرچی از من میتونه بدون منبع منتشر کنه درباره بهروز خان که تاج سرن در جریان نیستم اما اگر کسی با آبروی کسی بازی کنه باید پیگیری قضایی کرد
اما عمیدی خان به نظرم صلواتی بفرست و با قدرت به کارت ادامه بده صد جام حقتو بخورند بازم تو یه
php نویس حرفه ای هستی آیا کسی میتونه تخصصتو بگیره ازت؟
نه تویی که برنده ای تا زمانی که برای مای بی بی کار میکنی مثل بچه های سایت مادر که من میشنماسمشون مثل کریس بولتون بنیانگذار باید هزینه کنی و تلاش کنی چون این سیستم و کارهای ما جواب رایگان استفاده کردن از سیستمی هست که شیر تراکنیش داره میلیون ها تومان پول میگیره بابتش اما حقت محفوظ و خسته نباشی دمتم گرم که برنامه نویسی کردی 90 درصد مدیران و استادان دور از جون شما و دیگر اساتید برنتمه نویسی بلد نیستند این مهمه

با قدرت برو تا قله های موفقیت !

نصیحت یه برادر کوچیک
محمود خوشنویس Heart

بسته شد !
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۱/۸/۸، ۱۳:۰۷:۳۹ عصر) ، -ALI- (۱۳۹۱/۸/۸، ۱۴:۰۵:۰۲ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۱/۸/۸، ۱۴:۴۰:۲۰ عصر) ، S_N (۱۳۹۱/۸/۸، ۱۸:۳۹:۱۷ عصر) ، Pars (۱۳۹۱/۸/۸، ۲۰:۳۰:۰۷ عصر) ، Shahin X2 (۱۳۹۱/۸/۸، ۲۱:۴۷:۴۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان