هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه گروه مای بی بی ایران
درود

امیدوارم که حال همگی دوستان خوش باشد.

گروه مای بی بی ایران تا کنون اقدامات زیر را به طور رایگان برای شما انجام داده است که در هیچ جای دیگر شرایطی حتی نزدیک به آن را هم نمی بینید:
1- تهیه کامل ترین فارسی ساز MyBB که زبان فارسی را از مرحله نصب در اختیار شما قرار می دهد و قالب پیش فرض نصب شده نیز کاملا فارسی است و شما بعد از استفاده از فارسی ساز مای بی بی ایران نیازی به اقدام اضافی ندارید.
2- تهیه یا فارسی سازی بیش از 100 پوسته
3- فارسی سازی بیش از 200 پلاگین

شرایط جدید استفاده از خدمات:

از آن جا که مای بی بی ایران حق تولید، معرفی و فارسی سازی هر یک از محصولات را برای خود محفوظ می دارد.

1- شما مجاز به تغییر نام بسته های فارسی مای بی بی ایران نیستید. به این معنی که شما فقط می توانید پلاگین هایی که توسط ما فارسی و معرفی شده است فقط روی بسته فارسی سازی که از پوشه Persian استفاده می کنند نصب و استفاده کنید.
توجه: این بدان معنی نیست که شما حتما باید از فارسی ساز ما استفاده کنید. فارسی ساز MyBBSupport.ir هم شرایطی مشابه ما دارد. شما تنها مجاز به استفاده از ترجمه در پوشه هایی غیر از persian نیستید.
نکته اینجا است که شما حق استفاده از محصولات ما را روی فارسی ساز های منتشره با نام جعلی farsi را ندارید.

2- هیچ کس حق تغییر بسته های فارسی شده مای بی بی ایران به نام های دیگر را ندارد. به این معنی که تنها نام persian برای فایل های زبان فارسی در محصولات مای بی بی ایران شناخته شده است و حق تغییر این نام و انتشار آن به نام های دیگر را ندارید.

با توجه به موارد فوق برای استفاده از محصولات مای بی بی ایران شما تنها باید از فارسی ساز هایی استفاده کنید که هم سان با محصولات ما باشد.

اگر تمایل به استفاده از خدمات سایت هایی دارید که مورد تایید ما نیست. لطفا فارسی سازی پوسته ها و پلاگین ها را به خود آن ها واگذار کنید و سایت مای بی بی ایران را فراموش کنید.

شرایط جدید خدمات برای قدردانی از کاربر هایی است که زحمات ما را گرامی داشته و ما را به عنوان پاسخگوی خود انتخاب کرده اند. Heart

با شرایط جدید قرار دادن نام سایت در امضا و پروفایل کاملا ضروری است.

ممکن است این اطلاعیه هر زمان به روز شود که در این صورت به اطلاع شما خواهد رسید.

برای دریافت آخرین نسخه فارسی ساز تبدیل فارسی persian و یا
تبدیل فارسی ساز خود به نسخه persian مورد شماره 2 تاپیک زیر را پیگیری کنید:

http://community.mybbiran.com/thread-726.html

MyBBIran.com

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطZUNKED (۱۳۸۸/۱۱/۲۷، ۱۹:۱۹:۴۴ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۸/۱۱/۲۷، ۱۹:۲۱:۴۴ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۱۱/۲۷، ۱۹:۴۸:۰۶ عصر) ، escada (۱۳۸۸/۱۱/۲۷، ۲۰:۲۵:۴۰ عصر) ، aminxa (۱۳۸۸/۱۱/۲۷، ۲۰:۲۵:۴۱ عصر) ، AMIR-T (۱۳۸۸/۱۱/۲۷، ۲۰:۲۶:۲۹ عصر) ، IACbook (۱۳۸۸/۱۱/۲۷، ۲۰:۲۶:۳۶ عصر) ، Daryush (۱۳۸۸/۱۱/۲۸، ۱۵:۵۰:۲۶ عصر) ، sahiyan (۱۳۸۸/۱۱/۲۸، ۲۱:۲۱:۱۹ عصر) ، Aryan (۱۳۸۸/۱۱/۲۸، ۲۱:۲۸:۳۸ عصر) ، alone (۱۳۸۸/۱۱/۲۸، ۲۲:۲۶:۵۲ عصر) ، alaska (۱۳۸۸/۱۱/۲۸، ۲۲:۵۹:۱۶ عصر) ، pl_ugin (۱۳۸۸/۱۱/۲۸، ۲۲:۵۹:۵۳ عصر) ، unique2world (۱۳۸۸/۱۱/۲۸، ۲۳:۰۰:۲۰ عصر) ، chelseafc1 (۱۳۸۸/۱۱/۲۹، ۰۹:۵۳:۲۹ صبح) ، exiler (۱۳۸۸/۱۱/۲۹، ۱۷:۳۵:۲۱ عصر) ، SUPPORT (۱۳۸۸/۱۱/۲۹، ۱۸:۱۸:۳۷ عصر) ، jalal.m (۱۳۸۸/۱۱/۲۹، ۲۲:۰۸:۱۴ عصر) ، Mobile (۱۳۸۸/۱۱/۳۰، ۰۰:۳۹:۵۱ صبح) ، The Godfather (۱۳۸۸/۱۱/۳۰، ۰۵:۲۷:۴۴ صبح) ، diyarbikasan (۱۳۸۸/۱۱/۳۰، ۱۲:۰۴:۰۱ عصر) ، Amin_vbp (۱۳۸۸/۱۲/۲، ۲۳:۰۸:۳۸ عصر) ، mm22 (۱۳۸۸/۱۲/۴، ۲۰:۳۰:۳۰ عصر) ، eliyas (۱۳۸۸/۱۲/۶، ۰۱:۱۱:۵۲ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۸۸/۱۲/۱۰، ۲۱:۲۴:۲۴ عصر) ، GOD (۱۳۸۸/۱۲/۱۹، ۲۱:۵۸:۱۵ عصر) ، s.moein.h (۱۳۸۹/۲/۵، ۱۸:۵۵:۰۵ عصر) ، kavian (۱۳۸۹/۲/۵، ۱۹:۴۸:۵۸ عصر) ، ™IRAN FORUM (۱۳۸۹/۲/۶، ۰۳:۱۰:۵۴ صبح) ، S-ARM (۱۳۸۹/۴/۶، ۱۲:۱۶:۵۰ عصر) ، moro1374 (۱۳۸۹/۴/۱۷، ۱۱:۳۸:۰۸ صبح) ، havo0d (۱۳۸۹/۴/۳۰، ۱۴:۳۱:۴۳ عصر) ، mahdi75 (۱۳۸۹/۴/۳۰، ۱۹:۵۵:۲۸ عصر) ، M.J.R (۱۳۸۹/۶/۱۲، ۱۱:۲۵:۴۹ صبح) ، senator (۱۳۸۹/۱۰/۱۸، ۱۴:۳۳:۴۳ عصر) ، Mt edition (۱۳۸۹/۱۰/۲۴، ۰۹:۲۲:۰۶ صبح) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۱۷:۲۶:۲۵ عصر) ، Ardeshir (۱۳۹۰/۴/۴، ۱۶:۳۴:۵۴ عصر) ، reza_ (۱۳۹۰/۶/۵، ۱۶:۱۹:۱۶ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۷/۱۶، ۲۲:۴۱:۳۹ عصر) ، mhy (۱۳۹۰/۹/۲۳، ۱۱:۲۷:۰۵ صبح) ، samet98 (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۱۱:۰۸:۵۸ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۹/۲۹، ۱۱:۲۳:۵۳ صبح) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۱/۳/۱۰، ۰۶:۱۳:۳۰ صبح) ، adnan (۱۳۹۱/۳/۲۲، ۰۶:۲۰:۳۱ صبح) ، Hojjat70 (۱۳۹۱/۱۱/۲۸، ۱۸:۰۳:۱۳ عصر) ، mellat (۱۳۹۲/۴/۲۱، ۲۰:۰۹:۳۹ عصر) ، LEE HONG KI (۱۳۹۲/۵/۷، ۰۹:۱۴:۵۰ صبح) ، رضا (۱۳۹۲/۶/۳۱، ۲۱:۰۷:۳۱ عصر) ، سموجک (۱۳۹۳/۷/۱۳، ۰۳:۱۲:۱۵ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۴/۶/۱۱، ۰۱:۱۰:۰۲ صبح)
ممنون من از فارسی ساز گروه Mybb ایران استفاده می کنم خیلی هم راضیم
فقط من اون زمانی که سایت ساسپند بود رفتم یه قالب از مای بی بی هلپ دانلود کردم
بعد عوض کردم الانم دارم از یکی از قالب های این گروه رو استفاده می کنم
اگه همین قالب های گروه Mybb Iran نبود شاید هیچ وقت از Mybb استفاده نمی کردم
در مورد نذاشتن ادرس انجمن چون هنوز یه خورده کار داره هنوز تو پروفایل قرار ندادم بزودی قرار خواهم داد
با تشکر
من دوباره برگشتم !!! Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۸/۱۱/۳۰، ۱۷:۱۲:۱۵ عصر) ، Pars (۱۳۸۸/۱۱/۳۰، ۱۹:۲۲:۵۹ عصر) ، mm22 (۱۳۸۸/۱۲/۴، ۲۰:۳۰:۲۵ عصر) ، IACbook (۱۳۸۸/۱۲/۱۱، ۱۶:۱۵:۵۹ عصر) ، moro1374 (۱۳۸۹/۴/۱۷، ۱۱:۳۹:۴۶ صبح) ، alone (۱۳۸۹/۴/۳۰، ۱۷:۲۶:۰۸ عصر)
به نظر من کاملا کار درستی هست
همه ی ما شاهد بودیم که شما بسیار خوب برخورد کردید اما مثکه داره حریم رقابت سالم شکسته میشه
پس بهتره که هرکدوم از این دو سایت راه خودشون رو برن و کاربر های خودشون رو داشته باشن
خوشحالم که در تمام موقعیت ها شما بهترین و هوشمندانه ترین تصمیم رو میگیرید Smile
[تصویر:  E9FC84B096685C89B5FA3ACBE684FEFE.png]
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۱۲/۷، ۰۲:۲۷:۰۸ صبح) ، jalal.m (۱۳۸۸/۱۲/۷، ۱۴:۵۱:۲۱ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۱۲/۷، ۲۱:۴۸:۴۰ عصر) ، IACbook (۱۳۸۸/۱۲/۱۱، ۱۶:۱۶:۵۰ عصر) ، moro1374 (۱۳۸۹/۴/۱۷، ۱۱:۴۰:۰۳ صبح) ، alone (۱۳۸۹/۴/۳۰، ۱۷:۲۵:۵۹ عصر)
من از وقتی افتادم تو کار فروم اول رفتم سراغ phpbb خیلی خشک و بی روح بود رفتم smf نگرفتم یه جورایی
رفتم سراغ mybb و وارد پشتیبانی اون شدم mybbhelp که با یک برخورد بی منطق رو به رو شدم ( آدرس فرومتون رو بزارین تو پروفایل ) یکی نیست بگه به تو چه مرتیکه
انگار برنامه نویسیشو کرده
بعد از این برخورد اومدم اینجا و فعلا دارم روی mybb و vb کار میکنم تا یکی شونو واسه فرومم انتخاب کنم
تازگی ها که vb ها دارن هک میشن !!!!!!!!!!!!
یکی از پلاگین هایی هم که mybb داره باگ داره دارم روش کار می کنم ببینم کدومشه
مدیران سعی کنند پلاگین ها رو اول چک کنند بعد ترجمه کنند چون بعضی هاشون ...
کلا ممنونم ازتون
دانی که چرا کف دست بی موست ؟
زیرا کف دست مو ندارد !
Heart Unique2World Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطkooshamap (۱۳۸۸/۱۲/۱۲، ۱۷:۳۰:۱۳ عصر)
درود
خب آخر چی شد؟ از چی ناراحت هستید و آخر به کجا رسیدید؟ داستان غمناکی که اتفاق نیفتاد؟ گذاشتن لینک انجمن انقدر سخت بود؟ اگر می شود لینک انجمن خود را به طور صحیح قرار دهید.

پاسخ
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۸/۱۲/۱۲، ۰۸:۵۰:۳۹ صبح) ، kooshamap (۱۳۸۸/۱۲/۱۲، ۱۷:۳۰:۱۰ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۴/۳۰، ۱۷:۲۵:۵۴ عصر)
خاطره ی جالب و غمناکی بود واقعاBig Grin
ولی شایان به ذکر است که همه جا باید اول لینک انجمن رو در پروفایل و امضا قرار دهید همچنین در همین سایت
لطفا یکم از لحن زیباتری هم استفاده کنید
اینجا فروم پشتیبانی هست و محیط خاص خودشو داره
Heart
[تصویر:  E9FC84B096685C89B5FA3ACBE684FEFE.png]
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۱۲/۱۲، ۲۰:۱۱:۳۳ عصر) ، jalal.m (۱۳۸۸/۱۲/۱۲، ۲۳:۵۴:۴۶ عصر) ، kavian (۱۳۸۹/۲/۵، ۱۹:۵۰:۱۱ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۴/۳۰، ۱۷:۲۵:۵۲ عصر)
سلام. روی فروم من فارسی ساز جعلی farsi نصب بود Angry
اون رو پاک کردم و به جاش فارسی ساز رسمی مای بی بی ایران رو ریختم ولی حالا وقتی توی فروم یا بخش ادمین میرم، پیغام زیر میاد:
Language farsi (/home/ahelli2/public_html/forum/inc/languages/farsi) is not installed

چه کار کنم؟
تالار گفتگوی دوره پانزده

mahdi75 از July 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
(۱۳۸۹/۴/۳۰، ۲۰:۰۶:۱۹ عصر)mahdi75 نوشته است: سلام. روی فروم من فارسی ساز جعلی farsi نصب بود Angry
اون رو پاک کردم و به جاش فارسی ساز رسمی مای بی بی ایران رو ریختم ولی حالا وقتی توی فروم یا بخش ادمین میرم، پیغام زیر میاد:
Language farsi (/home/ahelli2/public_html/forum/inc/languages/farsi) is not installed

چه کار کنم؟
درود
بهتر بود با آموزش مربوطه این کار را انجام می دادید.
تنها چیزی که در حال حاضر از دست می دهید فایل زبان پارسی پلاگین هاست.
آموزش زیر را دانلود کرده و انجام دهید.
دانلود PDF

سپس فایل زبان فارسی پلاگین هایی را که قبلا نصب کرده اید دوباره آپلود کنید.

برای اینکه از اشتباهات بعدی جلوگیری شود ارسال اول را ویرایش کردم.

این آموزش قبلا در مورد شماره 2 این تاپیک قرار داده شده بود:
http://community.mybbiran.com/thread-726.html

پاسخ
 سپاس شده توسطalone (۱۳۸۹/۶/۸، ۱۳:۵۷:۲۲ عصر)
سلام.
فایل فارسی پلاگین ها را قبلاً به پوشه ی persian منتقل کرده بودم.
تغییر زبان پیش فرض را هم توسط کوئری موجود در راهنما تصحیح کردم.

با تشکر
مشکل هنوز برای کنترل پنل admin وجود دارد. هنگام ورود به کنترل پنل admin پیغام زیر مشاهده می شود:

HuhHuhHuhHuhHuh

یک سوال دیگر: آیا اجازه دارم چند کلمه از فایل زبان فارسی مای بی بی ایران را تغییر دهم؟
تالار گفتگوی دوره پانزده

mahdi75 از July 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۴/۳۰، ۲۰:۲۱:۴۹ عصر)
(۱۳۸۹/۴/۳۰، ۲۰:۱۸:۴۳ عصر)mahdi75 نوشته است: سلام.
فایل فارسی پلاگین ها را قبلاً به پوشه ی persian منتقل کرده بودم.
تغییر زبان پیش فرض را هم توسط کوئری موجود در راهنما تصحیح کردم.

با تشکر
مشکل هنوز برای کنترل پنل admin وجود دارد. هنگام ورود به کنترل پنل admin پیغام زیر مشاهده می شود:

HuhHuhHuhHuhHuh

یک سوال دیگر: آیا اجازه دارم چند کلمه از فایل زبان فارسی مای بی بی ایران را تغییر دهم؟
درود
هاست > پوشه inc > فایل settings
هر جا کلمه farsi بود به persian تبدیل کنید.

پاسخ
 سپاس شده توسطmahdi75 (۱۳۸۹/۴/۳۰، ۲۰:۴۷:۳۱ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۶/۸، ۱۳:۵۷:۱۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان