هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اضافه کردن آیکون جدید به ادیتور
سلام.من میخوام به ادیتور مطلبم یه آیکون دیگه اضافه کنم که با کلیک کردن روش مثل همون آیکون نقل قول یه متنی بیاد اما به جایquote نوشته بشه hide
امیدوارم که منظورم رو فهمیده باشید.برای اینکار باید چیکار کنم؟
پاسخ
پلاگین داره دوست من از اون استفاده کن
الان نتم سرعت نداره
سرچ کنی پیدا میشه
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
من هم توی این سایت و هم توی گوگل سرچ کردم اما چیزی نبود.
اگه بشه لینکش رو بدین.

لطفا جواب بدین.
کسی اون پلاگین رو داره؟
یا چطوری میشه این کارو کرد؟
پاسخ
جواب بدین دیگه!
پاسخ
خواهش می کنم کسی جواب بده؟
پس چرا اینجا کسی به مشکلات اهمیت نمی ده؟
پاسخ
اگه جوابی ندارین من برم یه جای دیگه
پاسخ
نقل‌قول: اگه جوابی ندارین من برم یه جای دیگه
دوست من بهتره یه کم لحن صحبتتون رو درست کنید اینجور صحبت کردن اصلاً درست نیست.کسی شما رو مجبور نکرده که حتماً اینجا باید جواب سوالتون رو بگیرید می تونید از هر منبع دیگه ایی که می خواید استفاده کنید .

فایل editor.js رو توی jscripts پیدا کنید

کد php:
this.createToolbarContainer('bottom');

this.createToolbar('insertables', {

container'bottom',

alignment'right',

items: [
                {
type'button'name'list_num'sprite'list_num'insert'list'extra1titlethis.options.lang.title_numlist},
                {
type'button'name'list_bullet'sprite'list_bullet'insert'list'titlethis.options.lang.title_bulletlist},
                {
type'separator'},
                {
type'button'name'img'sprite'image'insert'image'extra1titlethis.options.lang.title_image},
                {
type'button'name'url'sprite'link'insert'url'titlethis.options.lang.title_hyperlink},
                {
type'button'name'email'sprite'email'insert'email'extra1titlethis.options.lang.title_email},
                {
type'separator'},
                {
type'button'name'quote'sprite'quote'insert'quote'titlethis.options.lang.title_quote},
                {
type'button'name'code'sprite'code'insert'code'titlethis.options.lang.title_code},
                {
type'button'name'php'sprite'php'insert'php'titlethis.options.lang.title_php},
                {
type'button'name'video'insert'video'image'television.gif'dropdowntruetitlethis.options.lang.title_videooptionsthis.videos}
            ]
        });

this.createToolbar('formatting', {

container'bottom',

items: [
                {
type'button'name'b'sprite'bold'insert'b'titlethis.options.lang.title_bold},
                {
type'button'name'i'sprite'italic'insert'i'titlethis.options.lang.title_italic},
                {
type'button'name'u'sprite'underline'insert'u'titlethis.options.lang.title_underline},
                {
type'separator'},
                {
type'button'name'align_left'sprite'align_left'insert'align'extra'left'titlethis.options.lang.title_left},
                {
type'button'name'align_center'sprite'align_center'insert'align'extra'center'titlethis.options.lang.title_center},
                {
type'button'name'align_right'sprite'align_right'insert'align'extra'right'titlethis.options.lang.title_right},
                {
type'button'name'align_justify'sprite'align_justify'insert'align'extra'justify'titlethis.options.lang.title_justify}
            ]
        }); 

این قسمت رو توی کدها پیدا کنید
حالا بسته به جایی که می خواید دکمه ایجاد بشه کد زیر رو اضافه کنید مثلاً من یه دکمه می خوام به اسم output که قبلاً مای کدش رو تعریف کردم بین دکمه عکس و لینک اضافه کنم

کد php:
{type'button'name'output'sprite'output'insert'output',image'output.gif'title'نشان دادن خروجی برنامه ها به کاربر'

حالا جلوی
name اسم دکمه رو
insert کدی که توی متن وارد میشه من output رو وارد کردم و توی ادیتور میشه [output][/output] مای کدی که تعریف کردم
جلوی title عبارتی که موقعی موس میره رو دکمه باید نشون بده رو بنویسید
جلو image اسم عکس با نوع پسوندش رو بنویسید

اگه از ادیتور مملی استفاده می کنی

کد php:
if(code=="code" || code=="quote" || code=="php" " ) 

و به صورت زیر تغییرش بده

کد php:
if(code=="code" || code=="quote" || code=="php" || code=="output" 

عکسی که واسه دکمه درست کردید در صورتی که از حالت office2007 استفاده می کنید توی پوشه

jscripts\editor_themes\Office_2007\images

و اگه حالت دیفالته
jscripts\editor_themes\default\images

حالا بسته به نوع نمایش ادیتور فایل stylesheet.css رو توی همون پوشه default یا Office_2007 باز کنید و کد زیر رو به اخرش اضافه کنید
.
کد php:
messageEditor .toolbar_button .toolbar_sprite_output {
backgroundurl(images/output.gifno-repeat;

خلاصه بگم شما هرجا توی این آموزش کلمه output رو دیدید باید اسم و کد دکمه خودتون رو بزارید
فقط قبلش باید حتماً به وسیله مای کد یا پلاگین باید کد رو تعریف کرده باشید
من به وسیله یه مای کد تعریف کردم اگه نوشته ایی بین [output][/output] این تگ قرار گرفت مثلاً شماره گزاریش کنه

در ضمن موقع اضافه کردن کد به ادیتور حواستون باشه قبل از علامت [ آخر کد , قرار نمی گیره ولی برا بقیه نیازه اگه رعایت نکید دکمه ها از کار میفته

جایی اشتباه کردم دوستان اصلاح کنند
پاسخ
 سپاس شده توسطarz (۱۳۹۱/۶/۸، ۰۹:۲۹:۴۲ صبح) ، MyBulletian (۱۳۹۲/۳/۱۳، ۱۶:۲۲:۲۶ عصر)
من تمام کارایی رو که گفته بودین کردم اما اول اینکه دکمه کار نمی کنه و دوم اینکه به جای عکسی که تعیین کردم نوشته B

من از پلاگین پیشرفته کردن ادیتور استفاده می کنم که میشه عکس رو مستقیم توی ادیتور کپی کرد.
الان امتحان کردم دیدم وقتی از دکمه A توی ادیتور(که مای کد متن رو نشون میده) کلیک می کنم و دکمه رو می زنم کد ها اضفه می شن.
پاسخ
حتماً یه جایی اشتباه کردید
در موردعکس (B) ،توی stylesheet.css اشتباه کردید یا عکس رو توی پوشه آپ نکردید .
اگه همون ادیتور مملی رو می گید ظاهراً توی آخرین نسخه مشکلات copy ،paste رو تا حدودی حل کردن
پاسخ
(۱۳۹۱/۶/۸، ۰۳:۵۵:۱۷ صبح)arz نوشته است: اگه جوابی ندارین من برم یه جای دیگه

ایشون تو my-bb-skin هم این سوالات رو پرسیده
امیدواریم کارت راه بیفتهWink
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان