هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پوسته زیبای MYBB source
درود دوستان
[تصویر:  plugin_add.png] نام پوسته: MYBB source
[تصویر:  user.png] تهیه کننده: Audentio Design
[تصویر:  user.png] ترجمه:HOssE!N-B
[تصویر:  d.png] معرفی: -----
آخرین بروزرسانی: -----
[تصویر:  photos.png] نمونه: پیوست شد.
[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی: http://mybbscript.be/Thread-mybb-source-theme
توجه: در صورت استفاده از قالب به هیچ عنوان حق تغییر و یا حذف کپی رایت سازنده و مترجم را ندارید، استفاده از قالب با کپی رایت حذف شده یا تغییر کرده غیر انسانی و غیر شرعی بوده و عدم رضایت ما را در بر دارد. اما در صورت شخصی سازی قالب می توانید نام خود را به کپی رایت اضافه کنید. اگر هم چنان به حذف کپی رایت قالب پافشار هستید می توانید از مترجم اجازه بگیرید و با رضایت او این کار را انجام دهید.
نکته: دکمه های قالب توسط Fa r s h i d پارسی شده است .
دکمه های پارسی قالب:
[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   persian.zip (اندازه: 61.5 KB / تعداد دفعات دریافت: 325)
دانلود قالب :
[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   persian mybbsource-theme.zip (اندازه: 495.93 KB / تعداد دفعات دریافت: 691)

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

سپاس شده توسطadnan (۱۳۹۱/۵/۱۲، ۰۹:۱۷:۱۵ صبح) ، khp (۱۳۹۱/۵/۱۲، ۰۹:۳۴:۰۲ صبح) ، digital_2012 (۱۳۹۱/۵/۱۲، ۱۱:۲۴:۴۲ صبح) ، peymanpbl (۱۳۹۱/۵/۱۲، ۱۱:۵۱:۵۳ صبح) ، tabhasan (۱۳۹۱/۵/۱۲، ۱۲:۱۵:۳۲ عصر) ، reza536 (۱۳۹۱/۵/۱۲، ۱۳:۵۶:۰۱ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۵/۱۲، ۱۴:۵۹:۱۳ عصر) ، what? (۱۳۹۱/۵/۱۲، ۱۵:۱۱:۳۷ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۱/۵/۱۲، ۱۵:۵۰:۰۶ عصر) ، soltaneghalbha (۱۳۹۱/۵/۱۳، ۰۰:۴۴:۲۹ صبح) ، funset 2 (۱۳۹۱/۵/۱۴، ۰۲:۰۹:۵۸ صبح) ، Milad_First (۱۳۹۱/۵/۲۶، ۱۹:۴۰:۲۸ عصر) ، Spears (۱۳۹۱/۵/۲۹، ۰۴:۲۴:۴۰ صبح) ، flaov (۱۳۹۱/۶/۲۱، ۰۸:۴۰:۲۰ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۶/۲۵، ۰۸:۴۷:۰۱ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۱/۶/۳۰، ۱۲:۳۰:۵۹ عصر) ، JALAL (۱۳۹۱/۷/۱۱، ۱۸:۱۸:۲۳ عصر) ، farzinafn (۱۳۹۱/۷/۲۹، ۲۳:۴۷:۳۰ عصر) ، - LORD - (۱۳۹۱/۹/۱۴، ۰۷:۲۷:۱۷ صبح) ، mashhadpatogh (۱۳۹۱/۱۱/۱۳، ۱۳:۵۵:۳۳ عصر) ، mahdi12 (۱۳۹۱/۱۱/۱۹، ۱۴:۰۸:۲۷ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۱۲/۱۷، ۱۷:۱۷:۵۳ عصر)
لینک اصلی خرابه ؟!Confused

من قبلا دکمه هاشو پارسی کردم می تونی برید تو قسمت دکمه های هست
یادش بخیر چه زمانی بود
 سپاس شده توسطahoora74 (۱۳۹۱/۵/۱۴، ۰۴:۲۵:۰۱ صبح) ، mashhadpatogh (۱۳۹۱/۱۱/۱۳، ۱۳:۵۵:۲۹ عصر)
چون لینکش اونجا نیستش چون 6 ماه پیش برا دانلود گذاشته شده و این از اونجا فارسی نشده
 سپاس شده توسطmashhadpatogh (۱۳۹۱/۱۱/۱۳، ۱۳:۵۵:۲۶ عصر)
1- لینکی که دادین باز نمیشه

2- این پوسته رایگان هستش و هر کسی که بخواد میتونه پارسی سازی کنه

خود آقا رضاتون به دلیل حذف کپی رایت از اینجا بن شد اونوقت اومدین از کپی رایت نداشتش دفاع میکنین ؟ ( اگه خودش نباشی )

بیخودی هم جنجال به پا نکنید

و آدرس انجمنتونو در امضاتون قرار بدید
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۱/۵/۱۳، ۰۱:۵۰:۰۰ صبح) ، abdollatif (۱۳۹۱/۵/۲۹، ۰۸:۳۸:۳۲ صبح) ، mashhadpatogh (۱۳۹۱/۱۱/۱۳، ۱۳:۵۵:۱۶ عصر)
اولین بار نباشه صدمین بار باشه !

این پوسته ترجمه این دوستمونه و به هیچ وجه احازه پایمال شدن حق و زحمتش رو نمیدم

این بحث با همین ارسال پایان یافت !

هر ارسال بی ربط در این موضوع موجب مسدود شدن اکانت شما میشه !

پیروز باشید

Khp_alizadeh@yahoo.com

سپاس شده توسطyaser0421 (۱۳۹۱/۵/۱۲، ۱۵:۱۱:۰۰ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۵/۱۳، ۰۱:۵۰:۰۹ صبح) ، mashhadpatogh (۱۳۹۱/۱۱/۱۳، ۱۳:۵۵:۱۳ عصر)
این پوسته تو اون یکی مرجع هم گذاشته شد و من یه چنتا جمله گفتم بنم کردم
تو تایپیکش گفته شده بود که این پوسته رو پارسی میکنن و میفروشن و کلاهبرداریه و من زحمت زیادی برای پارسی سازیش کشیدم
منم گفتم اونی که ترجمه شدش رو میفروشه حق داره مگه نمیگی زحمت کشیدی پس اونم زحمت کشیده و میخواد زحمت خودشو بفروشه Huh کلا تو مراجع دیگر یکم کم سن و سالی زار میزنه
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۱/۵/۱۲، ۱۵:۱۴:۰۳ عصر) ، mashhadpatogh (۱۳۹۱/۱۱/۱۳، ۱۳:۵۵:۰۴ عصر)
(۱۳۹۱/۵/۱۲، ۱۵:۱۱:۲۴ عصر)what? نوشته است: ای نامرد زدی پوستمون رو جواد کردی.خدا بگم چی کارت نکنهConfusedConfusedConfused.

به دلیل بی توجهی به اخطار کتبی 20 درصد اخطار گرفتید به مدت 3 روز

پیروز باشید

Khp_alizadeh@yahoo.com

سپاس شده توسطmashhadpatogh (۱۳۹۱/۱۱/۱۳، ۱۳:۵۵:۰۰ عصر)
قالب خوشگلی هست ولی کمی مشگل داره Big Grin
 سپاس شده توسطmashhadpatogh (۱۳۹۱/۱۱/۱۳، ۱۳:۵۴:۵۵ عصر)
درود
دوستان از لفظ درست استفاده کنید در غیر این صورت به هیچ عنوان چشپوشی نکرده و یک ضرب بن میکنم شما مراقب حرفاتون نباشید من هستم ارسال اسپم حذف شد ببخشید حسین جان ولی تاپیک بسته شدHeart
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

سپاس شده توسطsoltaneghalbha (۱۳۹۱/۵/۱۳، ۰۰:۴۷:۰۴ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۵/۱۳، ۰۱:۵۰:۵۴ صبح) ، mashhadpatogh (۱۳۹۱/۱۱/۱۳، ۱۳:۵۴:۵۲ عصر)
نقل‌قول: چون لینکش اونجا نیستش چون 6 ماه پیش برا دانلود گذاشته شده و این از اونجا پارسی نشده
من این پوسته را حدودا 1 ماه میشه از این سایت دانلود کردم چون داشتم 2 پوسته دیگه رو درست میکردم وقت پارسی سازیش رو نداشتم . شما که میگی لینک اصلی خرابه آدرس اصلی انجمن هم در حال حاضر در دسترس نیست . لینک اصلی را اونوقت برای همین برداشتم (روز مبادا به این روزا میگن )

نقل‌قول: what? نوشته شده توسط:  
ای نامرد زدی پوستمون رو ...کردی.خدا بگم چی کارت نکنه.

ادبیاتت منو کشته Sleepy متاسفم برای خودم که وقتم را برای افرادی امثال تو گذاشتم

نقل‌قول: قالب خوشگلی هست ولی کمی مشگل داره
مشکلاتش را برایم پ.خ کنید برطرف خواهم کرد .

در نهایت:
حیف از وقتی که گذاشتم و این طور جواب گرفتم
از درسو ,تفریحو... بزن بعد بیا اینطوری سرزنش هم شو
این طور حاشیه ها از زیر سر 2الی3 نفر که از این پشتیبانی چند وقت پیش بن شدن بر می آید  
بجای اینکه آدمو تشویق کنید تا کارهای تازه و بهتری بذاره سرزنشش میکنید تا دلسر و کمرنگ شه عیبی نداره هر طور شما دوست دارید عمل کنید

سر آخر  از آقای علیزاده و محمد حسین عزیز پوزش میخوام Heart
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۱/۵/۱۳، ۰۳:۲۳:۴۸ صبح) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۱/۵/۱۳، ۰۵:۳۷:۳۰ صبح) ، hakimalireza (۱۳۹۱/۵/۱۳، ۰۹:۴۲:۴۴ صبح) ، ahmadreza1379 (۱۳۹۲/۷/۳۰، ۲۲:۵۸:۰۵ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۵۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۴۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۲۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان