هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین ویرایشگر SCEditor WYSIWYG
سلام.

ببخشید 2 تا مشکل بعد از نصب پیش اومده.
1. موقعی که میخوایم شکلک بذاریم تمام شکلک هارو با هم نشون میده (یعنی "شکلک های بیشتر" نداره و همه رو یکجا میاره که از توش انتخاب کنیم) یهو 100 تا رو نباید بیاره که Sad

2. وقتی مطلب نوشته میشه اگر پیشنمایش رو بزنیم دوباره ادیتور قبلی رو نشون میده, شاید برای همه ی بخش ها فعال نیست ؟ چکارش کنیم ؟

(الآن پلاگینش غیر فعاله) انجمن http://forum.gamefa.com
پاسخ
خب این ویرایشگر تمام شکلک ها رو نشون میده کاریش نمیشه کرد.
.
درباره بخش دوم هم از توی تنظیمات میتونید مشخص کنید کدوم بخش فعال باشه کدوم بخش فعال نباشه
پاسخ
(۱۳۹۱/۷/۱۱، ۱۷:۳۸:۰۰ عصر)mahtaa نوشته است: خب این ویرایشگر تمام شکلک ها رو نشون میده کاریش نمیشه کرد.
.
درباره بخش دوم هم از توی تنظیمات میتونید مشخص کنید کدوم بخش فعال باشه کدوم بخش فعال نباشه
میتونم بگم بهترین ادیتور ساخته شده برای mybb هست
فقط برای فعال شدن باید ابتدا به قسمت Clickable Smilies and BB Code رفت و Clickable MyCode Editor ، Clickable Smilies Inserter بر روی خاموش قرار داد
فقط اگه لینک زیر دیده باشید شکل های بیشتر وقتی برروی More کلیک میشه لود میشه
http://www.sceditor.com/
اگه بشه پنجره شکلک ها وقتی بر روی لینکی که در پایین آن قرار داره باز بشه خیلی بهتر میشه یا به همین صورت که در mybb هست از شکلک ها استفاده کرد
یک نکته دیگه وقتی از تگ [code] و یا تگ [quote] استفاده میشه دیگه نمیشه زیر تگ جمله ای نوشت
پاسخ
(۱۳۹۱/۷/۱۳، ۱۵:۱۶:۱۵ عصر)kasra1986 نوشته است:
(۱۳۹۱/۷/۱۱، ۱۷:۳۸:۰۰ عصر)mahtaa نوشته است: خب این ویرایشگر تمام شکلک ها رو نشون میده کاریش نمیشه کرد.
.
میتونم بگم بهترین ادیتور ساخته شده برای mybb هست
فقط برای فعال شدن باید ابتدا به قسمت Clickable Smilies and BB Code رفت و Clickable MyCode Editor ، Clickable Smilies Inserter بر روی خاموش قرار داد
فقط اگه لینک زیر دیده باشید شکل های بیشتر وقتی برروی More کلیک میشه لود میشه
http://www.sceditor.com/
اگه بشه پنجره شکلک ها وقتی بر روی لینکی که در پایین آن قرار داره باز بشه خیلی بهتر میشه یا به همین صورت که در mybb هست از شکلک ها استفاده کرد
یک نکته دیگه وقتی از تگ [code] و یا تگ quote استفاده میشه دیگه نمیشه زیر تگ جمله ای نوشت

آره این باگ رو داره زیر تگ نقل قول نمیشه نوشت ولی فقط توی پیام خصوصی اینطوری هست نه توی ادیتور متن. البته اگه گزینه نمایش تگ رو بزنید میشه زیرش نوشت مشکلی نیست
پاسخ
دمت گرم
از صبح حدود4 یا 5تا ویرایشگر نصب کرده بودم که هیچ کدومشون کار نکرد ولی خدا رو شکر این یکی بدون هیچ مشکلی کار کرد.
فقط من پلاگین پیام های پروفایل رو نصب کردم که ادیتورش هنوز ادیتور پیش فرضه، راهی داره اونم تغییر کنه؟
پاسخ
دستتون درد نکنه بدرد من خورد
پاسخ
با تشکر از مترجم این پلاگین عالی+2اعتبار
فقط یه سوال، چطوری میتونم اندازه کادر ادیتور رو تغییر بدم؟
پاسخ
تو این سه صفحه کلی مشکل ازین ادیتور گفته شده!

بالاخره نصب کنیمش یا نه ؟

اینکه شکلک هارو یک جا میاره یا نقل قول کار نمیکنه و تو پاسخ سریع نمیاد و این حرفارو نداره؟
پاسخ
من نیم ساعت پیش نصبش کردم.
تقریبا هیچ مشکلی نداره
فقط باید کار رو انجام بدی:
نقل‌قول: فقط برای فعال شدن باید ابتدا به قسمت Clickable Smilies and BB Code رفت و Clickable MyCode Editor ، Clickable Smilies Inserter بر روی خاموش قرار داد
پاسخ
بعله ظاهرا هیچ مشکلی نداره!

اما شکلک ها برای من مهمه و تا مشکل شکلک هاش حل نشه ....

همین ادیتور پیشفرض MyBB رو باید پیشرفته کنن به همین صورت...

ببینن تو این چی استفاده شده که موقع کپی پست کد اضافه نمیاره تو اونم اضافه کنن لااقل بدونه مشکل با همه چیز ست شدست
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  افزودن پلاگین بانک به ویرایشگر sceditor yoosefalipour 1 1,419 ۱۳۹۲/۱۰/۳۰، ۲۱:۲۴:۴۲ عصر
آخرین ارسال: yoosefalipour

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان