هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6.5] دانلود پوسته زیبای modernvb
Rainbow 
سلام به همگی کاربران

این قالب که شبیه قالب های وی بی می باشد توسط بنده به طور 100% راست چین و ترجمه شده است لطفا برای ادامه دادن فعالیت بنده کپی رایت سایتم را به هیچ عنوان حذف نکنید

[تصویر:  plugin_add.png] نام پوسته: modernvb
[تصویر:  user.png]طراح: Marvel
[تصویر:  user.png] ترجمه: Mt edition
[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی: http://mods.mybb.com/view/modernvb-ultimate

[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   modernvb.zip (اندازه: 229.17 KB / تعداد دفعات دریافت: 2,209)

[تصویر:  photos.png] نمونه:

پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۵/۲۲، ۰۳:۲۷:۴۹ صبح) ، akspix (۱۳۹۱/۵/۲۲، ۰۴:۰۹:۴۸ صبح) ، majid01 (۱۳۹۱/۵/۲۲، ۰۴:۳۹:۱۷ صبح) ، pdistb.ir (۱۳۹۱/۵/۲۲، ۰۴:۳۹:۱۹ صبح) ، Farhoodi (۱۳۹۱/۵/۲۲، ۰۵:۰۵:۴۸ صبح) ، abdollatif (۱۳۹۱/۵/۲۲، ۰۷:۰۵:۱۲ صبح) ، khp (۱۳۹۱/۵/۲۲، ۰۷:۱۲:۳۳ صبح) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۱/۵/۲۲، ۰۷:۵۰:۵۴ صبح) ، what? (۱۳۹۱/۵/۲۲، ۰۸:۰۸:۱۰ صبح) ، mhy (۱۳۹۱/۵/۲۶، ۲۰:۲۴:۰۵ عصر) ، golforosh (۱۳۹۱/۵/۲۷، ۱۰:۱۸:۲۵ صبح) ، Night (۱۳۹۱/۵/۲۷، ۱۲:۴۲:۲۵ عصر) ، sajjad74 (۱۳۹۱/۵/۲۸، ۱۶:۱۴:۳۸ عصر) ، shahramco (۱۳۹۱/۵/۲۸، ۱۹:۲۲:۴۸ عصر) ، Spears (۱۳۹۱/۵/۲۹، ۰۴:۲۲:۳۵ صبح) ، ms83 (۱۳۹۱/۵/۲۹، ۰۹:۵۹:۳۱ صبح) ، hadi_yousefii (۱۳۹۱/۵/۳۰، ۱۰:۳۷:۳۹ صبح) ، hesam_esf (۱۳۹۱/۶/۲، ۰۹:۱۰:۲۵ صبح) ، mihi (۱۳۹۱/۶/۴، ۱۴:۴۱:۰۸ عصر) ، reza536 (۱۳۹۱/۶/۷، ۰۸:۳۹:۱۸ صبح) ، kingpayam (۱۳۹۱/۶/۱۶، ۱۷:۲۳:۵۲ عصر) ، freeforum (۱۳۹۱/۶/۲۰، ۱۱:۰۴:۴۴ صبح) ، majid1605 (۱۳۹۱/۶/۲۱، ۲۰:۱۴:۳۶ عصر) ، Hassan76 (۱۳۹۱/۷/۲، ۱۲:۴۸:۴۱ عصر) ، Hamedi (۱۳۹۱/۷/۳، ۱۰:۳۵:۳۰ صبح) ، sab-zero (۱۳۹۱/۷/۴، ۰۸:۰۳:۱۲ صبح) ، -ALI- (۱۳۹۱/۷/۹، ۲۱:۳۶:۴۷ عصر) ، Pedro-Xam (۱۳۹۱/۷/۱۰، ۱۶:۰۷:۵۷ عصر) ، funjok (۱۳۹۱/۷/۱۰، ۲۲:۳۹:۱۷ عصر) ، falaknaz (۱۳۹۱/۷/۱۱، ۰۵:۱۷:۱۵ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۷/۱۲، ۰۵:۳۴:۱۴ صبح) ، digital_2012 (۱۳۹۱/۷/۲۲، ۱۱:۳۴:۱۳ صبح) ، Abbas412 (۱۳۹۱/۸/۱۳، ۲۱:۵۴:۳۰ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۹/۷، ۲۲:۳۵:۰۲ عصر) ، OxaliS (۱۳۹۱/۹/۱۶، ۰۷:۳۱:۴۸ صبح) ، behzad00 (۱۳۹۱/۱۰/۸، ۱۴:۳۱:۲۱ عصر) ، mroam777 (۱۳۹۱/۱۰/۱۰، ۲۳:۵۷:۰۰ عصر) ، MohammadMostafa (۱۳۹۱/۱۰/۲۱، ۱۶:۰۹:۴۳ عصر) ، geo (۱۳۹۱/۱۰/۲۲، ۱۸:۳۸:۳۰ عصر) ، diyarbikasan (۱۳۹۱/۱۰/۲۴، ۰۱:۰۵:۰۴ صبح) ، The Master (۱۳۹۱/۱۰/۲۶، ۱۹:۳۹:۱۱ عصر) ، afee (۱۳۹۱/۱۰/۲۷، ۱۹:۰۵:۱۷ عصر) ، mohammadreza477 (۱۳۹۱/۱۲/۱، ۱۷:۱۷:۴۸ عصر) ، srfarzad (۱۳۹۲/۱/۱۳، ۱۹:۴۵:۴۵ عصر) ، ahmadfononi (۱۳۹۲/۱/۲۳، ۲۲:۵۷:۵۸ عصر) ، o0oedio0o (۱۳۹۲/۲/۱۵، ۱۷:۰۷:۰۱ عصر) ، istgah51 (۱۳۹۲/۲/۱۷، ۱۱:۱۶:۱۰ صبح) ، amir61 (۱۳۹۲/۶/۲۹، ۱۲:۱۳:۲۱ عصر) ، ebrahim_vaker (۱۳۹۲/۹/۱۱، ۰۸:۳۸:۴۵ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۲/۱۱/۲۷، ۱۶:۵۲:۳۶ عصر) ، adel3d (۱۳۹۳/۱/۷، ۱۶:۲۳:۴۹ عصر) ، s_karimi79 (۱۳۹۳/۱۰/۱۷، ۱۳:۱۴:۴۰ عصر)
سلام . خیلی زیباست !!! Heart

نمیدونم شخصی سازیش کار درستی هست یا نه ؟ تغییر اون قسمت بالاش به تقریبا این شکلی :

[تصویر:  woo0.png]
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۱/۵/۲۲، ۰۶:۳۱:۴۲ صبح) ، golforosh (۱۳۹۱/۵/۲۶، ۱۹:۴۳:۲۰ عصر) ، Spears (۱۳۹۱/۵/۲۹، ۰۴:۲۳:۰۵ صبح)
شخصی سازی مشکلی نداره فقط کپی رایت حفظ بشه
شما هم لطفا آدرس سایتتون را در پروفایل قرار دهید
پاسخ
من چطور می تونم منوش رو مثل این کنم؟
[تصویر:  woo0.png]
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۱/۵/۲۲، ۰۸:۳۶:۳۰ صبح)
خیلی زیباست.احسنت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۱/۵/۲۲، ۰۸:۳۲:۳۲ صبح)
نقل‌قول: من چطور می تونم منوش رو مثل این کنم؟
در اولین وقت (فعلا وقت ندارم)روی اون منو برای این قالب کار و کد های تغییراتی را تو این تایپک می گم
از رعایت کپی رایت هم توسط شما سپاسگذارم
پاسخ
 سپاس شده توسطmohammadreza477 (۱۳۹۱/۱۲/۱، ۱۷:۱۸:۵۵ عصر) ، nima-s (۱۳۹۳/۵/۲۶، ۰۰:۵۵:۲۳ صبح)
قالب شیک و زیبایی شده شاید روی انجمن شرکت نصبش کردم البته قبلش باید آبیش کنمBig Grin

موفق باشی
دیجیتال بدانید
انجمن تخصصی دیجیتال=>دیجی دان
www.forum.digidan.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۱/۵/۲۲، ۱۱:۴۳:۳۱ صبح)
(۱۳۹۱/۵/۲۲، ۱۱:۳۴:۲۳ صبح)pdistb.ir نوشته است: قالب شیک و زیبایی شده شاید روی انجمن شرکت نصبش کردم البته قبلش باید آبیش کنمBig Grin

موفق باشی
ممنون خوشحال شدمHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط- LORD - (۱۳۹۱/۹/۱۴، ۰۸:۰۱:۳۴ صبح)
فوقالعاده قشنگه
ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۱/۵/۳۱، ۰۷:۳۴:۴۴ صبح) ، - LORD - (۱۳۹۱/۹/۱۴، ۰۸:۰۱:۲۹ صبح)
سلام
خیلی قالب زیبایی هستش ولی یه مشکل دارم باهاش.وقتی رو سایت قرار میدم وارد یک انجمن میشم تاپیک ها نمایش نمیشن.لطفا کمکم کنید
جمع ماشین بازای ایرانHeart
http://www.irantuner.com
انجمن خودرو و موتورسیکلت
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود پوسته ی زیبای QWS-Grey Mt edition 21 17,441 ۱۳۹۲/۶/۹، ۲۲:۳۹:۵۹ عصر
آخرین ارسال: reza.t.gh
  [برای.1 1.6] دانلود پوسته زیبای Forum Blue Mt edition 13 20,003 ۱۳۹۱/۷/۱۳، ۱۳:۱۵:۱۷ عصر
آخرین ارسال: Amin IB
  [برای 1.6] دانلود پوسته ی زیبای Innoopia Mt edition 30 19,558 ۱۳۹۰/۱۲/۳، ۰۷:۵۵:۰۱ صبح
آخرین ارسال: Mt edition
  دانلود پوسته ی زیبای Colorfull Night 1.6 Mt edition 2 7,904 ۱۳۹۰/۵/۵، ۱۱:۱۸:۲۳ صبح
آخرین ارسال: Mt edition

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان