هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل پلاگین ادیتور پیشرفته
با سلام
از وقتی ادیتور پیشرفته رو نصب کردم وقتی مطلبی رو کاربرا از جایی کپی میکنند مطلب به همون شکل در ادیتور کپی میشود اما پس از ارسال نوشته ها بهم میریزد

برای مثال:

شکل اصلی نوشته:
در تهران رستوران‌های زیادی هستند كه این غذا را تهیه می‌كنند، اما واقعا شمار آلبالوپلوهای خوشمزه در رستوران‌هایی كه در تهران خورده‌ام زیاد نبوده. رستوران محسن در خیابان زمرد و هانی (شعبه پارسه) پیشنهادهای من به شما برای لذت بردن از طعم آلبالوپلو هستند و یك نكته اینكه حالا آلبالوپلو غذای ارزانی محسوب نمی‌شود، اما خب وقتی یك غذا را دوست داشته باشی حاضر می‌شوی یكی، دو وعده نان و پنیر و املت بخوری و درعوض وعده بعدی به انتظار آن غذا (آلبالوپلو) بنشینی.

نوشته پس از ارسال:
در تهران رستوران‌های زیادی هستند كه این غذا را تهیه می‌كنند،
اما واقعا شمار آلبالوپلوهای خوشمزه در رستوران‌هایی كه در تهران
خورده‌ام زیاد نبوده. رستوران محسن در خیابان زمرد و هانی
(شعبه پارسه) پیشنهادهای من به شما برای لذت بردن از
طعم آلبالوپلو هستند و یك نكته اینكه حالا آلبالوپلو غذای ارزانی
محسوب نمی‌شود، اما خب وقتی یك غذا را دوست داشته باشی
حاضر می‌شوی یكی، دو وعده نان و پنیر و املت بخوری و درعوض
وعده بعدی به انتظار آن غذا (آلبالوپلو) بنشینی.

کسی میدونه چطوری این مشکل حل مشه؟
من با کپی کردن تو notepad و بعد کپی کردن اون تو ادیتور مشکلو حل کردم اما چکار کنم با کپی مستقیم ایم اتفاق نیفته اگه بلدید بگید و اگر هم میتونید پلاگینو ادیت کنید هزینشو میدم ممنون
پاسخ
اسپم نباشه اما کسی از دوستان نمیدونه چیکار کنم اگه نیاز به تغییرات داره هزینشو میدمHuh
پاسخ
به صورت قطعی نمی گم!
اما شاید به خاطر اینکه هسته ی این پلاگین انگلیسی هستش این اتفاق می کنه
اولین قالب برای نسخه 1.8 مای بی بی
First 18
پاسخ
 سپاس شده توسطKNOWIT (۱۳۹۱/۶/۱۲، ۱۲:۴۴:۲۲ عصر)
خوب هسته ادیتور ویبویلتین هم انگلیسی اما ادیتوراشون خوب کار میکنه یا همین ادریتور پیش فرض mybb چطوری این قسمتو مثل ادیتور اصلی کنم لطفا کمک کنید Confused

ربطی به عرض و طول نداره انگار ادیتور اتوماتیک با یه عرض خواست نوشته رو تنظیم میکنه؟Huh

یه نکته هم بگم وقتی از طریق قسمت سورس مطلب رو paste میکنم متن درست نمایش داده میشه
این کمکی نمیکنه ؟
پاسخ
لطفا یکی کمک کنه مدیر عزیز مای بی بی pars لطفا یه نگاهی بکن شما که استاد همه هستی
پاسخ
(۱۳۹۱/۶/۱۲، ۱۵:۳۵:۳۸ عصر)KNOWIT نوشته است: لطفا یکی کمک کنه مدیر عزیز مای بی بی pars لطفا یه نگاهی بکن شما که استاد همه هستی

آدرس صفحه ای که پلاگین رو ازش دانلود کردین رو برام پیام کنید لطفاBlush
در ضمن بهتره در قسمت ابزار تعمیر و نگه داری یه دور مطمئن بشی که تمام جدولات UTF-8 شده باشه
Rolleyes
پاسخ
(۱۳۹۱/۶/۱۲، ۰۸:۵۶:۲۶ صبح)KNOWIT نوشته است: با سلام
از وقتی ادیتور پیشرفته رو نصب کردم وقتی مطلبی رو کاربرا از جایی کپی میکنند مطلب به همون شکل در ادیتور کپی میشود اما پس از ارسال نوشته ها بهم میریزد

برای مثال:

شکل اصلی نوشته:
در تهران رستوران‌های زیادی هستند كه این غذا را تهیه می‌كنند، اما واقعا شمار آلبالوپلوهای خوشمزه در رستوران‌هایی كه در تهران خورده‌ام زیاد نبوده. رستوران محسن در خیابان زمرد و هانی (شعبه پارسه) پیشنهادهای من به شما برای لذت بردن از طعم آلبالوپلو هستند و یك نكته اینكه حالا آلبالوپلو غذای ارزانی محسوب نمی‌شود، اما خب وقتی یك غذا را دوست داشته باشی حاضر می‌شوی یكی، دو وعده نان و پنیر و املت بخوری و درعوض وعده بعدی به انتظار آن غذا (آلبالوپلو) بنشینی.

نوشته پس از ارسال:
در تهران رستوران‌های زیادی هستند كه این غذا را تهیه می‌كنند،
اما واقعا شمار آلبالوپلوهای خوشمزه در رستوران‌هایی كه در تهران
خورده‌ام زیاد نبوده. رستوران محسن در خیابان زمرد و هانی
(شعبه پارسه) پیشنهادهای من به شما برای لذت بردن از
طعم آلبالوپلو هستند و یك نكته اینكه حالا آلبالوپلو غذای ارزانی
محسوب نمی‌شود، اما خب وقتی یك غذا را دوست داشته باشی
حاضر می‌شوی یكی، دو وعده نان و پنیر و املت بخوری و درعوض
وعده بعدی به انتظار آن غذا (آلبالوپلو) بنشینی.

کسی میدونه چطوری این مشکل حل مشه؟
من با کپی کردن تو notepad و بعد کپی کردن اون تو ادیتور مشکلو حل کردم اما چکار کنم با کپی مستقیم ایم اتفاق نیفته اگه بلدید بگید و اگر هم میتونید پلاگینو ادیت کنید هزینشو میدم ممنون

به نظرم برگدونش به حالت اول
پاسخ
دیدم درست بود
این مشکل تو خیلی انجمن ها هست
www.iran-forum.ir یه نمونه اونجا هم تست کردمConfused
پاسخ
کسی بلد نیستHuh
پاسخ
دوستان لطفا کمک کنید
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در پلاگین ادیتور پیشرفته(فایرفکس نمی خواند اما کروم می خواند) kamyar2 10 5,700 ۱۳۹۸/۵/۲۶، ۰۲:۳۰:۲۲ صبح
آخرین ارسال: MISTER
  عدم نمایش پلاگین ادیتور پیشرفته monfared 13 8,766 ۱۳۹۱/۵/۳۱، ۰۸:۳۷:۲۶ صبح
آخرین ارسال: adnan
  مشکل عجیب در پلاگین ادیتور پیشرفته MyBB WYSIWYG Editor neutron 7 4,789 ۱۳۹۱/۵/۱۲، ۱۲:۵۸:۲۹ عصر
آخرین ارسال: Doodoo
  مشکل بزرگ در پلاگین ادیتور پیشرفته MyBB WYSIWYG Editor saeed h.p.r 17 8,313 ۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۳:۲۲:۳۰ عصر
  مشکل پلاگین ادیتور پیشرفته MyBB WYSIWYG Editor ahanin 35 16,322 ۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۴:۱۴:۱۲ عصر
  مشکل با پلاگین ادیتور پیشرفته به شدت به کمک نیاز دارم . darya1012 7 5,788 ۱۳۹۰/۶/۶، ۱۳:۵۱:۵۱ عصر
آخرین ارسال: darya1012
  مشکل پلاگین ادیتور پیشرفته (مهم) umzst 1 2,403 ۱۳۹۰/۱/۹، ۰۴:۳۶:۰۵ صبح
آخرین ارسال: umzst

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان