هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فعال کردن امتیاز موضوع
عزیزم خودتو ناراحت نکن اینجا من دو هفته هست سوال میپرسم کسی جواب نمیده که !!!!!!!!!!
پاسخ
درود خدمت دوستان محترم

خدمت شما کاربران عرض شود که همه دوستان مای بی بی تلاش خودشون رو برای رفع مشکلات شما میکنند.لطفا صبور باشید.میتونید ادرس تایپیک مورد نظرتون رو به افرادی که فکر میکنید میتوانند مشکلتون رو حل کنند پیام خصوصی کنید.

بی جواب نخواهید ماند

با سپاس
Heart
پاسخ
اگه می فهمیدیم کی بلد هست همین اول کار انجامش می دادیم.
پاسخ
مگه درستش کردی؟Confused
پاسخ
نه بابا
از کجا درستش کنم؟
پاسخ
ببینم شما تو قالبتون قسمت showthread_ratethread رو دارین؟
پاسخ
به به یکی اومدBig Grin
بله آقا من دارم....قالباش هم هست همه چیزشو دارم همه چی تنظیمه ولی مث پایین ارور میده ببینید
[تصویر:  1.png]

پس از زدن روی قسمت دادن بیشترین امتیاز به موضوع:
[تصویر:  2.png]

همانطور که میبینید همه چیز سالمه ولی اینگاااار که اجازه دادن امتیاز رو نداریم
اتفاقا تو قسمت تنظیمات انجمن این قسمت هم فعال کردم یعنی قسمت دادن امتیاز به موضوع ولی متاسفانه بازم فایده ای نداشتSad

نجاتمون بدید تو رو خداAngelConfused
پاسخ
من که از پلاگین آمار حرفه ای پست استفاده نمی کنم.اما اینطور که توی عکس شما پیداست،مثل اینکه شما توی دسترسی های گروه کاربریتون امکان امتیاز دادن به پست رو غیر فعال کردین.

و یه چیز دیگه یادم رفت بگم.
شما توی کدوم تنظیم انجمن امتیاز دهی رو فعال یا غیر فعال می کنین؟
شاید مال من به دلیل غیر فعال بودن توی تنظیمات باشه.
پاسخ
من از شما ها پرسیدم که ایا تو قالبتون(showthread) قسمت showthread_ratethread رو دارین یا نه؟
کد هاشو بزارین
پاسخ
بله داریم.اینم کدش:
کد:
<div style="margin-top: 6px; padding-right: 10px;" class="float_left">
        <script type="text/javascript" src="jscripts/rating.js?ver=1400"></script>
        <div id="success_rating_{$thread['tid']}" style="float: left; padding-top: 2px; padding-right: 10px;">&nbsp;</div>
        <strong style="float: right; padding-right: 10px;">{$lang->thread_rating}</strong>
        <div class="inline_rating">
            <ul class="star_rating{$not_rated}" id="rating_thread_{$thread['tid']}">
                <li style="width: {$thread['width']}%" class="current_rating" id="current_rating_{$thread['tid']}">{$ratingvotesav}</li>
                <li><a class="one_star" title="{$lang->one_star}" href="./ratethread.php?tid={$thread['tid']} ;rating=1 ;my_post_key={$mybb->post_code}">1</a></li>
                <li><a class="two_stars" title="{$lang->two_stars}" href="./ratethread.php?tid={$thread['tid']} ;rating=2 ;my_post_key={$mybb->post_code}">2</a></li>
                <li><a class="three_stars" title="{$lang->three_stars}" href="./ratethread.php?tid={$thread['tid']} ;rating=3 ;my_post_key={$mybb->post_code}">3</a></li>
                <li><a class="four_stars" title="{$lang->four_stars}" href="./ratethread.php?tid={$thread['tid']} ;rating=4 ;my_post_key={$mybb->post_code}">4</a></li>
                <li><a class="five_stars" title="{$lang->five_stars}" href="./ratethread.php?tid={$thread['tid']} ;rating=5 ;my_post_key={$mybb->post_code}">5</a></li>
            </ul>
        </div>
</div>
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  غیر فعال کردن موضوع مهم rezabest6 6 3,940 ۱۳۸۹/۷/۲۴، ۰۱:۳۹:۴۴ صبح
آخرین ارسال: Behr☺uz

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان