هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل لاگین نشدن
Lightbulb 
سلام . من مشکلی داشتم که وقتی هر پلاگینی رو هاستیتگ آپلود می کنم.بعد account در انجمن نه log in می کنه , نه log out ...مشکل کجاست؟
پاسخ
(۱۳۹۱/۶/۱۱، ۲۰:۱۵:۴۲ عصر)axon20 نوشته است: سلام . من مشکلی داشتم که وقتی هر پلاگینی رو هاستیتگ آپلود می کنم.بعد account در انجمن نه log in می کنه , نه log out ...مشکل کجاست؟

قبل از نصب پلاگین ها آیا لاگین یا لاگ اوت میشه؟
اولین قالب برای نسخه 1.8 مای بی بی
First 18
پاسخ
(۱۳۹۱/۶/۱۲، ۱۲:۰۸:۳۵ عصر)adnan نوشته است:
(۱۳۹۱/۶/۱۱، ۲۰:۱۵:۴۲ عصر)axon20 نوشته است: سلام . من مشکلی داشتم که وقتی هر پلاگینی رو هاستیتگ آپلود می کنم.بعد account در انجمن نه log in می کنه , نه log out ...مشکل کجاست؟

قبل از نصب پلاگین ها آیا لاگین یا لاگ اوت میشه؟

آره.سالمه.تا هر پلاگین نصب میکنم دگه log in و log out نمی کنه. هر کسی هم ثبت نام می کنه باز هم log in نمی شه Huh
پاسخ
لطفا . خواهش می کنم کمک کنید
پاسخ
Huhیعنی واقعا کسی نمی دونه؟عجیبه Confused
پاسخ
تازه میشنوم
چون تاحالا همچین مشکلی نداشتم
ولی سعی کنید پلاگین های سازگار با سیستم رو اپ کنید و بطور دقیق در محل خودشون.
درضمن نام سایتتون رو درج کنید تا بتونیم مشاهده کنیم.
پاسخ
Sad 
من هم همین مشکل رو دارم. فقط یک فرق کوچیک داره اونم اینه که از اول که فروم رو نصب میکنم سالمه ولی وقتی بهش بخش اضافه میکنم دیگه لاگین نمیشه یا بعضی وقتها لاگ اوت نمیشه.ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

کسی نمیتونه راهی پیشنهاد بده؟ Huh یعنی به خاطر اینکه یوزر لاگین نمیشه فروم عوض کنم؟؟؟؟ Undecided

بیخیال از خیر مای بی بی گذشتیم ما رفتیم phpbb نصب کنیم
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۴۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۳۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۷:۲۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان