هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عرض تسلیت به بازمانده گان زلزله اهر ،ورزقان
سلام دوستان و هموطنان دو روزه تو اذربایجان غوغاست خیلی از هم زبونا و هموطنامون زیر اوارها خوابیدن و ...
تو صدا و سیما هم که خبری نیست
با اجازه این تاپیک رو زدم به یاد اونایی که الان چیزی واسه افطار ندارن واسشون دعا کنین
پاسخ
 سپاس شده توسطbenyamin 22 (۱۳۹۱/۵/۲۲، ۱۳:۴۵:۵۴ عصر) ، mahpishoni (۱۳۹۱/۵/۲۴، ۲۱:۴۷:۰۴ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۱/۵/۲۵، ۰۴:۵۴:۱۴ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۱/۵/۲۵، ۰۵:۳۹:۱۰ صبح) ، Low Battery (۱۳۹۱/۵/۲۵، ۰۹:۳۷:۰۱ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۵/۲۵، ۱۰:۱۰:۳۳ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۵/۲۵، ۱۰:۴۴:۱۰ صبح) ، golforosh (۱۳۹۱/۵/۲۶، ۱۹:۳۲:۲۷ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۵/۲۶، ۲۰:۱۹:۱۴ عصر) ، Pars (۱۳۹۱/۵/۲۹، ۱۵:۱۶:۱۰ عصر) ، freedl (۱۳۹۱/۵/۲۹، ۱۹:۲۷:۳۴ عصر) ، sadraei (۱۳۹۱/۶/۷، ۱۷:۲۰:۰۶ عصر)
متاسفم برای .......
یاشاسین آزربایجانیم.............
Undecided
Sensiz Ben Nefes Alamam
پاسخ
 سپاس شده توسطyasan100 (۱۳۹۱/۵/۲۵، ۰۴:۱۳:۵۹ صبح) ، Low Battery (۱۳۹۱/۵/۲۵، ۰۹:۳۷:۰۷ صبح) ، golforosh (۱۳۹۱/۵/۲۶، ۱۹:۳۲:۳۵ عصر) ، Pars (۱۳۹۱/۵/۲۹، ۱۵:۱۶:۱۳ عصر)
تالار گفتگوی زیما مصیبت وارده را به خانواده های زلزله زدگان عزیز تسلیت و از درگاه متعال برای از دست رفتگان آمرزش و بازماندگان صبر مسئلت می نماید .
[تصویر:  25a0kvzowrq7c3fvb0as.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطyasan100 (۱۳۹۱/۵/۲۵، ۰۹:۲۵:۳۵ صبح) ، Low Battery (۱۳۹۱/۵/۲۵، ۰۹:۳۷:۰۹ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۵/۲۵، ۱۰:۴۴:۳۰ صبح) ، golforosh (۱۳۹۱/۵/۲۶، ۱۹:۳۲:۳۸ عصر)
بنده برای این کار لوگو سه گوش ساختم!
http://forum.hadiweb.ir/thread-147.html
پاسخ
 سپاس شده توسطyasan100 (۱۳۹۱/۵/۲۵، ۰۹:۲۱:۲۸ صبح) ، Low Battery (۱۳۹۱/۵/۲۵، ۰۹:۳۸:۱۴ صبح)
تسلیت میگم به هموطنان عزیزم
پاسخ
 سپاس شده توسطyasan100 (۱۳۹۱/۵/۲۵، ۰۹:۲۱:۲۴ صبح) ، Low Battery (۱۳۹۱/۵/۲۵، ۰۹:۳۸:۱۷ صبح)
لبخند تو را دیر زمانیست ندیدم / یک بار دگر خانه ات آباد بگو سیب

[تصویر:  74e68d7f978c.jpg]

[تصویر:  f3fcfed9109f.jpg]

[تصویر:  c796a52db3f1.jpg]

[تصویر:  a7c6a5b2f18e.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۵/۲۵، ۱۰:۱۹:۴۸ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۵/۲۵، ۱۰:۴۳:۴۳ صبح) ، amirreza78 (۱۳۹۱/۵/۲۵، ۱۲:۴۴:۰۳ عصر) ، lab (۱۳۹۱/۵/۲۶، ۰۴:۵۶:۱۱ صبح)
خيلي وحشتناكه وقتي جلوي چشمات اعضاي خانوادتو از زير آوار و خاك بيرون مي كشند

خيلي سخته وقتي كودكت در بغلت داره ناله ميكنه ولي كسي نيست كه به دادت برسه

خيلي درد آوره وقتي پيرزني كه اومده تا آب ببره مي بيني كليد خونش برگردنشه اما از اون

خونه ديگه چيزي جز همون كليد برجا نمونده خيلي غم انگيز وقتي گريه مردي رو مي بيني

كه ميگه ديگه من همون ادم نمي شم ديگه اوني كه بودم نمي شم و بعد ميزنه زير گريه و

تو هم با ديدن هم وطنت همشهريت اشكات سرازير ميشه و گريه ميكني چون كاري از

دستت برنمياد تا براش انجام بدي جز گريه كردن و التماس و خواهش از خداوند مهربان و

بخشنده تا كمكشون كنه بهشون صبر بده تا اين درد وحشتناك رو بتونن تحمل كنن

بچه ها خواهش ميكنم دعا كنيد دعا كنيد بتونن اين درد رو تحمل كنن دعا كنيد تا اين پس

لرزه ها كه هنوزم ادامه داره تموم بشه دعا كنيد خداوند رحم كنه به باز ماندگان به كساني

كه خون گريه مي كنند مردم زحمتكشي كه تازه با هزار ارزو محصولشون رو برداشت كرده

بودند ولي افسوس كه بيشترشون نتونستند حاصل زحمتشون رو ببينن
SadSad

[تصویر:  6784095-b.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۱/۵/۲۹، ۱۵:۱۶:۳۹ عصر) ، geo (۱۳۹۱/۵/۲۹، ۱۵:۲۸:۰۱ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۱/۵/۲۹، ۱۵:۳۰:۴۲ عصر)
الان بیشتر از هر لحظه از خدا میترسم!
خدا بهشون صبوری بده.
انجمن تخصصی کامپیوتر ، موبایل و تبلت

[تصویر:  logo3.PNG]
پاسخ
من خودم تبریزی هستم
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۳۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۴۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۴۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان