هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین goodbye spammer
درودHeart

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین:Goodbye Spammer
[تصویر:  info.png] عملکرد: این پلاگین کمک میکنه به شما که یک گزینه در قسمت پروفایل کاربران که ورود به اون قسمت میتونید اسپمر و اسپم ها را شناسایی رو نابود کنید.

آخرین به روزرسانی:8th January 2012

[تصویر:  d.png] معرفی:12/7/1391
[تصویر:  user.png] نویسنده: MattRogowski

[تصویر:  user.png] ترجمه:Mohammad-Mo
[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت و تنظیم در پیکر بندی >> تنظیمات >> Goodbye Spammer Settings

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی: http://mods.mybb.com/view/goodbye-spammer

[تصویر:  photos.png] نمونه:
[تصویر:  82795528605552837347.jpg]

[تصویر:  name.png] دانلود:

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   GoodBye Spammer.zip (اندازه: 67.58 KB / تعداد دفعات دریافت: 278)
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۱/۷/۱۲، ۱۶:۰۹:۴۷ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۱/۷/۱۲، ۲۱:۵۰:۱۱ عصر) ، lab (۱۳۹۱/۷/۱۳، ۰۴:۵۵:۵۱ صبح) ، masooumi (۱۳۹۱/۷/۱۳، ۰۸:۴۱:۴۹ صبح) ، majid1605 (۱۳۹۱/۷/۱۳، ۰۹:۴۴:۵۵ صبح) ، S_N (۱۳۹۱/۷/۱۵، ۲۲:۳۴:۱۱ عصر) ، mking (۱۳۹۱/۷/۱۶، ۰۸:۳۸:۱۰ صبح) ، Leonardo (۱۳۹۱/۸/۱۰، ۱۶:۵۲:۰۴ عصر) ، adnan (۱۳۹۱/۸/۱۱، ۱۰:۲۳:۵۰ صبح) ، -ALI- (۱۳۹۱/۸/۱۴، ۰۴:۳۵:۱۰ صبح) ، diyarbikasan (۱۳۹۱/۸/۱۴، ۱۴:۰۲:۵۰ عصر) ، mona (۱۳۹۱/۸/۲۰، ۰۱:۰۵:۱۴ صبح) ، masiha68 (۱۳۹۱/۸/۲۲، ۲۳:۱۵:۱۷ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۱/۸/۲۴، ۱۰:۵۹:۴۶ صبح) ، mhy (۱۳۹۱/۸/۲۴، ۱۱:۲۲:۲۱ صبح) ، ahmadb (۱۳۹۱/۸/۲۴، ۱۸:۱۰:۵۴ عصر) ، aquila (۱۳۹۱/۹/۲۳، ۱۸:۱۷:۵۸ عصر) ، s.h1469 (۱۳۹۱/۹/۳۰، ۱۳:۵۲:۰۳ عصر) ، Dr.Laptop (۱۳۹۱/۱۰/۱۵، ۱۶:۵۶:۲۸ عصر) ، mohammadriano (۱۳۹۱/۱۰/۲۸، ۰۱:۵۲:۴۳ صبح) ، serpico (۱۳۹۱/۱۱/۲۲، ۱۶:۴۳:۰۸ عصر) ، BiGBOY (۱۳۹۱/۱۲/۲۳، ۰۳:۳۲:۳۳ صبح) ، maneoo (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۰۲:۰۸:۳۵ صبح) ، quester (۱۳۹۲/۱/۱۹، ۱۲:۲۰:۱۰ عصر) ، seyyed28 (۱۳۹۲/۱/۲۰، ۱۴:۴۹:۰۴ عصر) ، 123456 (۱۳۹۲/۲/۷، ۱۶:۳۷:۱۵ عصر) ، mohana (۱۳۹۲/۲/۱۷، ۱۲:۲۵:۵۲ عصر) ، armanb (۱۳۹۲/۴/۲۹، ۱۵:۱۱:۲۷ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۵/۳، ۱۴:۰۰:۳۶ عصر) ، djamir5 (۱۳۹۲/۶/۲۳، ۱۸:۰۲:۵۱ عصر) ، mahdkoosh (۱۳۹۲/۶/۲۵، ۱۱:۵۲:۲۶ صبح) ، ali5866 (۱۳۹۲/۸/۱۸، ۱۰:۲۷:۰۷ صبح) ، number-one (۱۳۹۲/۸/۲۰، ۱۵:۱۸:۱۳ عصر)
محض رضای خدا اعتباری-سپاسی چیزی بدید!براش زحمت و وقت صرف شدهBlushBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطrazeqi (۱۳۹۱/۸/۱۴، ۱۷:۱۰:۴۵ عصر) ، unipaper (۱۳۹۱/۸/۲۴، ۰۱:۳۷:۰۵ صبح) ، azad222 (۱۳۹۲/۱/۴، ۱۲:۳۸:۴۸ عصر) ، seyyed28 (۱۳۹۲/۱/۲۰، ۱۴:۴۹:۱۶ عصر) ، maneoo (۱۳۹۲/۱/۲۱، ۲۳:۲۷:۵۱ عصر) ، tartar0631 (۱۳۹۲/۶/۱۳، ۱۴:۰۰:۲۲ عصر) ، ~SKY BOY~ (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۱۶:۵۷:۲۷ عصر)
متاسفانه من هم همین مشکل رو با اسپمر دارم
از پلاگین شما که استفاده کردم قالبم کلا بهم ریخت
البته مشکل کد فکر کنم تو خط 57 باشه
فروشگاه پخش پلاستیک و کلمن آب جهان
ترجمه زبان واژه ای است مفهومی که در امر ترجمه مورد استفاده قرار میگیرد و این عمل توسط یک مترجم انجام میپذیرد
پاسخ
از کجا میشه فهمید که اعضای واقعی رو به جای اسپمر حذف نکنه؟
پاسخ
SirTaha بر اساس دستوراتی که بهش داده میشه

دوستان با عرض پوزش ,این تایپیک به اشتباه حذف شده بود که توسط Mohammad-Za بر گردانده شد.
پاسخ
بابت پلاگین ممنون
پاسخ
نصب کردم
موقع فعال سازی این پیغامو میده :

کد:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/********/public_html/forum/inc/plugins/goodbyespammer.php:1) - Line: 51 - File: admin/index.php PHP 5.2.17 (Linux)
پاسخ
درود
http://community.mybbiran.com/thread-14654.html
لطفا جستجو نمایید.Sleepy
باتشکر
برای تقدیر از [تصویر:  postbit_reputation.gif]و یا[تصویر:  postbit_thx.gif] در پایین هر ارسال استفاده کنید.
آموزش مجازی دروس دوره راهنمایی

از این به بعد فقط دوروز درهفته می آیم به دلیل مشغله بسیار

نصب mybb وردپرس و طراحی قالب پذیرفته میشود .(باکمترین قیمت)
پاسخ
 سپاس شده توسطK@Z3M (۱۳۹۲/۶/۲۳، ۱۴:۰۷:۱۴ عصر)
اینم نصب کردم بازم اسپمرا عضو میشن Sad
چیز دیگه ای نیس ؟ Huh
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۴۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۳۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۱۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان