هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشكل نصب ماي بي بي
سلام دوستان من مي خوام ماي بي بي نصب كنم اما يك مشكل دارم سرچ هم كردم وپيدا هم كردم مشكلات مثل خودمو اما متوجه نشدم ارور 41 ميده اگه ميشه كامل برام توضيح بديد در ضمن من قبلا ماي بي بي زياد نصب كردم اما اين دفعه اين جوري شد اينم عكس
http://www.axgig.com/images/93096846843481694438.jpg
پاسخ
متن ارور واضحه میگه شما باید نصب کنید و بعد اقذام کنید به دیدن انجمن نصب نکردید Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطhappyfun (۱۳۹۱/۷/۳۰، ۱۶:۴۱:۲۷ عصر)
نه دوست عزيز من مي خوام نصب كنم به آدرسhappyfun.ir/installميرم برا نصب اما اين جوري ميشه
پاسخ
من احساس میکنم شما اصلا فایل install رو آپلود نکرده باشی.
چون هیچ رقمه بازش نمیکنه. اگر هم آپلود کردی یه بار دیگه چکش کن یا دوباره پوشه رو آپلود کن
پاسخ
 سپاس شده توسطhappyfun (۱۳۹۱/۷/۳۰، ۱۷:۳۸:۵۶ عصر)
چرا عزيزم آپلود شده حتي يك بار از اول ماي بي بي رو دانلود كردم بعد آپلود كردم چند بار كردم اما همين جوريه
پاسخ
درود
دسترسی بدید براتون چک کنم
پاسخ
چرا اینجوری شده سایتت؟ این‌همه ریدایرکت میکنه بری چی؟
پاسخ
(۱۳۹۱/۷/۳۰، ۱۹:۲۷:۳۲ عصر)golbazi نوشته است: درود
دسترسی بدید براتون چک کنم

درود
شما نمیتوانید دسترسی بگیرید دوست من
برای مشکل شما تمامی فایلها را پاک کنید و دوباره اپلود کنید
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۱/۷/۳۰، ۲۲:۲۲:۳۰ عصر)
خب بچه ها من با سرويس دهنده ي هاستم تماس گرفتم و گفتم يك پنل جديد به من دادن مشكل اين بود كه يك سري از فايل هاي حياتي پاك شده من به خوبي نصب كردم ممنونم اونايي كه پاسخ دادند و اونايي كه اومدن پيگيري كنن و نتونستن و برا بقيه هم ميگم اگر به چنين مشكلي بر خورديد مشكل هاستتون هست
ياعلي
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۰۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۵۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۱۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان