هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل بزرگ در انتقال به سرور جدید !
خوب دوست من شما هم از یوهاستینگ نقل مکان کردید و مشگل من هم همین بود .
همان سوغاتی هایی که به من دادند به شما هم داده اند ( فایل های آلوده ) البته کادویی است زیاد ناراحت نباشید . Big Grin

و اما شرح مشگل شما ( که مشگل خودم هم بود )

اين اخطار معمولا به عنوان مشکل فضاي سفيد whitespace problem شناخته شده است .

پيغام خطا به طور معمول چيزي شبيه به این نظر مي رسد

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /path/to/geeklog/public_html/config.php:581) in
/path/to/geeklog/public_html/system/lib-sessions.php on line 180
شماره خط و نام فايل ها ممکن است متفاوت باشد .

یا اخطار در سایت شما
Warning[2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/cp5705/public_html/mybb/inc/languages/persian/profilecomments.lang.php:1) -Line:1688-FileSadinc/functions.php PHP5.3.17 Linux)
مشکل اين است که به نظر مي رسد بسياري از ويرایشگران جاهاي خالي اضافي - ( فاصله) و / يا - در پایان و اول فایل های شما اضافه میکنند .
این جاهای خالی را باید شما ويرايش کنيد . در صورت عدم اصلاح , اين فضاهاي خالي به مرورگر فرستاده مي شوند و زمان لود شدن باعث تداخل با هدر از يک صفحه میشوند . مثلا در سایت شما , cp5705 برای ارسال فایل خراب به مرورگر تلاش مي کند که اغلب باعث بروز مشکلاتي از قبيل مشکلات ورود میشود . در صورت عدم حذف فضاي خالي از فايل , اخطاری که دارید را میدهد . دفعات بازديد پيام خطا در سایت شما 2 است . اين گزارش مي گويد : " خروجي آغازشده در ..." و پس از آن نام فايل وشماره خط است که اين فايل ( و خط ) است که نياز به ويرايش دارد . از فایل دوم چشم پوشي کنید . چون فقط يک فايل است که داراي فضاي خالي مي باشد و آن فايل اول است که شما بايد ويرايش کنید برای ویرایش هم به تجربه من فقط از برنامه cuteFTP استفاده کنید چون مابقی عاجز هستند و کاراکتر های بی معنی را نمایش نمی دهند .
امیدورام موفق باشید . به توضیحات در بخش یکم که دادم هم توجه داشته باشید . Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۸/۴، ۰۲:۱۶:۱۸ صبح)
ضمن سپاس از دوست عزیزم میدوری
باید بگم آنتی ویروس هم سایت شما را بلاک میکند، بررسی کنید:
[تصویر:  1efklgn5h554wclx8nvx.jpg]
و در ضمن تا جایی که خاطرم هست انجمنتان اصلا عضوی نداشت، خب چرا مجددا نصب نمیکنید؟ HuhUndecided
myavarahmadi سابق
پاسخ
دوست من شرمنده دیر جواب دادم !

آره متاسفانه یکی از پلاگین هایی که از این سایت د انلود کرده بودم حاوی MalWare بود که الان رفعش کردم !

مدیران عزیز رسیدگی کنن :

پلاگین whiletyping

تو فایل جاوا اسکریپت whiletyping.js آخرین خط ها به کل کد مخرب میباشد !!!

خدا میدونه تا الان چن تا انجمن رو آلوده کرده و به تعطیلی کشیده !!!

در ضمن انجمن من این آدرسه :»

http://mellat.info/forums

الانم بخوبی داره کار میگنه ! Tongue
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۱۲/۱۰، ۲۱:۲۶:۵۸ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۰۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۴۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۲۹ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل ارور 1045 بعد از انتقال سرور ahmadfononi 16 5,405 ۱۳۹۳/۱/۸، ۱۲:۲۲:۱۸ عصر
آخرین ارسال: Amin Yaghubi
  مشکل کوکی ها پس از انتقال سرور alireza013 2 2,617 ۱۳۸۹/۱۱/۲۷، ۱۷:۵۰:۵۰ عصر
آخرین ارسال: alireza013

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان