هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش جامع نصب پلاگین MyBB (افزونه)
سلام
دوستان من اینکارو کردم
ولی فقط تنظیماتشو بهم ریختم
میشه تصویری بگید که چطوری میشه آنها رو تو هاست آپلود کرد
من یه کارهایی کردم ولی متاسفانه در مدیریت انجمن بخش افزونه ها
به این شکل در میاد[تصویر:  wc0hxly1dkit2ao8kiw.jpg]
خواهشن هر کی میتونه یه کمکی بکونه ممنون میشم
پاسخ
متاسفانه به سایت های دزد (حذف کننده کپی رایت مای بی بی ) پشتیبانی داده نمی شود.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطatom2000 (۱۳۸۹/۱۰/۱۳، ۰۹:۴۰:۳۹ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۰/۲/۲۸، ۱۳:۰۶:۴۹ عصر) ، mihi (۱۳۹۱/۶/۴، ۱۰:۴۹:۴۰ صبح) ، elisa (۱۳۹۲/۳/۳۱، ۱۶:۳۹:۰۱ عصر)
سلام ... خسته نباشید .. UndecidedUndecided

ممنون بابت این همه کمک و آموزش .... بنده مدتی است که مای بی بی رو برای سایت انتخاب کردم ... با این آموزش ها خیلی راحت تونستم این کیفیت رو ایجاد کنم و حالا بسیار راضی هستم ...

با پیگیری نصب و ارتقا ... رسیدم به قسمت پلاگین ها ... نمیدونم مشکل از چی شروع شد .. که بعد از نصب پلاگین ها به یک ارور برخورد کردم و مشکوک به بررسی این ارور شدم .. شما میتونید من رو راهنمایی کنید .. خیلی ممنون میشم ...Huh

My Eror :

Warning [2] set_time_limit() has been disabled for security reasons - Line: 13 - File: inc/plugins/dlemails.php PHP 5.2.12 (Linux)
File Line Function
[PHP] errorHandler->error
/inc/plugins/dlemails.php 13 set_time_limit
/inc/class_plugins.php 43 require_once
/inc/init.php 223 pluginSystem->load
/admin/index.php 18 require_once
کنترل پنل مدیر کل

ممنون ... خودم راه حّل اش رو پیدا کردم و پلاگین مربوطه خرابکار رو یافتم و حذفش کردم .... این تنها راه حل از نظر من بود .. ولی اگر مدیران گرام راه حلّی بهتر سراغ دارند که من بتونم از این پلاگین استفاده کنم .. خیلی ممنون میشم ..
با تشکر دوباره
Confused
http://atmbax.com
http://www.farsfamily.com
htt[://adamlambert.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱۰/۱۷، ۲۱:۲۸:۵۲ عصر)
سلام خسته نباشید

من میخوام بگم چطور میشه ورژن 1.4.4 به 1.6.1 تبدیل کنم اصلا کجا
اپلود کنم هر چی میگردم میبینم قالبم انجمنم ناقصه بابا یکی کمک کنه
5روز دارم داد میزنم ولی کسی کمکم نمیکنه آقای pars شما میگید پلاگین ها رو نصب کنید ولی من هیچ چیزی از نصب پلاگین ندارم

همش اخطار دوست عزیز من کل سایت گشتم ولی تمام پست ها که شما برای کمک گذاشتین تویه انجمن من وجود نداره

بابا خدا خوشش نمیاد چرا کمک نمیکنید من که دارم گیچ میشم هرچی میگردم چیزی به نام آپلود چیدا نمیکنم

HuhHuhHuhHuh
سلام خسته نباشید

من میخوام بگم چطور میشه ورژن 1.4.4 به 1.6.1 تبدیل کنم اصلا کجا
اپلود کنم هر چی میگردم میبینم قالبم انجمنم ناقصه بابا یکی کمک کنه
5روز دارم داد میزنم ولی کسی کمکم نمیکنه آقای pars شما میگید پلاگین ها رو نصب کنید ولی من هیچ چیزی از نصب پلاگین ندارم

همش اخطار دوست عزیز من کل سایت گشتم ولی تمام پست ها که شما برای کمک گذاشتین تویه انجمن من وجود نداره

بابا خدا خوشش نمیاد چرا کمک نمیکنید من که دارم گیچ میشم هرچی میگردم چیزی به نام آپلود چیدا نمیکنم
پاسخ
سلام

چه مشکلی دارید ؟! اگر میبینید که به سوالات شما پاسخ داده نمیشه چون مدیران فروم متاسفانه وقت آزاد زیاد ندارن که به فروم سر بزنن و اگر هم بزنن و سوالات تکراری ببین پاسخ نمیدن - مطمئنن به سوالات شما قبلا در انجمن پاسخ داده شده

اما خوب حالا هر سوالی دارید دونه دونه و شمرده ذکر کنید - اگر تونستم کمکتون میکنم .. اما لطفا قبلش سرچ کرده باشید
پاسخ
من 1 پلاگین دانلود کردم داخلش jscripts و image و plugin
وقتی من plugin داخل پوشه pligin ریختم بقیه پوشه ها مثل jscripts و image کجا بریزم؟
پاسخ
 سپاس شده توسطyas_hfb (۱۳۹۳/۲/۳، ۱۵:۲۶:۲۹ عصر)
برای مثال شما باید هر فایل رو در پوشه مخصوص به خودش آپلود کنید نه پوشه رو

Upload > inc > plugin > File Mored Nazar

Upload > Images > File Mored Nazar

نه اینکه پوشه images یا پوشه plugin رو آپلود کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۰۰:۱۲:۵۴ صبح) ، mybb1 (۱۳۹۰/۴/۲، ۱۰:۱۲:۴۴ صبح) ، soshiant (۱۳۹۰/۵/۱۵، ۲۲:۲۴:۳۸ عصر) ، mymybb (۱۳۹۰/۱۱/۲۰، ۰۷:۴۴:۵۵ صبح)
سلام
شرمنده اما من نمیدونم پلاگین هارو باید کجا اپلود کنم لطفا راهنمایی کنیدBig GrinBig GrinBig Grin
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
پست قبلی رو بخونید
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
تویه هاستتون قسمتی که مای بی بی نصب کردین بایستی اپلود کنین
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش جامع نصب MyBB به صورت تصویری Pars 586 594,837 ۱۳۹۸/۷/۱۳، ۲۰:۵۵:۱۱ عصر
آخرین ارسال: firstboy000
Thumbs Up آموزش جامع نصب MYBB بر روی لوکال هاست به صورت تصویری Amin Yaghubi 22 16,353 ۱۳۹۴/۷/۱۵، ۲۰:۴۵:۰۰ عصر
آخرین ارسال: HOssE!N-B
  آموزش جامع نصب ، فعال سازی و تنظیمات پلاگین چت MyShoutbox dj-hatef 226 187,962 ۱۳۹۳/۹/۱۴، ۱۱:۵۹:۳۷ صبح
آخرین ارسال: h_74ahmadi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان