هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغيير متن هشدار پيام خصوصي و
سلام،من 3 تا سؤال داشتم:
1-از چه قسمتي ميتونيم متن هشدار پيام خصوصي رو كه"شما یک پیام خصوصی خوانده نشده دارید از ... با موضوع... " هستش،تغيير بديم؟

2-من ميخوام بعضي از تغييرات مثلا تغييرات ظاهر پست بيتم رو در قالبي كه توي كامپيوتر ذخيره كردم وارد كنم تا هربار لازم نشه كه وقتي قالب رو نصب كردم، اين تغييرات رو اعمال كنم،براي همين ميخواستم بدونم كه فايل هاي قسمت"قالب" كه ميشن Calendar Templates و Edit Post Templates و.... دقيقا در كدوم قسمت بسته ي mybb يا قالب دانلودي قرار دارند؟
با تشكر

3-چطوري امضا رو به پايين پست ها انتقال بدم؟(الان چسبيده به پست ها هستش و ميخوام به آخر پست ها بره)
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۵/۱، ۱۲:۰۸:۳۸ عصر)
پاسخ سوال شما.

1- مطمئن نیستم برای همین راهنمایی نمیکنم باید متخصصین ترجمه بیان و در موردش راهنمایی کنن.

2- همیشه توصیه شده که یک نسخه از قالب انجمن خودتون رو بعد از تغییرات دلخواه نگه دارید تا بعد از وقوع مشکل سریع بتونید بازگردانی کنید.

3-این مسیر رو برید.

کنترل پنل مدیر کل > قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب مورد نظر >Post Bit Templates > و قالب >postbit_signature

و در ابتدای کدها این رو قرار بدید.

کد:
</br>
طراحی اختصاصی قالب
نمونه کار ها : my board , smile , my theme , my favorite , MYVB theme ,
و ترجمه قالب : Blue Gloss
و به زودی سایت فروش قالب ها مای بی بی
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۵/۱، ۱۲:۰۹:۲۹ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۲/۳، ۰۷:۲۸:۱۲ صبح)
دوست عزيز با كدي كه گفتي نميشه وقتي اندازه پست زياد بشه،مشكل ايجاد مي كنه(از لحاظ ظاهري)
در مورد بكاپ هم كلا من حرفم بكاپ و اينجور چيزا نيست من ميخوام در قالب هاي اوليه توي كامپيوتر تغييراتي اعمال كنم و ميخوام بدونم آدرس فايل هايي مانند Calendar Templates و Edit Post Templates و.... كجاست؟
به هر حال ممنون از كمكتون
پاسخ
درود
برای سؤال اول برید به قسمت زبان> متغیرها> و اونجا تمام عباراتی که ترجمه شده موجود هست که میتونین به متن دلخواه تغییرش بدین
همچنین باید دسترسی فایلهای زبان پارسیتون هم 666 باشه تا مای بی بی بتونه تغییراتی که میدید رو روی فایلهای مربوطه ش اعمال کنه
موفق باشه
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۵/۱، ۱۲:۱۲:۵۸ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۵/۱، ۱۲:۱۹:۳۳ عصر) ، ابوذر مرادی (۱۳۹۵/۵/۲، ۰۵:۴۵:۳۵ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۱۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۵۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۰:۴۹ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تغيير پيام مدير انجمن simorghe 2 1,243 ۱۳۹۱/۱۰/۲۳، ۰۹:۴۶:۰۶ صبح
آخرین ارسال: lab

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان