هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقال پست کاربر به و تبدیل آن به موضوع جدید
سلام

چگونه می توان زمانی که یک کاربر سوالی را در انتهای یک تاپیک غیر مرتبط مطرح می کند، برای آن یک موضوع جدید ایجاد کنیم؟

(اسم نویسنده تاپیک نام کاربر سوال کننده باشد)

Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطmajid01 (۱۳۹۱/۶/۲۲، ۱۸:۴۱:۵۰ عصر)
(۱۳۹۱/۶/۲۲، ۱۸:۱۴:۱۲ عصر)geo نوشته است: سلام

چگونه می توان زمانی که یک کاربر سوالی را در انتهای یک تاپیک غیر مرتبط مطرح می کند، برای آن یک موضوع جدید ایجاد کنیم؟

(اسم نویسنده تاپیک نام کاربر سوال کننده باشد)

Heart
منم این سوال رو دارم اگه کسی میتونه پلاگینی معرفی کنه یا کدی قرار بده که بشه یکاریش کرد.

این امکان در PHP bb وجود داره خداکنه تو مای بی بی هم بشه ردیفش کرد.
طراحی اختصاصی قالب
نمونه کار ها : my board , smile , my theme , my favorite , MYVB theme ,
و ترجمه قالب : Blue Gloss
و به زودی سایت فروش قالب ها مای بی بی
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۱/۶/۲۲، ۱۸:۴۸:۰۷ عصر)
دوست عزیز پلاگین انتقال پست را دانلود کنید و نصب کنید

پس از نصب گزینه ای به جدا کردن پست و ارسال اضافه میشود که وقتی میخواهید پست را جدا کنید میتوانید ان را به یک موضوع تبدیل کنید ، زیاد سخت نیست فقط پلاگین را نصب کنید

اگر با پلاگین مشکل داشتید و ارئر داد ، پوشه مربوط به زبان persian را باز کنید و فایل ان را پاک کنید

چون فایل پارسی ان ایراد داد .

بنده الان چند سال است با ان کار میکنم مشکلی هم ندارد . البته نیاز به پوشه فارسی هم ندارد . چون گزینه مبهمی ندارد .

پلاگین را از اینجا دانلود کنید

http://community.mybbiran.com/thread-786...=move+post
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۱/۶/۲۲، ۱۸:۵۸:۴۷ عصر) ، majid01 (۱۳۹۱/۶/۲۲، ۲۰:۰۸:۳۴ عصر)
(۱۳۹۱/۶/۲۲، ۱۸:۵۴:۱۸ عصر)milad1364 نوشته است: دوست عزیز پلاگین انتقال پست را دانلود کنید و نصب کنید

پس از نصب گزینه ای به جدا کردن پست و ارسال اضافه میشود که وقتی میخواهید پست را جدا کنید میتوانید ان را به یک موضوع تبدیل کنید ، زیاد سخت نیست فقط پلاگین را نصب کنید

اگر با پلاگین مشکل داشتید و ارئر داد ، پوشه مربوط به زبان persian را باز کنید و فایل ان را پاک کنید

چون فایل پارسی ان ایراد داد .

بنده الان چند سال است با ان کار میکنم مشکلی هم ندارد . البته نیاز به پوشه پارسی هم ندارد . چون گزینه مبهمی ندارد .

پلاگین را از اینجا دانلود کنید

http://community.mybbiran.com/thread-786...=move+post

سلام

من این پلاگین را نصب دارم ولی این پلاگین بدرد زمانی می خوره که شما می خواهید یک پست را به یک تاپیک که از قبل موجود هست، اضافه کنید. (اگر درست گفته باشم)

ولی ما نیاز به پلاگینی داریم که بشه باهاش یک موضوع جدید درست کرد، یعنی اون پست غیر مرتبط کاربر را تبدیل کنیم به یک تاپیک جدید.

کاری که من الان می کنم اینه که یک موضوع جدید خودم درست می کنم و حالا با روش مورد اشاره شما و یا نقل قول کردن پست کاربر موردنظر، موضوع جدید را با عنوان مناسب ایجاد می کنم ولی در این حالت، نویسنده تاپیک ادمین خواهد شد، در حالیکه می خواهیم نویسنده، کاربر مورد نظر باشه.
پاسخ
 سپاس شده توسطmajid01 (۱۳۹۱/۶/۲۲، ۲۰:۰۹:۱۲ عصر)
(۱۳۹۱/۶/۲۲، ۱۹:۳۷:۰۲ عصر)poma1 نوشته است: آقا نیاز به پلاگین نیست
در کنار هر ارسال ،یعنی شماره ارسال یه مربع خالی هست، اون رو تیک بزنید،بعد به انتهای صفحه موضوع مورد نظر برید
در انتهای صفحه موضوع مورد نظر سمت چپ
مدیریت درون خطی ارسال: جداسازی ارسال رو انتخاب کنید
به همین راحتی

با سپاس.

فکر کنم من بد دارم توضیح می دهم.

این روش مورد شما مگر نمی شود انتقال پست یک کاربر از یک موضوع به موضوع دیگر؟

چیزیکه من می گم اینه که در واقع ما بجای کاربر و با نام کاربر یک موضوع جدید ایجاد کنیم.

یعنی من ادمین بیام سوال پرسیده شده توسط poma1 که در یک تاپیک غیر مرتبط هست را تبدیل کم به یک موضوع جدید از طرف poma1.

(نویسنده تاپیکی که قرار هست مرتبط با سوال شما ایجاد بشه شما باشید نه ادمین)
پاسخ
 سپاس شده توسطmajid01 (۱۳۹۱/۶/۲۳، ۱۰:۰۸:۵۴ صبح)
(۱۳۹۱/۶/۲۳، ۰۹:۴۱:۲۶ صبح)geo نوشته است:
در کنار هر ارسال ،یعنی شماره ارسال یه مربع خالی هست، اون رو تیک بزنید،بعد به انتهای صفحه موضوع مورد نظر برید
به همین راحتی

با سپاس.

چیزیکه من می گم اینه که در واقع ما بجای کاربر و با نام کاربر یک موضوع جدید ایجاد کنیم.

یعنی من ادمین بیام سوال پرسیده شده توسط poma1 که در یک تاپیک غیر مرتبط هست را تبدیل کم به یک موضوع جدید از طرف poma1.

خیر جناب geo عزیز این روشی که جناب poma1 فرمودند کاملاً درست و طبق همین چیزی که شما میخواهید عمل میکنه من تست کردمSmile
طراحی اختصاصی قالب
نمونه کار ها : my board , smile , my theme , my favorite , MYVB theme ,
و ترجمه قالب : Blue Gloss
و به زودی سایت فروش قالب ها مای بی بی
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۱/۶/۲۳، ۱۸:۱۵:۵۶ عصر)
(۱۳۹۱/۶/۲۳، ۱۰:۱۰:۱۷ صبح)majid01 نوشته است:
(۱۳۹۱/۶/۲۳، ۰۹:۴۱:۲۶ صبح)geo نوشته است:
به همین راحتی

با سپاس.

خیر جناب geo عزیز این روشی که جناب poma1 فرمودند کاملاً درست و طبق همین چیزی که شما میخواهید عمل میکنه من تست کردمSmile

ok

من نرسیدم تست کنم.

با سپاس از دوستان.

ظهر فرصت تست کردن نبود، الان تست کردم و طبق توضیحاتی که دادند، انجام شد.

دقیقا همان چیزی بود که می خواستیم.

Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطmajid01 (۱۳۹۱/۶/۲۳، ۲۱:۰۷:۴۰ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۱۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۰۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۴۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان