هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه عریض کردن قالب Nesil "ترجمه AR@KST@R"
با عرض سلام و ادب خدمت مدیران محترم
و پوزش از اینکه سوالم را اینجا در یک تاپیک جداگانه مطرح کردم - زیرا تاپیک قالب مورد نظر متاسفانه بسته شده بود که نتوانستم در انجا سوال خود را مطرح نمایم.
از دوستان در خواست میکنم بنده را راهنمایی کرده تا قالب مورد نظر تا حدی عریض تر نمایم.
حتی در قسمت global.css
width: 100%; را اضافه نمودم ولی تاثیری نداشت یعنی تاثیر دارد و فقط کناره ها عریض می شوند و قالب اصلی که طبق عکس نشان داده ام عریض تر نمی شود."با فلش نشان داده ام منظورم کجاست"
[تصویر:  62117480675192433862.jpg]

اینم کد global.css قسمت body

کد php:
body {

background#d0d1c9 url(images/nesil/arkaplan.jpg) repeat;

width100%;

color#333;

font-familyTahomaVerdanaArialSans-Serif;

font-size12px;

text-aligncenter;

line-height1.6;

margin0 0 25px 0;

پاسخ
جناب اقای نمکی شما که مترجم قالب هستید باید بتونید کمک کنید.
لطفا کمک کنید که بنده بتونم قالب را بتونم بصورت اتوماتیک یعنی بر اساس رزولیشن مانیتور کاربر ، قالب بزرگ و کوچک شود مثل همین قالبی که استفاده می کنم
دوست ندارم با رزولیشن متفاوت فقط کناره ها بزرگ و کوچک شوند بلکه دوست دارم قالب کشیده شود
پاسخ
سلام؛

محتویات global.css فایل رو اینجا بگذارید تا بتونیم کمک کنیم.

احتمالا در جایی دیگر مقادیر عرض قالب به صورت پیکسل وارد شده اند که باعث شده عرض داخلی ثابت باقی بمونه.
وبسایت جامع آموزشی : LearnClub.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطاستاد (۱۳۹۱/۵/۵، ۰۹:۰۱:۰۹ صبح)
شما باید کد های مربوط به قسمت container را ویرایش کنید و عرض رو در اون قسمت ویرایش کنید
=============================

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

=============================

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
 سپاس شده توسطاستاد (۱۳۹۱/۵/۵، ۰۹:۰۱:۲۳ صبح) ، navidahanj (۱۳۹۲/۴/۵، ۱۴:۱۶:۰۶ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۲۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۱۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۳۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان